kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
KL - Seniori -89
KL - Seniori -94
KL - Seniori -69
267
0
KRISTIJAN KONTUŠ (KRŠAN)
118
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
243
ROBERT KIRASIĆ (OG GYM)
118
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
243
0
ROBERT KIRASIĆ (OG GYM)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. ROBERT KIRASIĆ, OG GYM
3. KRISTIJAN KONTUŠ, PREDATOR
3. ----
KL - Seniori -74
96
0
MARJAN PETRICA (PRETORI)
359
0
ROBERTO KMET (KRŠAN)
123
LUKA KRKLEC (KBK SK)
359
2
ROBERTO KMET (KRŠAN)
123
1
LUKA KRKLEC (KBK SK)
Medalists
1. ROBERTO KMET, PREDATOR
2. LUKA KRKLEC, SISAK
3. MARJAN PETRICA, PRETORIAN
3. ----
KL - Seniori -79
298
0
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
165
0
ALBAN MORINA (CRO)
192
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
264
ROBERTO KMET (KRŠAN)
299
ANTONIO KOROŠEC (CRO)
298
3
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
192
0
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
264
0
ROBERTO KMET (KRŠAN)
299
3
ANTONIO KOROŠEC (CRO)
298
1
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
299
2
ANTONIO KOROŠEC (CRO)
Medalists
1. ANTONIO KOROŠEC, CROATIA
2. MARIN CVRLJE, KNEZ
3. ROBERTO KMET, PREDATOR
3. MIŠO FRANCETIĆ, OG GYM
KL - Seniori -84
85
0
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
245
0
MARKO NUJIĆ (TORNADO)
166
DRAŽEN ŠALIĆ (CRO)
85
3
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
166
0
DRAŽEN ŠALIĆ (CRO)
Medalists
1. MIHAEL CVETKO, MOSLAVAC
2. DRAŽEN ŠALIĆ, CROATIA
3. MARKO NUJIĆ, TORNADO
3. ----
KL - Seniori -89
122
0
IVAN VUKMIROVIĆ (KBK SK)
309
3
LEO PAVIČIĆ (CRO)
246
TONI ČANČAR (PRETORI)
309
3
LEO PAVIČIĆ (CRO)
246
0
TONI ČANČAR (PRETORI)
Medalists
1. LEO PAVIČIĆ, CROATIA
2. TONI ČANČAR, PRETORIAN
3. IVAN VUKMIROVIĆ, SISAK
3. ----
KL - Seniori -94
315
0
MISLAV VUČKOVIĆ (KBKSINJ)
167
3
ROMANO AHMETAGIĆ (CRO)
297
ŽELJKO LABROVIĆ (KBKSINJ)
167
2
ROMANO AHMETAGIĆ (CRO)
297
1
ŽELJKO LABROVIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. ROMANO AHMETAGIĆ, CROATIA
2. ŽELJKO LABROVIĆ, KNEZ
3. MISLAV VUČKOVIĆ, KNEZ
3. ----