kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
OTVORENI KICKBOXING KUP BENKOVAC 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti +69
LC - Juniori -69
LC - Juniori -74
LC - Juniori -84
LC - Juniorke -65
LC - Seniori -89
LC - Seniorke -65
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -65
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniorke -70
KL - Seniori -89
KL - Seniorke -60
KL - Seniorke +70
LC - Stariji kadeti -52
2001
157
0
DINO BUTERIN (VELEBIT)
128
0
MARIN VRLJIĆ (FIGHTER)
2002
8
0
FILIP GRGAS (VELEBIT)
147
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
2004
157
3
DINO BUTERIN (VELEBIT)
147
0
ENIO DUKIC (PRETORI)
Osvajači medalja
1. DINO BUTERIN, VELEBIT
2. ENIO DUKIC, PRETORIAN
3. ----
3. FILIP GRGAS, VELEBIT
LC - Stariji kadeti -63
2003
44
2
FILIP PAVIĆ (PRETORI)
130
1
LUKA VEJIĆ (FIGHTER)
Osvajači medalja
1. FILIP PAVIĆ, PRETORIAN
2. LUKA VEJIĆ, IMOTSKI
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
2005
185
0
BRUNO GVARDIOL (PRETORI)
52
3
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
2. BRUNO GVARDIOL, PRETORIAN
3. ----
3. ----
LC - Juniori -69
2006
117
0
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
6
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
2. ----
3. ----
3. ----
LC - Juniori -74
2007
40
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
19
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
3. ----
3. ----
LC - Juniori -84
2008
122
0
IVOR AVRAMOVIĆ (PAUCI)
121
3
LUKA TOLIĆ (PAUCI)
Osvajači medalja
1. LUKA TOLIĆ, PAUCI
2. IVOR AVRAMOVIĆ, PAUCI
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -65
2009
154
3
KARMEN GALAC (VELEBIT)
183
0
TEA CVITANOVIĆ (LOTUS)
169
VERONIKA TOMRECAJ (PRETORI)
2011
154
3
KARMEN GALAC (VELEBIT)
169
0
VERONIKA TOMRECAJ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. KARMEN GALAC, VELEBIT
2. VERONIKA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. TEA CVITANOVIĆ, LOTUS
3. ----
LC - Seniori -89
2010
150
0
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
152
0
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. MARIN ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. BRUNO SERDAREVIĆ, VELEBIT
3. ----
3. ----
LC - Seniorke -65
2012
158
0
FILIPA MERČEP (LOTUS)
14
0
KATA ŠARE (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. FILIPA MERČEP, LOTUS
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
2013
96
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
129
0
MARIN VRLJIĆ (FIGHTER)
Osvajači medalja
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
2014
61
3
VITO KOŠAR (ŠK)
45
0
FILIP PAVIĆ (PRETORI)
176
LUKA BOGDAN (MARJAN)
144
IVAN BOČINA (UNIRENT)
131
LUKA VEJIĆ (FIGHTER)
2016
61
3
VITO KOŠAR (ŠK)
176
0
LUKA BOGDAN (MARJAN)
2015
144
0
IVAN BOČINA (UNIRENT)
131
0
LUKA VEJIĆ (FIGHTER)
2018
61
3
VITO KOŠAR (ŠK)
144
0
IVAN BOČINA (UNIRENT)
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. IVAN BOČINA, UNI RENT
3. LUKA BOGDAN, MARJAN 1975
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
2017
53
3
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
186
0
BRUNO GVARDIOL (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
2. BRUNO GVARDIOL, PRETORIAN
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -65
2019
179
3
VANNA HULJEV (MARJAN)
124
0
IVA GALIĆ (PAUCI)
Osvajači medalja
1. VANNA HULJEV, MARJAN 1975
2. IVA GALIĆ, PAUCI
3. ----
3. ----
KL - Juniori -69
2020
63
0
PETAR VOJNOVIĆ (ŠK)
7
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
118
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
2022
63
0
PETAR VOJNOVIĆ (ŠK)
118
3
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
Osvajači medalja
1. DINO SUDIĆ, DALMACIJA
2. PETAR VOJNOVIĆ, ŠKORPION
3. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
3. ----
KL - Juniori -74
2021
119
0
KARLO TOMIĆ (DUGIRAT)
20
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
41
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
2023
20
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
41
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
3. KARLO TOMIĆ, DALMACIJA
3. ----
KL - Juniori -79
2024
203
3
IVOR AVRAMOVIĆ (PAUCI)
65
0
JOSIP PLANINC (ŠK)
68
IVAN LAKUŠ (IVNCG)
2025A
203
3
IVOR AVRAMOVIĆ (PAUCI)
68
0
IVAN LAKUŠ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. IVOR AVRAMOVIĆ, PAUCI
2. IVAN LAKUŠ, IVANIĆ GRAD
3. JOSIP PLANINC, ŠKORPION
3. ----
KL - Juniorke -70
2025
202
1
VANNA HULJEV (MARJAN)
11
2
KARMEN GALAC (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. KARMEN GALAC, VELEBIT
2. VANNA HULJEV, MARJAN 1975
3. ----
3. ----
KL - Seniori -89
2026
153
0
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
151
0
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
145
FILIP KRKAČ (ŠK)
2028
151
2
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
145
1
FILIP KRKAČ (ŠK)
Osvajači medalja
1. MARIN ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. FILIP KRKAČ, ŠKORPION
3. ----
3. ----
KL - Seniorke -60
2027
15
0
KATA ŠARE (VELEBIT)
123
0
IVANA CVITAN (PAUCI)
Osvajači medalja
1. IVANA CVITAN, PAUCI
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Seniorke +70
2029
55
0
VENKA KNEZEVIC (PRETORI)
159
3
FILIPA MERČEP (LOTUS)
28
KARMEN GALAC (VELEBIT)
2030
159
2
FILIPA MERČEP (LOTUS)
28
1
KARMEN GALAC (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. FILIPA MERČEP, LOTUS
2. KARMEN GALAC, VELEBIT
3. VENKA KNEZEVIC, PRETORIAN
3. ----