kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -42
354
0
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
353
6
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Medalists
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. DINO ŠEPEROVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
283
2
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
250
3
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
34
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
249
0
JAN HUŠAK (LAV)
250
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
34
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Pula
3. JAN HUŠAK, LAV, Pula
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Stariji kadeti -52
234
5
FRAN PEČEK (KUTINA)
35
4
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
180
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
115
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
3
ANDREAS HLAD (TIGAR)
234
0
FRAN PEČEK (KUTINA)
180
0
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
115
0
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
3
6
ANDREAS HLAD (TIGAR)
234
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
3
5
ANDREAS HLAD (TIGAR)
Medalists
1. FRAN PEČEK, KUTINA
2. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
3. KARLO JUKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTON BEKIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Stariji kadeti -57
293
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
4
0
ANDREAS HLAD (TIGAR)
231
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
187
5
DANIEL BRLOŽAN (TIGAR)
4
8
ANDREAS HLAD (TIGAR)
231
9
FRAN PEČEK (KUTINA)
Medalists
1. FRAN PEČEK, KUTINA
2. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
3. DANIEL BRLOŽAN, TIGAR, Karlovac
3. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
PF - Stariji kadeti -63
188
0
DANIEL BRLOŽAN (TIGAR)
134
6
JOSIP ROGALO (LAV)
49
7
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
218
6
MARKO DŽIN (PLANET)
134
0
JOSIP ROGALO (LAV)
49
5
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. JOSIP ROGALO, LAV, Pula
3. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. DANIEL BRLOŽAN, TIGAR, Karlovac
PF - Stariji kadeti +69
209
0
DANIEL ŠTORGA (PLANET)
278
0
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
276
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
253
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
274
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
209
0
DANIEL ŠTORGA (PLANET)
276
0
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
253
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
274
0
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
209
0
DANIEL ŠTORGA (PLANET)
253
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
Medalists
1. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. DANIEL ŠTORGA, PLANET SPORT
3. ----
3. ----