kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Međunarodni kickboxing "ALPE ADRIA OPEN 2013"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
LC - Juniori -84
LC - Juniori -63
307
3
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
252
0
DANIJEL SAVI (PAKRAC)
17
BORIS NEVRLY (LAV)
307
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
17
3
BORIS NEVRLY (LAV)
Medalists
1. BORIS NEVRLY, LAV, Pula
2. ANTONIO ČAUŠEVIĆ, TIGAR BROD
3. DANIJEL SAVI, PAKRAC
3. ----
LC - Juniori -69
93
1
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
66
2
ARNES PERVIĆ (LAV)
331
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (LOTUS)
66
0
ARNES PERVIĆ (LAV)
331
3
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (LOTUS)
Medalists
1. MARKO VULIĆ IVANČIĆ, LOTUS
2. ARNES PERVIĆ, LAV, Pula
3. BRUNO GLAVIĆ, VELEBIT
3. ----
LC - Juniori -74
97
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
8
0
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
10
ARNES PERVIĆ (LAV)
97
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
10
0
ARNES PERVIĆ (LAV)
Medalists
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. ARNES PERVIĆ, LAV, Pula
3. HARIS HADŽIPAŠIĆ, LAV, Pula
3. ----
LC - Juniori -79
56
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
251
GORAN JEZERAN (PAKRAC)
298
MARKO ŠARAC (TGRBROD)
43
0
DUJE SIRIĆ (TKDKRLJ)
287
0
DRAGAN BRNOS (LOTUS)
56
3
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
251
0
GORAN JEZERAN (PAKRAC)
298
0
MARKO ŠARAC (TGRBROD)
43
3
DUJE SIRIĆ (TKDKRLJ)
56
3
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
43
0
DUJE SIRIĆ (TKDKRLJ)
Medalists
1. ALVIN ALIŠIĆ, KVARNER
2. DUJE SIRIĆ, TKD Kraljevica
3. GORAN JEZERAN, PAKRAC
3. MARKO ŠARAC, TIGAR BROD
LC - Juniori -84
53
2
HARLEY VACONDIO (ASCU)
63
1
VEDRAN BONEFAČIĆ (KVARNER)
141
KRISTIJAN GLUMAC (ZELG)
53
0
HARLEY VACONDIO (ASCU)
141
3
KRISTIJAN GLUMAC (ZELG)
Medalists
1. KRISTIJAN GLUMAC, TROJAN ISTRA
2. HARLEY VACONDIO, All Style Combat Udine
3. VEDRAN BONEFAČIĆ, KVARNER
3. ----