kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP 'SLUNJ'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice -25
PF - Djevojčice -32
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Juniori -74
PF - Juniorke -50
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke -65
PF - Juniorke +70
PF - Seniori -84
PF - Seniori +94
PF - Seniorke -55
LC - Stariji kadeti -52
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Juniori -69
LC - Juniori -74
LC - Juniorke -50
LC - Juniorke -65
LC - Seniori -84
PF - Dječaci -25
65
6
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
50
0
NIKO KOŽIĆ (KUTINA)
89
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
65
6
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
89
0
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. KARLO KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
2. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. NIKO KOŽIĆ, KUTINA
3. ----
PF - Dječaci -28
64
6
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
72
0
NIKO KOŽIĆ (KUTINA)
120
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
130
13
BORNA STAKOR (KBK MOS)
53
3
DAVID VRBANEC (KUTINA)
51
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
64
6
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
120
0
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
130
7
BORNA STAKOR (KBK MOS)
51
6
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
64
6
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
130
0
BORNA STAKOR (KBK MOS)
Medalists
1. KARLO KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
2. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
3. LUKA JAGARČEC, MOSLAVAC
3. DOMAGOJ RAJKOVIĆ, KUTINA
PF - Dječaci -32
73
1
DAVID VRBANEC (KUTINA)
24
12
DIEGO PROSEN (LAV)
131
ANTONIO MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
10
JAKOV CINDRIĆ (TGRSL)
116
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
74
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
132
LUKAS NOHA (KBK MOS)
87
IVAN JURAŠIN (TGRSL)
15
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
24
1
DIEGO PROSEN (LAV)
131
5
ANTONIO MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
10
4
JAKOV CINDRIĆ (TGRSL)
116
7
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
74
2
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
132
4
LUKAS NOHA (KBK MOS)
87
3
IVAN JURAŠIN (TGRSL)
15
7
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
131
7
ANTONIO MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
116
12
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
132
6
LUKAS NOHA (KBK MOS)
15
0
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
116
13
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
132
11
LUKAS NOHA (KBK MOS)
Medalists
1. DORIJAN SERTIĆ, MOSLAVAC
2. LUKAS NOHA, MOSLAVAC
3. ANTONIO MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. IVAN MEŠTROVIĆ, MAČE
PF - Dječaci +32
112
6
ALJOŠA RAMIĆ (VITEZBK)
16
0
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
84
JAKOV CINDRIĆ (TGRSL)
54
JAN PROHASKA (KUTINA)
20
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
112
1
ALJOŠA RAMIĆ (VITEZBK)
84
10
JAKOV CINDRIĆ (TGRSL)
54
7
JAN PROHASKA (KUTINA)
20
2
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
84
4
JAKOV CINDRIĆ (TGRSL)
54
7
JAN PROHASKA (KUTINA)
Medalists
1. JAN PROHASKA, KUTINA
2. JAKOV CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. DAVID ŠPOLJAR, MAČE
3. ALJOŠA RAMIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
PF - Djevojčice -25
79
3
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
138
1
LEONARDA DEAK (BTI)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice -32
139
0
EMA ŽITNJAK (BTI)
13
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
Medalists
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. EMA ŽITNJAK, BTI
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice +32
113
3
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
106
6
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
1
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
105
4
ALMA FRANKOVIĆ (BUDOL)
106
8
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
1
3
LARA RADOČAJ (TGRSL)
Medalists
1. CHIARA FRANKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
3. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. ALMA FRANKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -37
111
0
LUKA VIDOVIĆ (KRAPINA)
42
6
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
17
STJEPAN SEDAK (MACE)
42
3
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
17
2
STJEPAN SEDAK (MACE)
Medalists
1. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
2. STJEPAN SEDAK, MAČE
3. LUKA VIDOVIĆ, KRAPINA
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
58
11
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
43
1
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
47
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
5
13
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
58
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
5
9
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
Medalists
1. FRAN CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
2. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađi kadeti -47
95
12
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
80
4
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
137
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
59
10
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
121
2
SANJIN DŽAJIĆ (VITEZBK)
6
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
95
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
137
0
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
59
5
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
6
4
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
95
5
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
59
4
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
Medalists
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTON BEKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. FRAN CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađi kadeti +47
96
8
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
60
4
MARKO SMOLIĆ (TIGAR)
57
2
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
122
1
SANJIN DŽAJIĆ (VITEZBK)
96
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
57
0
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
Medalists
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. KARLO JUKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MARKO SMOLIĆ, TIGAR, Karlovac
3. SANJIN DŽAJIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
PF - Mlađe kadetkinje -32
109
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
11
6
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
48
10
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
117
14
ADNA JUSIĆ (VITEZBK)
11
6
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
117
0
ADNA JUSIĆ (VITEZBK)
Medalists
1. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
2. ADNA JUSIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
PF - Mlađe kadetkinje -37
118
17
ADNA JUSIĆ (VITEZBK)
63
16
TENA BAUER (TIGAR)
12
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
77
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
92
ALMA FRANKOVIĆ (BUDOL)
118
2
ADNA JUSIĆ (VITEZBK)
12
12
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
77
6
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
92
0
ALMA FRANKOVIĆ (BUDOL)
12
12
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
77
2
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
Medalists
1. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. ADNA JUSIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ALMA FRANKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađe kadetkinje -42
