kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti -47
112
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
207
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
284
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
112
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
284
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
357
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
270
0
ANIS HADŽIĆ (KRŠAN)
305
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
357
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
305
0
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
Medalists
1. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
2. IVAN KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ANIS HADŽIĆ, PREDATOR
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
266
0
MILENKO POTPARA (KRŠAN)
74
3
ROBERT SIČANICA (KLOŠTAR)
294
LUKAS ŠEKRST (KBK)
74
0
ROBERT SIČANICA (KLOŠTAR)
294
3
LUKAS ŠEKRST (KBK)
Medalists
1. LUKAS ŠEKRST, LEGEND
2. ROBERT SIČANICA, KLOŠTAR IVANIĆ
3. MILENKO POTPARA, PREDATOR
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
281
1
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
219
2
MARKO DŽIN (PLANET)
50
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
219
0
MARKO DŽIN (PLANET)
50
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. IVAN BERTIĆ, KLOŠTAR IVANIĆ
3. ----
LC - Stariji kadeti -69
147
0
LUKA PINTAR (KBK)
308
0
JOZO PRATLJAČIĆ (KBK TD)
273
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
308
0
JOZO PRATLJAČIĆ (KBK TD)
273
0
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. JOZO PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
2. ----
3. LUKA PINTAR, LEGEND
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
277
0
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
254
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
97
MARTIN ZDRILIC (PRETORI)
279
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
98
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
254
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
97
0
MARTIN ZDRILIC (PRETORI)
279
0
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
98
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
254
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
98
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
Medalists
1. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
3. MARTIN ZDRILIC, PRETORIAN
3. ----