kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Moslavac Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
2002 - Odzak
BEREMEND SPORT KFT
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
DOMSA
DRAGON&SOKOL
FRANKOPAN
GLINA
HBD
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
MOSLAVAC
NINJA
PTUJ
TIGAR, Karlovac
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici -25
PF - Dječaci početnici -32
PF - Djevojčice početnice -32
PF - Djevojčice početnice +32
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice -25
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice -32
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -42
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
PF - Dječaci početnici -25
1001
150
0
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
97
6
BORNA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Osvajači medalja
1. BORNA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. IVANO ANZIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Dječaci početnici -32
1003
121
7
KARLO MIHELČIĆ (KBK MOS)
98
5
DOMAGOJ HALIĆ (KUTINA)
258
LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
1005
121
9
KARLO MIHELČIĆ (KBK MOS)
258
1
LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. KARLO MIHELČIĆ, MOSLAVAC
2. LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DOMAGOJ HALIĆ, KUTINA
3. ----
PF - Djevojčice početnice -32
1010
101
2
EMILI RUBES (BTI)
104
8
INGA ŠTAJCER (KUTINA)
237
ESTER BARIČEVIĆ (IMPACT)
1012
104
4
INGA ŠTAJCER (KUTINA)
237
13
ESTER BARIČEVIĆ (IMPACT)
Osvajači medalja
1. ESTER BARIČEVIĆ, IMPACT
2. INGA ŠTAJCER, KUTINA
3. EMILI RUBES, BTI
3. ----
PF - Djevojčice početnice +32
1011
100
6
TAMARA BLAGOJEVIĆ (KUTINA)
32
8
NIKOLINA BEKAVAC (KBK MOS)
95
LEONA ŠAMEC (KUTINA)
99
LAURA HORVAT (KUTINA)
94
ERIN LIKAR KOLOUCH (KUTINA)
1013
32
3
NIKOLINA BEKAVAC (KBK MOS)
95
11
LEONA ŠAMEC (KUTINA)
1014
99
9
LAURA HORVAT (KUTINA)
94
3
ERIN LIKAR KOLOUCH (KUTINA)
1016
95
11
LEONA ŠAMEC (KUTINA)
99
5
LAURA HORVAT (KUTINA)
Osvajači medalja
1. LEONA ŠAMEC, KUTINA
2. LAURA HORVAT, KUTINA
3. NIKOLINA BEKAVAC, MOSLAVAC
3. ERIN LIKAR KOLOUCH, KUTINA
PF - Dječaci +32
2009
113
6
HRVOJE KOPREK (KUTINA)
245
8
DORIJAN KARAULA (FRANK.)
2010
6
14
ANTE CVITANOVIĆ (KBK MOS)
244
4
SVEN TOMPIĆ (BUŠIDO)
2011
188
3
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
249
4
IVAN BAKOTIĆ (FRANK.)
15
JAKOV ŠTRK (KBK MOS)
2012
245
2
DORIJAN KARAULA (FRANK.)
6
8
ANTE CVITANOVIĆ (KBK MOS)
2013
249
3
IVAN BAKOTIĆ (FRANK.)
15
4
JAKOV ŠTRK (KBK MOS)
2015
6
4
ANTE CVITANOVIĆ (KBK MOS)
15
3
JAKOV ŠTRK (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. ANTE CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
2. JAKOV ŠTRK, MOSLAVAC
3. DORIJAN KARAULA, FRANKOPAN
3. IVAN BAKOTIĆ, FRANKOPAN
PF - Djevojčice -25
2014
21
4
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
155
0
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
96
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
2016
21
3
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
96
8
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
Osvajači medalja
1. TENA KAČMARČIK, KUTINA
2. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. LUCIJA BABIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Djevojčice -28
2017
179
6
DORA MATIĆ (JASTREB)
93
0
RENATA HOŠKO (KUTINA)
Osvajači medalja
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. RENATA HOŠKO, KUTINA
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice -32
2018
246
4
EMA BEĆIRBAŠIĆ (FRANK.)
232
11
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
2019
180
1
DORA MATIĆ (JASTREB)
117
0
MARTINA PREBEG (KUTINA)
2022
232
1
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
180
2
DORA MATIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARTINA PREBEG, KUTINA
3. EMA BEĆIRBAŠIĆ, FRANKOPAN
PF - Mlađi kadeti -47
1029
109
4
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
183
11
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
201
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
1031
183
5
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
201
3
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
3. MATEO ŠEPEK, KUTINA
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
1032
34
11
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
75
1
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
208
DINO IVAS (HBD)
1033
210
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
112
0
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
207
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
1034
34
0
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
208
6
DINO IVAS (HBD)
1035
210
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
207
0
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
1037
208
0
DINO IVAS (HBD)
210
1
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN BARIĆ, HBD
2. DINO IVAS, HBD
3. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
3. PETAR BERONIĆ, MOSLAVAC
PF - Mlađe kadetkinje -37
1046
203
6
BEATA IVAS (HBD)
171
12
NADJA UZELAC (KBK TD)
1047
111
6
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
125
0
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
1050
171
6
NADJA UZELAC (KBK TD)
111
10
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
3. BEATA IVAS, HBD
PF - Mlađe kadetkinje -42
1049
110
16
ANTEA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA)
248
10
NIKA ŽGALJIĆ (FRANK.)
247
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
1051
110
8
ANTEA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA)
247
12
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
Osvajači medalja
1. MAJA MUDRIĆ, FRANKOPAN
2. ANTEA TOMAŠKOVIĆ, KUTINA
3. NIKA ŽGALJIĆ, FRANKOPAN
3. ----
PF - Starije kadetkinje -42
2039
261
13
ANTEA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA)
5
4
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. ANTEA TOMAŠKOVIĆ, KUTINA
2. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -69
3008
116
0
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
130
0
BORNA PEPIĆ (IMPACT)
133
FILIP ČIČEK (IMPACT)
3010
130
0
BORNA PEPIĆ (IMPACT)
133
3
FILIP ČIČEK (IMPACT)
Osvajači medalja
1. FILIP ČIČEK, IMPACT
2. BORNA PEPIĆ, IMPACT
3. MIHAEL SALVADOR, KUTINA
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
3011
69
0
DAVID DRAGOVIĆ (DOMSA)
115
0
MATKO PREBEG (KUTINA)
68
FRAN SVETINOVIĆ (DOMSA)
3013
69
3
DAVID DRAGOVIĆ (DOMSA)
68
0
FRAN SVETINOVIĆ (DOMSA)
Osvajači medalja
1. DAVID DRAGOVIĆ, DOMSA
2. FRAN SVETINOVIĆ, DOMSA
3. MATKO PREBEG, KUTINA
3. ----