kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti početnici
PF - Ml. kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori +94
KL - Juniori -57
78
1
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
137
2
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
131
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
137
3
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
131
0
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. VJEKOSLAV BARIŠIĆ, ARMUS
2. DOMINIK MILOŠ, ARMUS
3. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
KL - Juniori -63
354
2
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
130
1
MARKO BARUN (ARMUS)
132
0
MARJAN DOMINKOVIĆ (ARMUS)
210
3
KRISTIAN RAJKOVIĆ (CRO)
354
3
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
210
0
KRISTIAN RAJKOVIĆ (CRO)
Osvajači medalja
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. KRISTIAN RAJKOVIĆ, CROATIA
3. MARKO BARUN, ARMUS
3. MARJAN DOMINKOVIĆ, ARMUS
KL - Juniori -69
328
0
DAVOR BANOVIĆ (KBK TD)
303
3
ROBERT BASARA (ZG)
Osvajači medalja
1. ROBERT BASARA, ZAGREB
2. DAVOR BANOVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
KL - Juniori -74
364
0
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
75
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
260
JASMIN LULIĆ (BIHAĆ)
193
KLEMEN SKERBIŠ (SEVNICA)
86
ADAM BLAUHORN (ZG)
75
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
260
0
JASMIN LULIĆ (BIHAĆ)
193
0
KLEMEN SKERBIŠ (SEVNICA)
86
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
75
0
MATEO MOKOLE (TIGAR)
86
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
Osvajači medalja
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
3. KLEMEN SKERBIŠ, KBV SEVNICA
3. JASMIN LULIĆ, KBC "Bihać"
KL - Juniori -79
134
1
MATEJ MLINARIĆ (ARMUS)
76
2
MATEO MOKOLE (TIGAR)
400
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
76
0
MATEO MOKOLE (TIGAR)
400
3
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MIHAEL CVETKO, MOSLAVAC
2. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
3. MATEJ MLINARIĆ, ARMUS
3. ----
KL - Juniori +94
77
0
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
194
0
GAŠPER ZAJC (SEVNICA)
Osvajači medalja
1. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
2. GAŠPER ZAJC, KBV SEVNICA
3. ----
3. ----