kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Moslavac Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
2002 - Odzak
BEREMEND SPORT KFT
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
DOMSA
DRAGON&SOKOL
FRANKOPAN
GLINA
HBD
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
MOSLAVAC
NINJA
PTUJ
TIGAR, Karlovac
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Ml. kadetkinje GRANDCHAMPION
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Mlađe kadetkinje +47
3054
225
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
127
0
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
73
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
156
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
56
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
191
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
107
LORENA ZEBA (BTI)
80
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
17
LANA NOHA (KBK MOS)
3056
225
7
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
73
0
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
3057
156
5
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
56
9
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
3058
191
3
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
107
11
LORENA ZEBA (BTI)
3059
80
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
17
0
LANA NOHA (KBK MOS)
3060
225
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
56
0
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
3061
107
0
LORENA ZEBA (BTI)
80
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
3063
225
11
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
80
3
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. ANA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. LORENA ZEBA, BTI
PF - Ml. kadetkinje GRANDCHAMPION
3062
226
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
1
0
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
200
ELENA ČVEK (NINJA)
224
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
18
LANA NOHA (KBK MOS)
3064
226
7
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
200
0
ELENA ČVEK (NINJA)
3065
224
5
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
18
8
LANA NOHA (KBK MOS)
3066
226
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
18
0
LANA NOHA (KBK MOS)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. ELENA ČVEK, NINJA
3. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
PF - Starije kadetkinje -55
2046
241
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
162
6
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
2047
227
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
194
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
2049
162
0
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
227
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. MARGARETA MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN