kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Moslavac Open 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
DOMSA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
MEGA CENTAR
MOSLAVAC
NINJA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
SVETI DUH
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
PF - Mlađi kadeti +47
1028
98
12
EUGEN SAKAČ (JASTREB)
179
2
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
1028A
96
10
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
78
0
NOA MIŠČANČUK (KBK MOS)
1030
98
17
EUGEN SAKAČ (JASTREB)
96
6
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
Medalists
1. EUGEN SAKAČ, JASTREB
2. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
3. FILIP SINKOVIĆ, KRAPINA
3. NOA MIŠČANČUK, MOSLAVAC
PF - Starije kadetkinje -55
1046
36
7
MIHAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
2
SARA GRAŠIĆ (TIGAR)
1047
35
0
LANA NOHA (KBK MOS)
175
10
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
1048
34
0
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
155
10
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
166
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
1049
36
1
MIHAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
175
11
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
1050
155
5
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
166
10
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
1052
175
11
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
166
1
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. MARGARETA MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. MIHAELA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
PF - Juniorke -55
1059
180
0
INES PETANJKO (KRAPINA)
202
10
LEONA BARTOLIN (NINJA)
1060
157
8
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
76
3
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
1063
202
9
LEONA BARTOLIN (NINJA)
157
1
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
Medalists
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. INES PETANJKO, KRAPINA
3. ANA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
PF - Juniorke -60
1061
177
0
INES PETANJKO (KRAPINA)
210
10
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
1062
176
1
LANA ZAJEC (KRAPINA)
190
9
LANA NOHA (KBK MOS)
1064
210
10
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
190
0
LANA NOHA (KBK MOS)
Medalists
1. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
2. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. INES PETANJKO, KRAPINA
3. LANA ZAJEC, KRAPINA