kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Moslavac Open 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -63
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Juniori -63
LC - Juniori -74
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -32
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -84
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
LC - Stariji kadeti -63
2027
146
2
LEONARDO ČVEK (NINJA)
46
1
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. LEONARDO ČVEK, NINJA
2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
2001
178
3
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
37
0
LANA NOHA (KBK MOS)
2002
41
3
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
191
0
ELENA ČVEK (NINJA)
2004
178
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
41
3
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. ANA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. ELENA ČVEK, NINJA
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
LC - Starije kadetkinje +65
2003
84
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
102
3
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
Medalists
1. PAOLA MATIĆ, JASTREB
2. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. ----
3. ----
LC - Juniori -63
2005
138
3
TEO RAČAN (KOBRABJ)
118
0
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
Medalists
1. TEO RAČAN, KOBRA, Bjelovar
2. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
LC - Juniori -74
2006
136
1
ERIC SANTO (KOBRABJ)
174
2
DAMJAN TUTIĆ (KBK MOS)
117
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
2008
174
0
DAMJAN TUTIĆ (KBK MOS)
117
3
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
2. DAMJAN TUTIĆ, MOSLAVAC
3. ERIC SANTO, KOBRA, Bjelovar
3. ----
KL - Stariji kadeti -57
2007
29
0
LUCIJAN IVANOVIĆ (GLINA)
88
3
GABRIEL MARINOVIĆ (KULA )
Medalists
1. GABRIEL MARINOVIĆ, KBK Kula
2. LUCIJAN IVANOVIĆ, GLINA
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
2009
24
0
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
199
3
LEON PRANJIĆ (MEGA.C.)
Medalists
1. LEON PRANJIĆ, MEGA CENTAR
2. BORNA KLOBUČAR, GLINA
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -69
2010
172
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
115
0
SANDRO BAJZA KOBEŠĆAK (DOMSA)
2011
86
0
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
170
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
2014
172
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
170
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
Medalists
1. DAVID SIMIĆ, PIT BULL, Split
2. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. SANDRO BAJZA KOBEŠĆAK, DOMSA
3. ROKO POZAIĆ, DOMSA
KL - Stariji kadeti +69
2012
206
3
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
205
0
JOSIP DOLIĆ (IVNCG)
2013
203
3
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
201
0
LEON RAŠTEGORAC (MEGA.C.)
2015
206
3
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
203
0
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
Medalists
1. KARLO KEDVEŠ, BLITZ
2. IVAN ĆUBIĆ, PIT BULL, Split
3. JOSIP DOLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. LEON RAŠTEGORAC, MEGA CENTAR
KL - Starije kadetkinje -32
2016
161
1
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
160
2
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
Medalists
1. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
2. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -55
2017
167
3
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
89
0
GABRIELA PAVLINUŠIĆ (KULA )
Medalists
1. MARGARETA MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
2. GABRIELA PAVLINUŠIĆ, KBK Kula
3. ----
3. ----
KL - Juniori -63
2018
137
0
MARKO TRGOVČEVIĆ (DOMSA)
139
3
TEO RAČAN (KOBRABJ)
Medalists
1. TEO RAČAN, KOBRA, Bjelovar
2. MARKO TRGOVČEVIĆ, DOMSA
3. ----
3. ----
KL - Juniori -69
2019
204
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
200
0
LUKA MIHOKOVIC (MEGA.C.)
Medalists
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. LUKA MIHOKOVIC, MEGA CENTAR
3. ----
3. ----
KL - Juniori -74
2021
214
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
207
0
BORNA HORVAT (BLITZ)
2020
87
1
FRAN SVETINOVIĆ (DOMSA)
135
2
ERIC SANTO (KOBRABJ)
2023
214
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
135
0
ERIC SANTO (KOBRABJ)
Medalists
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. ERIC SANTO, KOBRA, Bjelovar
3. BORNA HORVAT, BLITZ
3. FRAN SVETINOVIĆ, DOMSA
KL - Juniori -84
2022
116
3
LUKA VIDOVIĆ (DOMSA)
113
0
FRAN PETRUŠIĆ (DOMSA)
Medalists
1. LUKA VIDOVIĆ, DOMSA
2. FRAN PETRUŠIĆ, DOMSA
3. ----
3. ----
KL - Seniori -79
2024
129
0
ENRI TAHIRI (KBK TD)
114
3
PATRIK KLARIĆ (DOMSA)
Medalists
1. PATRIK KLARIĆ, DOMSA
2. ENRI TAHIRI, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
KL - Seniori -84
2025
85
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
208
0
LUKA MATIJAŠEVIĆ (BLITZ)
Medalists
1. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ, DOMSA
2. LUKA MATIJAŠEVIĆ, BLITZ
3. ----
3. ----