kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Otvoreni kup 'Topusko' 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -28
1050
185
9
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
150
1
SANDI STENTA (PLANET)
98
IVAN UDOVIĆ (LAV)
1052
185
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
98
1
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Medalists
1. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1051
23
9
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
198
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
58
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
1053
54
0
MARKO JEZERAN (IVNCG)
132
6
ALEK KUŠAR (PLANET)
20
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
1054
23
4
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
58
1
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
1055
132
5
ALEK KUŠAR (PLANET)
20
4
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
1057
23
9
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
132
6
ALEK KUŠAR (PLANET)
Medalists
1. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. PATRIK JAKOPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. KARLO KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Mlađi kadeti -37
1056
112
2
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
191
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
207
RENE KALIMAN (DRAGA)
1058
24
13
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
104
7
LUKA HUŠAK (LAV)
26
LUKA REPULEC (TIGAR)
1059
191
2
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
207
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
1060
24
6
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
26
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
1062
191
1
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
24
2
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LUKA REPULEC, TIGAR, Karlovac
3. RENE KALIMAN, DRAGA
PF - Mlađi kadeti -42
1061
148
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
177
6
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
Medalists
1. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
2. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -47
1063
32
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
226
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
96
IVAN TUKA (LAV)
1065
32
5
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
96
3
IVAN TUKA (LAV)
Medalists
1. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. IVAN TUKA, LAV, Pula
3. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
1064
220
0
DIN REDŽIĆ (PLANET)
101
7
LOREN DOMBA (LAV)
163
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
1066
101
1
LOREN DOMBA (LAV)
163
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula
2. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DIN REDŽIĆ, PLANET SPORT
3. ----