kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Moslavac Open 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
DOMSA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
MEGA CENTAR
MOSLAVAC
NINJA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
SVETI DUH
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici +32
PF - Dječaci +32
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Starije kadetkinje +65
LC - Starije kadetkinje +65
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
PF - Dječaci početnici +32
1004
143
9
VILIM LOVREČIĆ (NINJA)
26
7
IVANO ŽUŽIĆ (GLINA)
196
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
1006
143
1
VILIM LOVREČIĆ (NINJA)
196
6
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
Medalists
1. IVANO ANZIĆ, TIGAR, Karlovac
2. VILIM LOVREČIĆ, NINJA
3. IVANO ŽUŽIĆ, GLINA
3. ----
PF - Dječaci +32
1012
130
9
LUKA GRABAR (PLANET)
27
2
IVANO ŽUŽIĆ (GLINA)
127
VITO LAZARIĆ (PLANET)
1014
130
7
LUKA GRABAR (PLANET)
127
4
VITO LAZARIĆ (PLANET)
Medalists
1. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
2. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
3. IVANO ŽUŽIĆ, GLINA
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1020
56
7
FRAN TURK (KUTINA)
124
4
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
212
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
25
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
90
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
1022
56
7
FRAN TURK (KUTINA)
212
9
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
1021
25
3
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
90
9
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
1025
212
4
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
90
3
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
Medalists
1. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
2. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. FRAN TURK, KUTINA
3. FILIP KLOBUČAR, GLINA
PF - Starije kadetkinje +65
1055
182
3
LEONARDA VRBANIĆ (TIGAR)
30
5
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
101
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
1057
30
1
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
101
5
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
Medalists
1. PAOLA MATIĆ, JASTREB
2. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. LEONARDA VRBANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
LC - Starije kadetkinje +65
2003
84
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
102
3
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
Medalists
1. PAOLA MATIĆ, JASTREB
2. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -57
2007
29
0
LUCIJAN IVANOVIĆ (GLINA)
88
3
GABRIEL MARINOVIĆ (KULA )
Medalists
1. GABRIEL MARINOVIĆ, KBK Kula
2. LUCIJAN IVANOVIĆ, GLINA
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
2009
24
0
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
199
3
LEON PRANJIĆ (MEGA.C.)
Medalists
1. LEON PRANJIĆ, MEGA CENTAR
2. BORNA KLOBUČAR, GLINA
3. ----
3. ----