kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KICKBOXING KUP BENKOVAC 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici -25
PF - Učenici -28
PF - Učenici -32
PF - Učenici +32
PF - Učenice -22
PF - Učenice -25
PF - Učenice -32
PF - Učenice +32
PF - Ml. kadeti poč.-28
PF - Ml. kadeti poč.-37
PF - Ml. kadeti poč.-47
PF - Ml. kadeti poč.+47
PF - Ml. kadetetkinje poč.-37
PF - Ml. kadetetkinje poč.-47
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Juniori -74
PF - Učenici -25
1001
79
0
PATRIK KRZNAR (NINJA)
194
0
MARIN RUŽIĆ (HBD)
165
IVAN UDOVIĆ (LAV)
1003
79
0
PATRIK KRZNAR (NINJA)
165
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. PATRIK KRZNAR, NINJA
3. MARIN RUŽIĆ, HBD
3. ----
PF - Učenici -28
1002
196
4
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
89
5
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
71
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
1004
89
4
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
71
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
Medalists
1. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. ----
PF - Učenici -32
1005
87
4
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
107
10
ANTONIO RAJČEVIĆ (MAWASHI)
133
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
1006
193
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
120
0
LUKA ŠKORJANEC (PAUCI)
77
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
1007
107
0
ANTONIO RAJČEVIĆ (MAWASHI)
133
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
1008
193
4
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
77
1
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
1010
133
4
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
193
2
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
Medalists
1. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. ANTONIO RAJČEVIĆ, MAWASHI
3. BENJAMIN GOJŠIĆ, NINJA
PF - Učenici +32
1009
78
11
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
85
13
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
91
NOEL KUDIĆ (BUDOL)
1011
85
2
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
91
9
NOEL KUDIĆ (BUDOL)
Medalists
1. NOEL KUDIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ALEKSANDER GLAVIČIĆ, BUDOKAI LABIN
3. KARLO SLUNJSKI, NINJA
3. ----
PF - Učenice -22
1012
201
5
MARIJA VLAIĆ (MARJAN)
188
3
BEATA IVAS (HBD)
Medalists
1. MARIJA VLAIĆ, MARJAN 1975
2. BEATA IVAS, HBD
3. ----
3. ----
PF - Učenice -25
1013
189
6
BEATA IVAS (HBD)
177
5
MARIJA VLAIĆ (MARJAN)
Medalists
1. BEATA IVAS, HBD
2. MARIJA VLAIĆ, MARJAN 1975
3. ----
3. ----
PF - Učenice -32
1014
139
3
LEONARDA DEAK (BTI)
102
1
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
51
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
1015
56
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
101
5
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
125
NICOLE BULJAN (FIGHTER)
1016
139
0
LEONARDA DEAK (BTI)
51
3
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
1017
101
6
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
125
0
NICOLE BULJAN (FIGHTER)
1020
51
4
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
101
2
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
Medalists
1. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
2. LANA GRBAVAC, MAWASHI
3. LEONARDA DEAK, BTI
3. NICOLE BULJAN, IMOTSKI
PF - Učenice +32
1018
190
0
CHIARA IVAS (HBD)
134
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
1019
69
0
LINA RADMAN (IVNCG)
82
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1022
134
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
82
0
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Medalists
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. CHIARA IVAS, HBD
3. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
PF - Ml. kadeti poč.-28
1021
112
0
ANTONIO RAJČEVIĆ (MAWASHI)
73
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
90
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
1023
73
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
90
12
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
3. ANTONIO RAJČEVIĆ, MAWASHI
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.-37
1024
38
9
LUKA HUŠAK (LAV)
86
3
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
21
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
1026
38
10
LUKA HUŠAK (LAV)
21
5
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
Medalists
1. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
2. DAVID KULAŠ, VELEBIT
3. ALEKSANDER GLAVIČIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.-47
1025
160
4
BRUNO CVITANOVIĆ (LOTUS)
92
0
NOEL KUDIĆ (BUDOL)
30
IVAN TUKA (LAV)
1027
160
6
BRUNO CVITANOVIĆ (LOTUS)
30
4
IVAN TUKA (LAV)
Medalists
1. BRUNO CVITANOVIĆ, LOTUS
2. IVAN TUKA, LAV, Pula
3. NOEL KUDIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.+47
1028
93
0
RAJAN TENČIĆ (BUDOL)
116
2
MILE BRKIĆ (MAWASHI)
148
ENIO DUKIC (PRETORI)
1030
116
0
MILE BRKIĆ (MAWASHI)
148
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
Medalists
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. MILE BRKIĆ, MAWASHI
3. RAJAN TENČIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Ml. kadetetkinje poč.-37
1029
46
4
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
4
2
CVITA KALCINA (VELEBIT)
1031
167
11
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
114
4
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
1032
191
4
CHIARA IVAS (HBD)
115
8
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
164
ANĐELA ETEROVIĆ (LOTUS)
1033
46
2
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
167
8
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
1034
115
4
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
164
8
ANĐELA ETEROVIĆ (LOTUS)
1037
167
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
164
1
ANĐELA ETEROVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. ANĐELA ETEROVIĆ, LOTUS
3. MARIJA ERSTIC, PRETORIAN
3. KATE ŠTEFANAC, MAWASHI
PF - Ml. kadetetkinje poč.-47
1035
168