2
6
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
94
0
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
85
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
2
2
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
85
5
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
Medalists
1. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
2. LUCIJA CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. CHIARA FRANKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -47
114
0
DIANA RAMIĆ (VITEZBK)
86
6
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
69
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
86
3
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
69
0
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
Medalists
1. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
2. LUCIJA CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. DIANA RAMIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
125
0
ILDA OKIĆ (VITEZBK)
3
6
LORENA POŽEGA (TGRSL)
115
DIANA RAMIĆ (VITEZBK)
3
6
LORENA POŽEGA (TGRSL)
115
0
DIANA RAMIĆ (VITEZBK)
Medalists
1. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. DIANA RAMIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ILDA OKIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
142
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
141
0
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
Medalists
1. FRAN PEČEK, KUTINA
2. LEOPOLD KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
31
8
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
133
4
FILIP ČULINA (POLAČA)
136
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
31
6
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
136
0
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
Medalists
1. KRISTIJAN KARDUM, KVARNER
2. LEOPOLD KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. FILIP ČULINA, POLAČA
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
134
6
FILIP ČULINA (POLAČA)
49
0
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
46
ANTE GLIBO (KUTINA)
134
12
FILIP ČULINA (POLAČA)
46
7
ANTE GLIBO (KUTINA)
Medalists
1. FILIP ČULINA, POLAČA
2. ANTE GLIBO, KUTINA
3. MATEO DOMINIĆ, KUTINA
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
40
6
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
140
3
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
Medalists
1. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
2. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -55
97
6
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
123
0
IRMA ŠUDIĆ (VITEZBK)
8
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
97
5
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
8
3
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
Medalists
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. IRMA ŠUDIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ----
PF - Starije kadetkinje -65
34
2
NATALI BROZOVIĆ (DRAGA)
101
12
KARMEN GALAC (POLAČA)
Medalists
1. KARMEN GALAC, POLAČA
2. NATALI BROZOVIĆ, DRAGA
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje +65
7
6
IVONA ŠTEFANAC (TGRSL)
126
4
ILDA OKIĆ (VITEZBK)
104
KARMEN GALAC (POLAČA)
7
2
IVONA ŠTEFANAC (TGRSL)
104
9
KARMEN GALAC (POLAČA)
Medalists
1. KARMEN GALAC, POLAČA
2. IVONA ŠTEFANAC, TIGAR, Slunj
3. ILDA OKIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ----
PF - Juniori -74
144
0
EDIN KOZAREVIĆ (KVARNER)
102
3
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
41
6
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
145
0
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
102
7
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
41
8
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
Medalists
1. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
2. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. HARIS HADŽIPAŠIĆ, LAV, Pula
3. EDIN KOZAREVIĆ, KVARNER
PF - Juniorke -50
88
0
LORENA POŽEGA (TGRSL)
26
4
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
Medalists
1. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
2. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -55
21
7
ANA ALABER (LAV)
128
6
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
38
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
21
2
ANA ALABER (LAV)
38
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
Medalists
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA
3. ----
PF - Juniorke -60
129
6
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
81
0
TEA JULARIĆ (LAV)
Medalists
1. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA
2. TEA JULARIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -65
135
7
KRISTINA TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
119
10
KARMEN GALAC (POLAČA)
Medalists
1. KARMEN GALAC, POLAČA
2. KRISTINA TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Juniorke +70
19
3
ANA MEŠTROVIĆ (MACE)
78
7
ANA CESAREC (KRAPINA)
Medalists
1. ANA CESAREC, KRAPINA
2. ANA MEŠTROVIĆ, MAČE
3. ----
3. ----
PF - Seniori -84
36
0
DUJE SIRIC (KVARNER)
148
6
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
28
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
148
4
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
28
9
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
Medalists
1. ALVIN ALIŠIĆ, KVARNER
2. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. DUJE SIRIC, KVARNER
3. ----
PF - Seniori +94
154
0
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
153
0
EMIR JUSIĆ (VITEZBK)
Medalists
1. EMIR JUSIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
2. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Seniorke -55
70
0
ARDIANA KAJTAZI (LAV)
149
1
ANA ALABER (LAV)
Medalists
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. ARDIANA KAJTAZI, LAV, Pula
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
18
1
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
71
2
FRAN PEČEK (KUTINA)
30
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
71
0
FRAN PEČEK (KUTINA)
30
3
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
Medalists
1. KRISTIJAN KARDUM, KVARNER
2. FRAN PEČEK, KUTINA
3. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
99
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
124
0
IRMA ŠUDIĆ (VITEZBK)
Medalists
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. IRMA ŠUDIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ----
3. ----
LC - Juniori -69
33
0
ALEN GACIC (KVARNER)
152
3
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
146
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
152
3
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
146
0
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ALEN GACIC, KVARNER
3. ----
LC - Juniori -74
143
2
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
32
1
EDIN KOZAREVIĆ (KVARNER)
Medalists
1. HARIS HADŽIPAŠIĆ, LAV, Pula
2. EDIN KOZAREVIĆ, KVARNER
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -50
147
1
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
27
2
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
Medalists
1. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
2. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -65
35
2
NATALI BROZOVIĆ (DRAGA)
56
1
TEA JULARIĆ (LAV)
90
0
KRISTINA TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
22
3
ANA ALABER (LAV)
35
0
NATALI BROZOVIĆ (DRAGA)
22
3
ANA ALABER (LAV)
Medalists
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. NATALI BROZOVIĆ, DRAGA
3. KRISTINA TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. TEA JULARIĆ, LAV, Pula
LC - Seniori -84
37
0
DUJE SIRIC (KVARNER)
29
3
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
Medalists
1. ALVIN ALIŠIĆ, KVARNER
2. DUJE SIRIC, KVARNER
3. ----
3. ----