kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Moslavac Open 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Mlađi kadeti poč.
KL - Mlađi kadeti
KL - Mlađe kadetkinje
KL - Stariji kadeti poč.
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
KL - Juniori -89
KL - Juniori -57
B031
13
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
137
3
SEJMUR MATKOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. SEJMUR MATKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
KL - Juniori -63
B032
220
0
LUKA MITROVIĆ (IMPACT)
41
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
118
IVAN MAHOVLIĆ (PITBUL)
B034
41
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
118
0
IVAN MAHOVLIĆ (PITBUL)
Medalists
1. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
2. ----
3. LUKA MITROVIĆ, IMPACT
3. ----
KL - Juniori -69
B033
138
0
LEO KAURINOVIĆ (BORACPŽ)
236
3
ALEN ĆOSIĆ (KBKF)
232
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
B035
236
0
ALEN ĆOSIĆ (KBKF)
232
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
Medalists
1. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
2. ALEN ĆOSIĆ, FORTIS
3. LEO KAURINOVIĆ, Borac
3. ----
KL - Juniori -74
B036
86
1
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
206
2
FILIP ČIČEK (IMPACT)
204
BORNA PEPIĆ (IMPACT)
B038
206
3
FILIP ČIČEK (IMPACT)
204
0
BORNA PEPIĆ (IMPACT)
Medalists
1. FILIP ČIČEK, IMPACT
2. BORNA PEPIĆ, IMPACT
3. DAVID TOPIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
KL - Juniori -79
B037
133
1
MATEJ MEDVED (TIGAR)
139
2
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
Medalists
1. MARKO MLINARIĆ, ARMUS
2. MATEJ MEDVED, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
KL - Juniori -84
B039
10
0
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
61
3
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
Medalists
1. IVAN ĆUBIĆ, PIT BULL, Split
2. FRAN HUDJIK, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
KL - Juniori -89
B040
233
0
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
210
3
LEONARDO PASKA (IMPACT)
Medalists
1. LEONARDO PASKA, IMPACT
2. FRAN HUDJIK, MOSLAVAC
3. ----
3. ----