6
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
181
0
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
1036
166
2
ANĐELA ETEROVIĆ (LOTUS)
31
7
JANA KALFIĆ (LAV)
1039
168
6
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
31
7
JANA KALFIĆ (LAV)
Medalists
1. JANA KALFIĆ, LAV, Pula
2. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
3. ANĐELA ETEROVIĆ, LOTUS
3. MARIJA ERSTIC, PRETORIAN
PF - Mlađi kadeti -32
1038
146
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
37
7
LUKA HUŠAK (LAV)
76
MARKO JEZERAN (IVNCG)
1040
37
10
LUKA HUŠAK (LAV)
76
4
MARKO JEZERAN (IVNCG)
Medalists
1. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
2. MARKO JEZERAN, IVANIĆ GRAD
3. FILIP BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1041
22
2
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
108
3
PERO JELAVIČ (MAWASHI)
70
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
1043
108
3
PERO JELAVIČ (MAWASHI)
70
4
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
Medalists
1. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. PERO JELAVIČ, MAWASHI
3. DAVID KULAŠ, VELEBIT
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
1042
81
14
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
105
10
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
33
IVAN TUKA (LAV)
1044
57
1
MORIS TRBULIN (LAV)
132
11
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
109
PERO JELAVIČ (MAWASHI)
1045
81
0
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
33
7
IVAN TUKA (LAV)
1046
132
3
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
109
6
PERO JELAVIČ (MAWASHI)
1048
33
0
IVAN TUKA (LAV)
109
6
PERO JELAVIČ (MAWASHI)
Medalists
1. PERO JELAVIČ, MAWASHI
2. IVAN TUKA, LAV, Pula
3. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
3. DARIO GLOGOŠKI, NINJA
PF - Mlađi kadeti -47
1047
161
0
BRUNO CVITANOVIĆ (LOTUS)
35
6
LOREN DOMBA (LAV)
Medalists
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula
2. BRUNO CVITANOVIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
1049
111
0
MILE BRKIĆ (MAWASHI)
43
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
94
RAJAN TENČIĆ (BUDOL)
1052
43
6
ENIO DUKIC (PRETORI)
94
2
RAJAN TENČIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. RAJAN TENČIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MILE BRKIĆ, MAWASHI
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
1050
5
0
CVITA KALCINA (VELEBIT)
80
6
LEONA BARTOLIN (NINJA)
1051
16
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
172
0
KORNELIJA ERCEGOVIĆ (MARJAN)
1053
80
1
LEONA BARTOLIN (NINJA)
16
0
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Medalists
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
3. CVITA KALCINA, VELEBIT
3. KORNELIJA ERCEGOVIĆ, MARJAN 1975
PF - Mlađe kadetkinje -37
1054
83
1
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
17
9
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
175
LARA ŽIVKOVIĆ (MARJAN)
103
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
174
LANA BOGDAN (MARJAN)
1056
17
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
175
0
LARA ŽIVKOVIĆ (MARJAN)
1055
103
6
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
174
0
LANA BOGDAN (MARJAN)
1059
17
0
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
103
4
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
Medalists
1. MARIJA ŠTEFANAC, MAWASHI
2. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
3. LANA BOGDAN, MARJAN 1975
3. LARA ŽIVKOVIĆ, MARJAN 1975
PF - Mlađe kadetkinje -42
1057
135
10
LARA RADOČAJ (TGRSL)
32
9
JANA KALFIĆ (LAV)
1058
104
2
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
184
0
LANA BOGDAN (MARJAN)
1060
135
7
LARA RADOČAJ (TGRSL)
104
6
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
Medalists
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. MARIJA ŠTEFANAC, MAWASHI
3. JANA KALFIĆ, LAV, Pula
3. LANA BOGDAN, MARJAN 1975
PF - Mlađe kadetkinje +47
1061
156
0
MARTA BARTULOVIĆ (VELEBIT)
84
6
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
Medalists
1. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
2. MARTA BARTULOVIĆ, VELEBIT
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
1062
36
6
LOREN DOMBA (LAV)
58
0
MORIS TRBULIN (LAV)
Medalists
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
1063
95
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
110
7
MARINO JELAVIĆ (MAWASHI)
25
DINO BUTERIN (VELEBIT)
1065
110
3
MARINO JELAVIĆ (MAWASHI)
25
7
DINO BUTERIN (VELEBIT)
Medalists
1. DINO BUTERIN, VELEBIT
2. MARINO JELAVIĆ, MAWASHI
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
1064
197
8
VALENTINO JANJAC (HBD)
26
10
DINO BUTERIN (VELEBIT)
Medalists
1. DINO BUTERIN, VELEBIT
2. VALENTINO JANJAC, HBD
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
1066
48
2
MARIN GALESIC (PRETORI)
187
6
DUJE IVAS (HBD)
42
BRUNO GVARDIOL (PRETORI)
1068
187
6
DUJE IVAS (HBD)
42
0
BRUNO GVARDIOL (PRETORI)
Medalists
1. DUJE IVAS, HBD
2. BRUNO GVARDIOL, PRETORIAN
3. MARIN GALESIC, PRETORIAN
3. ----
PF - Starije kadetkinje -42
1067
140
6
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
143
0
JANA KALFIĆ (LAV)
Medalists
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
2. JANA KALFIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
1069
24
1
MARTA BARTULOVIĆ (VELEBIT)
106
11
IVANA PAVLINOVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. IVANA PAVLINOVIĆ, MAWASHI
2. MARTA BARTULOVIĆ, VELEBIT
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -65
1070
200
2
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
182
0
TEA CVITANOVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
2. TEA CVITANOVIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
PF - Juniori -74
1071
170
6
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
39
8
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
18
ROKO ŠARE (VELEBIT)
1072
39
5
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
18
9
ROKO ŠARE (VELEBIT)
Medalists
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
3. KARLO MIJIĆ, LOTUS
3. ----