kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Moslavac Open 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
DOMSA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
MEGA CENTAR
MOSLAVAC
NINJA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
SVETI DUH
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Djevojčice početnice -25
PF - Dječaci -25
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Djevojčice početnice -25
1005
63
0
ARIELA MARKOVIĆ (KUTINA)
120
11
EVA MATIĆ (JASTREB)
Medalists
1. EVA MATIĆ, JASTREB
2. ARIELA MARKOVIĆ, KUTINA
3. ----
3. ----
PF - Dječaci -25
1008
131
4
RIKO LJUBIĆ (BTI)
187
8
NIKO VRBANIĆ (TIGAR)
57
BORNA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1010
187
4
NIKO VRBANIĆ (TIGAR)
57
10
BORNA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. BORNA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. NIKO VRBANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. RIKO LJUBIĆ, BTI
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1020
56
7
FRAN TURK (KUTINA)
124
4
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
212
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
25
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
90
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
1022
56
7
FRAN TURK (KUTINA)
212
9
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
1021
25
3
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
90
9
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
1025
212
4
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
90
3
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
Medalists
1. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
2. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. FRAN TURK, KUTINA
3. FILIP KLOBUČAR, GLINA
PF - Mlađe kadetkinje -32
1029
47
7
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
58
8
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
99
DORA MATIĆ (JASTREB)
1031
58
0
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
99
11
DORA MATIĆ (JASTREB)
Medalists
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. TENA KAČMARČIK, KUTINA
3. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -37
1032
44
3
EMA PLEŠE (KBK MOS)
59
7
RENATA HOŠKO (KUTINA)
100
DORA MATIĆ (JASTREB)
1035
59
0
RENATA HOŠKO (KUTINA)
100
10
DORA MATIĆ (JASTREB)
Medalists
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. RENATA HOŠKO, KUTINA
3. EMA PLEŠE, MOSLAVAC
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -47
1033
61
6
INGA ŠTAJCER (KUTINA)
80
12
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
1034
60
2
LEONA ŠAMEC (KUTINA)
92
12
NADJA UZELAC (KBK TD)
1036
80
0
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
92
10
NADJA UZELAC (KBK TD)
Medalists
1. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. LEONA ŠAMEC, KUTINA
3. INGA ŠTAJCER, KUTINA