kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti početnici
PF - Ml. kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici -25
PF - Dječaci početnici -32
PF - Dječaci početnici +32
PF - Dječaci početnici -32
254
6
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
378
0
ANTE RITMAER (BURA)
67
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
122
DAVID VRBANEC (KUTINA)
167
VIKTOR KAMPIĆ (TGRSL)
188
7
ANTONIO MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
110
6
NENO KURTANJEK (MACE)
69
LUKA REPULEC (TIGAR)
121
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
101
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
179
9
LUKAS NOHA (KBK MOS)
105
4
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
65
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
123
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
165
IVAN JURAŠIN (TGRSL)
145
BORNA KOZIĆ (KUTINA)
242
BORNA KRIZMANIĆ (KRAPINA)
204
BORNA BUDISEVIĆ (KLOŠTAR)
296
MARKO JEZERAN (IVNCG)
254
2
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
67
8
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
122
0
DAVID VRBANEC (KUTINA)
167
6
VIKTOR KAMPIĆ (TGRSL)
188
6
ANTONIO MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
69
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
121
2
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
101
10
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
179
6
LUKAS NOHA (KBK MOS)
65
0
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
123
3
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
165
6
IVAN JURAŠIN (TGRSL)
145
0
BORNA KOZIĆ (KUTINA)
242
6
BORNA KRIZMANIĆ (KRAPINA)
204
0
BORNA BUDISEVIĆ (KLOŠTAR)
296
6
MARKO JEZERAN (IVNCG)
67
8
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
167
2
VIKTOR KAMPIĆ (TGRSL)
188
4
ANTONIO MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
101
7
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
179
7
LUKAS NOHA (KBK MOS)
165
6
IVAN JURAŠIN (TGRSL)
242
7
BORNA KRIZMANIĆ (KRAPINA)
296
0
MARKO JEZERAN (IVNCG)
67
0
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
101
0
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
179
7
LUKAS NOHA (KBK MOS)
242
10
BORNA KRIZMANIĆ (KRAPINA)
101
9
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
242
7
BORNA KRIZMANIĆ (KRAPINA)
Medalists
1. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. BORNA KRIZMANIĆ, KRAPINA
3. LUKA MILANOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LUKAS NOHA, MOSLAVAC