kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP 'SLUNJ'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
DRAGA
KBV "Vitez" B.Krupa
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MOSLAVAC
POLAČA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke -65
PF - Stariji kadeti -52
31
8
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
133
4
FILIP ČULINA (POLAČA)
136
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
31
6
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
136
0
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
Medalists
1. KRISTIJAN KARDUM, KVARNER
2. LEOPOLD KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. FILIP ČULINA, POLAČA
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
134
6
FILIP ČULINA (POLAČA)
49
0
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
46
ANTE GLIBO (KUTINA)
134
12
FILIP ČULINA (POLAČA)
46
7
ANTE GLIBO (KUTINA)
Medalists
1. FILIP ČULINA, POLAČA
2. ANTE GLIBO, KUTINA
3. MATEO DOMINIĆ, KUTINA
3. ----
PF - Starije kadetkinje -65
34
2
NATALI BROZOVIĆ (DRAGA)
101
12
KARMEN GALAC (POLAČA)
Medalists
1. KARMEN GALAC, POLAČA
2. NATALI BROZOVIĆ, DRAGA
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje +65
7
6
IVONA ŠTEFANAC (TGRSL)
126
4
ILDA OKIĆ (VITEZBK)
104
KARMEN GALAC (POLAČA)
7
2
IVONA ŠTEFANAC (TGRSL)
104
9
KARMEN GALAC (POLAČA)
Medalists
1. KARMEN GALAC, POLAČA
2. IVONA ŠTEFANAC, TIGAR, Slunj
3. ILDA OKIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ----
PF - Juniorke -55
21
7
ANA ALABER (LAV)
128
6
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
38
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
21
2
ANA ALABER (LAV)
38
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
Medalists
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA
3. ----
PF - Juniorke -60
129
6
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
81
0
TEA JULARIĆ (LAV)
Medalists
1. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA
2. TEA JULARIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -65
135
7
KRISTINA TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
119
10
KARMEN GALAC (POLAČA)
Medalists
1. KARMEN GALAC, POLAČA
2. KRISTINA TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----