kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Makarska Summer Cup 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
CBS"Tešanj"Tešanj
DALMACIJA
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
KBS Borac Jelah
KBV "PRISON BREAK"
KBV "Ratnik" Gacko
KNEZ
KUTINA
LOTUS
MAWASHI
MORNAR
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SUŠAK
TROGIR
VELEBIT
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys beginners +32
PF - Boys -25
PF - Girls +32
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (female) -47
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Older cadets (female) -55
KL - Older cadets (female) -55
PF - Boys beginners +32
1002
234
5
NIKOLA MATIĆ (PRETORI)
3
0
JURE TOKIĆ (VELEBIT)
252
MARIN DUČINA (TROGIR)
1004
234
2
NIKOLA MATIĆ (PRETORI)
252
9
MARIN DUČINA (TROGIR)
Medalists
1. MARIN DUČINA, TROGIR
2. NIKOLA MATIĆ, PRETORIAN
3. JURE TOKIĆ, VELEBIT
3. ----
PF - Boys -25
1008
10
5
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
170
4
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
Medalists
1. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
2. BENJAMIN TUKEC, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
PF - Girls +32
1013
5
6
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
221
0
MATEA GAZILJ (MAWASHI)
63
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
1015
5
0
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
63
7
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
Medalists
1. MIA VRANJEŠ, MAWASHI
2. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
3. MATEA GAZILJ, MAWASHI
3. ----
PF - Younger cadets (male) +47
1035
74
0
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
153
10
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
1036
73
4
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
9
10
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1038
153
3
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
9
9
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
Medalists
1. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
2. KRISTIJAN KOPREK, KUTINA
3. TONI MENDEŠ, MAWASHI
3. BARTUL GAVIĆ, MAWASHI
PF - Younger cadets (female) -47
1046
11
6
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
219
0
PETRA PRLAC (MAWASHI)
1047
230
7
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
142
3
LAURA MATIJAŠ (LOTUS)
1049
11
6
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
230
8
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
Medalists
1. PETRA ŽEPINA, VELEBIT
2. LUCIJA ŽEPINA, VELEBIT
3. LAURA MATIJAŠ, LOTUS
3. PETRA PRLAC, MAWASHI
PF - Younger cadets (female) +47
1048
12
2
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
92
9
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
138
KARLA GRGA (LOTUS)
1050
92
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
138
2
KARLA GRGA (LOTUS)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. KARLA GRGA, LOTUS
3. MAGDALENA TOKIĆ, VELEBIT
3. ----
PF - Older cadets (female) -55
1058
7
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
122
0
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
78
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
8
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
212
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
1060
7
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
78
0
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
1059
8
6
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
212
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
1062
7
5
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
8
1
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. LANA GRBAVAC, MAWASHI
3. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
KL - Older cadets (female) -55
2029
259
0
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
20
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
247
KATARINA PALADA (TROGIR)
255
MARINA RADIĆ (LOTUS)
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2031
20
3
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
247
0
KATARINA PALADA (TROGIR)
2030
255
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
6
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2033
20
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
6
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. KATARINA PALADA, TROGIR