kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
OTVORENI KUP 'SLUNJ'
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
DRAGA
KBV "Vitez" B.Krupa
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MOSLAVAC
POLAČA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke -65
PF - Stariji kadeti -52
31
8
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
133
4
FILIP ČULINA (POLAČA)
136
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
31
6
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
136
0
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN KARDUM, KVARNER
2. LEOPOLD KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. FILIP ČULINA, POLAČA
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
134
6
FILIP ČULINA (POLAČA)
49
0
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
46
ANTE GLIBO (KUTINA)
134
12
FILIP ČULINA (POLAČA)
46
7
ANTE GLIBO (KUTINA)
Osvajači medalja
1. FILIP ČULINA, POLAČA
2. ANTE GLIBO, KUTINA
3. MATEO DOMINIĆ, KUTINA
3. ----
PF - Starije kadetkinje -65
34
2
NATALI BROZOVIĆ (DRAGA)
101
12
KARMEN GALAC (POLAČA)
Osvajači medalja
1. KARMEN GALAC, POLAČA
2. NATALI BROZOVIĆ, DRAGA
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje +65
7
6
IVONA ŠTEFANAC (TGRSL)
126
4
ILDA OKIĆ (VITEZBK)
104
KARMEN GALAC (POLAČA)
7
2
IVONA ŠTEFANAC (TGRSL)
104
9
KARMEN GALAC (POLAČA)
Osvajači medalja
1. KARMEN GALAC, POLAČA
2. IVONA ŠTEFANAC, TIGAR, Slunj
3. ILDA OKIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ----
PF - Juniorke -55
21
7
ANA ALABER (LAV)
128
6
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
38
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
21
2
ANA ALABER (LAV)
38
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
Osvajači medalja
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA
3. ----
PF - Juniorke -60
129
6
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
81
0
TEA JULARIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA
2. TEA JULARIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -65
135
7
KRISTINA TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
119
10
KARMEN GALAC (POLAČA)
Osvajači medalja
1. KARMEN GALAC, POLAČA
2. KRISTINA TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----