kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Makarska Summer Cup 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
CBS"Tešanj"Tešanj
DALMACIJA
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
KBS Borac Jelah
KBV "PRISON BREAK"
KBV "Ratnik" Gacko
KNEZ
KUTINA
LOTUS
MAWASHI
MORNAR
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SUŠAK
TROGIR
VELEBIT
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Y. cadets beginners (male) -47
PF - Y. cadets beginners (female) -37
PF - Y. cadets beginners (female) -42
PF - Y. cadets beginners (female) -47
PF - Y. cadets beginners (female) +47
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Younger cadets (female) -47
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Older cadets (male) -42
PF - Older cadets (male) +69
PF - Older cadets (female) -46
PF - Older cadets (female) -55
PF - Older cadets (female) -60
PF - Older cadets (female) -65
PF - Juniors (female) -65
LC - Older cadets (male) +69
LC - Older cadets (female) -46
LC - Older cadets (female) -55
LC - Older cadets (female) -65
KL - Older cadets (female) -46
KL - Older cadets (female) -55
PF - Y. cadets beginners (male) -47
1016
131
0
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
206
2
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. MARSEL GABRIĆ, KNEZ
2. NIKOLA KUSTURA, LOTUS
3. ----
3. ----
PF - Y. cadets beginners (female) -37
1018
204
5
TEA LUCIĆ (KBKSINJ)
127
0
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. TEA LUCIĆ, KNEZ
2. ANTEA PAVKOVIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
PF - Y. cadets beginners (female) -42
1020
139
6
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
224
2
LUCIJA TOMAŠEVIČ (MAWASHI)
1021
129
6
LANA MARIĆ (LOTUS)
222
0
GABRIJELA GAZILJ (MAWASHI)
1023
139
14
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
129
4
LANA MARIĆ (LOTUS)
Medalists
1. BRUNA MATIJAŠ, LOTUS
2. LANA MARIĆ, LOTUS
3. LUCIJA TOMAŠEVIČ, MAWASHI
3. GABRIJELA GAZILJ, MAWASHI
PF - Y. cadets beginners (female) -47
1022
141
4
LAURA MATIJAŠ (LOTUS)
218
0
PETRA PRLAC (MAWASHI)
130
LANA MARIĆ (LOTUS)
1024
141
2
LAURA MATIJAŠ (LOTUS)
130
3
LANA MARIĆ (LOTUS)
Medalists
1. LANA MARIĆ, LOTUS
2. LAURA MATIJAŠ, LOTUS
3. PETRA PRLAC, MAWASHI
3. ----
PF - Y. cadets beginners (female) +47
1025
166
0
LORETA JELENKOVIĆ (PRETORI)
137
1
KARLA GRGA (LOTUS)
Medalists
1. KARLA GRGA, LOTUS
2. LORETA JELENKOVIĆ, PRETORIAN
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) -37
1026
68
5
TONI URSIĆ (MAWASHI)
37
2
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
1027
145
5
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
233
4
TONĆI PERKOVIĆ (PRETORI)
1029
68
9
TONI URSIĆ (MAWASHI)
145
1
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
Medalists
1. TONI URSIĆ, MAWASHI
2. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
3. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN
3. TONĆI PERKOVIĆ, PRETORIAN
PF - Younger cadets (male) -42
1028
249
0
MARINO ODOBAŠIĆ (TROGIR)
28
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
69
TONI URSIĆ (MAWASHI)
70
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
143
LOVRE GRUJA (LOTUS)
1030
28
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
69
0
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1031
70
11
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
143
4
LOVRE GRUJA (LOTUS)
1034
28
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
70
0
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. MARKO ZELIĆ, MAWASHI
3. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. LOVRE GRUJA, LOTUS
PF - Younger cadets (male) -47
1032
132
4
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
115
8
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1033
29
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
71
0
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
1037
115
1
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
29
11
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. MATEO ŠEPEK, KUTINA
3. MARKO ZELIĆ, MAWASHI
3. NIKOLA KUSTURA, LOTUS
PF - Younger cadets (female) -37
1040
155
0
KLARA BOŽIĆ (PRETORI)
64
4
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
30
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
128
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
66
SARA BOBAN (MAWASHI)
1042
64
1
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
30
6
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1041
128
0
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
66
6
SARA BOBAN (MAWASHI)
1044
30
10
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
66
4
SARA BOBAN (MAWASHI)
Medalists
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. SARA BOBAN, MAWASHI
3. MIA VRANJEŠ, MAWASHI
3. ANTEA PAVKOVIĆ, LOTUS
PF - Younger cadets (female) -42
1043
223
2
GABRIJELA GAZILJ (MAWASHI)
140
8
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
225
LUCIJA TOMAŠEVIČ (MAWASHI)
1045
140
10
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
225
8
LUCIJA TOMAŠEVIČ (MAWASHI)
Medalists
1. BRUNA MATIJAŠ, LOTUS
2. LUCIJA TOMAŠEVIČ, MAWASHI
3. GABRIJELA GAZILJ, MAWASHI
3. ----
PF - Younger cadets (female) -47
1046
11
6
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
219
0
PETRA PRLAC (MAWASHI)
1047
230
7
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
142
3
LAURA MATIJAŠ (LOTUS)
1049
11
6
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
230
8
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
Medalists
1. PETRA ŽEPINA, VELEBIT
