kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
340
0
LEONARDA DEAK (BTI)
184
0
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
79
7
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
186
5
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. GABRIJELA KOSANOVIĆ, MOSLAVAC
2. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -37
295
2
LEA BAREC (IVNCG)
124
8
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
175
9
SARA RUSTJA (IVNCG)
229
2
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
124
6
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
175
0
SARA RUSTJA (IVNCG)
Medalists
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
2. SARA RUSTJA, IVANIĆ GRAD
3. LEA BAREC, IVANIĆ GRAD
3. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
PF - Mlađe kadetkinje -42
325
0
SARA RUSTJA (IVNCG)
60
1
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
Medalists
1. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
2. SARA RUSTJA, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -47
328
6
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
81
0
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
2. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
258
3
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
23
1
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
222
KARIN KARIKO (PLANET)
258
0
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
222
6
KARIN KARIKO (PLANET)
Medalists
1. KARIN KARIKO, PLANET SPORT
2. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
3. LAURA MARKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----