2. LUCIJA ŽEPINA, VELEBIT
3. LAURA MATIJAŠ, LOTUS
3. PETRA PRLAC, MAWASHI
PF - Younger cadets (female) +47
1048
12
2
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
92
9
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
138
KARLA GRGA (LOTUS)
1050
92
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
138
2
KARLA GRGA (LOTUS)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. KARLA GRGA, LOTUS
3. MAGDALENA TOKIĆ, VELEBIT
3. ----
PF - Older cadets (male) -42
1051
260
5
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
144
6
LOVRE GRUJA (LOTUS)
Medalists
1. LOVRE GRUJA, LOTUS
2. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (male) +69
1054
243
1
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
135
3
ANTONIO STJEPIĆ (LOTUS)
Medalists
1. ANTONIO STJEPIĆ, LOTUS
2. IVAN IVKOVIĆ, KNEZ
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (female) -46
1055
124
4
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
51
11
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
49
ZARA LERGA (PRETORI)
1057
51
9
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
49
3
ZARA LERGA (PRETORI)
Medalists
1. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
2. ZARA LERGA, PRETORIAN
3. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. ----
PF - Older cadets (female) -55
1058
7
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
122
0
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
78
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
8
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
212
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
1060
7
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
78
0
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
1059
8
6
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
212
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
1062
7
5
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
8
1
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. LANA GRBAVAC, MAWASHI
3. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
PF - Older cadets (female) -60
1061
54
4
LANA BLAIĆ (PRETORI)
119
14
MARINA RADIĆ (LOTUS)
253
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
79
PAULA BURIĆ (MAWASHI)
213
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
1063
119
2
MARINA RADIĆ (LOTUS)
253
10
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
1064
79
6
PAULA BURIĆ (MAWASHI)
213
2
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
1066
253
4
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
79
3
PAULA BURIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. PAULA BURIĆ, MAWASHI
3. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
PF - Older cadets (female) -65
1065
254
5
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
80
4
PAULA BURIĆ (MAWASHI)
160
MILICA MATIĆ (PRETORI)
1067
254
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
160
2
MILICA MATIĆ (PRETORI)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. MILICA MATIĆ, PRETORIAN
3. PAULA BURIĆ, MAWASHI
3. ----
PF - Juniors (female) -65
1069
81
0
PAULA BURIĆ (MAWASHI)
256
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
177
ELA ZNAOR (SUŠAK)
1071
81
0
PAULA BURIĆ (MAWASHI)
177
6
ELA ZNAOR (SUŠAK)
Medalists
1. ELA ZNAOR, SUŠAK
2. PAULA BURIĆ, MAWASHI
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) +69
2005
136
1
ANTONIO STJEPIĆ (LOTUS)
82
2
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
251
TINO BUBLE (TROGIR)
2007
82
1
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
251
2
TINO BUBLE (TROGIR)
Medalists
1. TINO BUBLE, TROGIR
2. FILIP GRBAVAC, MAWASHI
3. ANTONIO STJEPIĆ, LOTUS
3. ----
LC - Older cadets (female) -46
2006
125
3
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
53
0
ZARA LERGA (PRETORI)
Medalists
1. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
2. ZARA LERGA, PRETORIAN
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (female) -55
2008
52
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
246
0
KATARINA PALADA (TROGIR)
257
MARINA RADIĆ (LOTUS)
2010
52
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
257
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. KATARINA PALADA, TROGIR
3. ----
LC - Older cadets (female) -65
2009
258
0
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
171
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. DEA ŽIVKOVIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (female) -46
2025
238
1
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
126
2
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
2026
50
0
ZARA LERGA (PRETORI)
191
3
NIRMELA HUJDUR (KBV.PB)
2028
126
2
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
191
1
NIRMELA HUJDUR (KBV.PB)
Medalists
1. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
2. NIRMELA HUJDUR, KBV "PRISON BREAK"
3. MATEA ULOŽNIK, MORNAR
3. ZARA LERGA, PRETORIAN
KL - Older cadets (female) -55
2029
259
0
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
20
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
247
KATARINA PALADA (TROGIR)
255
MARINA RADIĆ (LOTUS)
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2031
20
3
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
247
0
KATARINA PALADA (TROGIR)
2030
255
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
6
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2033
20
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
6
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. KATARINA PALADA, TROGIR