kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Makarska Summer Cup 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Older cadets (male) -42
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) -63
LC - Older cadets (male) +69
LC - Older cadets (female) -46
LC - Older cadets (female) -55
LC - Older cadets (female) -65
LC - Older cadets (female) +65
LC - Juniors (male) -84
KL - Younger cadets (male) -28
KL - Older cadets (male) -42
KL - Older cadets (male) -47
KL - Older cadets (male) -52
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) -69
KL - Older cadets (male) +69
KL - Older cadets (female) -42
KL - Older cadets (female) -46
KL - Older cadets (female) -50
KL - Older cadets (female) -55
KL - Older cadets (female) +65
KL - Juniors (male) -57
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) -89
KL - Juniors (male) +94
KL - Juniors (female) -60
KL - Seniors (male) -57
KL - Seniors (male) -69
KL - Seniors (male) -84
KL - Seniors (female) +70
LC - Older cadets (male) -42
2001
180
0
JERKO ROGIĆ (POSUJŠE)
175
3
JERKO ČUTURA (POSUJŠE)
Medalists
1. JERKO ČUTURA, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
2. JERKO ROGIĆ, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -52
2004
192
1
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
89
2
MATEO TURIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. MATEO TURIĆ, MAWASHI
2. MIRSAD HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -63
2003
150
3
MARKO TOLIĆ (IMOTSKI)
182
0
MARKO LEBO (POSUJŠE)
Medalists
1. MARKO TOLIĆ, IMOTSKI
2. MARKO LEBO, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) +69
2005
136
1
ANTONIO STJEPIĆ (LOTUS)
82
2
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
251
TINO BUBLE (TROGIR)
2007
82
1
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
251
2
TINO BUBLE (TROGIR)
Medalists
1. TINO BUBLE, TROGIR
2. FILIP GRBAVAC, MAWASHI
3. ANTONIO STJEPIĆ, LOTUS
3. ----
LC - Older cadets (female) -46
2006
125
3
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
53
0
ZARA LERGA (PRETORI)
Medalists
1. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
2. ZARA LERGA, PRETORIAN
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (female) -55
2008
52
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
246
0
KATARINA PALADA (TROGIR)
257
MARINA RADIĆ (LOTUS)
2010
52
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
257
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. KATARINA PALADA, TROGIR
3. ----
LC - Older cadets (female) -65
2009
258
0
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
171
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. DEA ŽIVKOVIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (female) +65
2011
48
3
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
244
0
IVANA RADIĆ (TROGIR)
Medalists
1. PETRA PERKOVIĆ, PRETORIAN
2. IVANA RADIĆ, TROGIR
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -84
2012
228
0
IVAN MUSTAPIĆ (MAWASHI)
149
3
DINO DIVIĆ (IMOTSKI)
87
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
2014
149
0
DINO DIVIĆ (IMOTSKI)
87
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
2. DINO DIVIĆ, IMOTSKI
3. IVAN MUSTAPIĆ, MAWASHI
3. ----
KL - Younger cadets (male) -28
2013A
263
3
MERIS MUJKANOVIĆ (KBV.PB)
262
0
LUKA ROGIĆ (POSUJŠE)
Medalists
1. MERIS MUJKANOVIĆ, KBV "PRISON BREAK"
2. LUKA ROGIĆ, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -42
2013
107
3
MUHAMED HUJDUR (KBV.PB)
242
0
MARKO RISTIC (GACKO)
106
ESMIN HUJDUR (KBV.PB)
2015
107
3
MUHAMED HUJDUR (KBV.PB)
106
0
ESMIN HUJDUR (KBV.PB)
Medalists
1. MUHAMED HUJDUR, KBV "PRISON BREAK"
2. ESMIN HUJDUR, KBV "PRISON BREAK"
3. MARKO RISTIC, KBV "Ratnik" Gacko
3. ----
KL - Older cadets (male) -47
2016
237
3
ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER (MORNAR)
90
0
MATEO TURIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER, MORNAR
2. MATEO TURIĆ, MAWASHI
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -52
2017
60
0
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
96
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
Medalists
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. MARIN ŠEGVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -63
2018
241
3
VLADAN ZUBAC (GACKO)
164
0
ALBIN AHMETI (DUGIRAT)
2019
240
0
LAZAR BOVAN (GACKO)
163
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
2021
241
0
VLADAN ZUBAC (GACKO)
163
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
Medalists
1. MATEJ KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
2. VLADAN ZUBAC, KBV "Ratnik" Gacko
3. LAZAR BOVAN, KBV "Ratnik" Gacko
3. ALBIN AHMETI, DALMACIJA
KL - Older cadets (male) -69
2022
236
1
HAMZA BEŠO (TEŠANJ)
83
2
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
Medalists
1. FILIP GRBAVAC, MAWASHI
2. HAMZA BEŠO, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) +69
2023
184
3
DINO LONČAR (POSUJŠE)
208
0
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. DINO LONČAR, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
2. TINO LUCIĆ, KNEZ
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (female) -42
2024
190
0
AJLA HUJDUR (KBV.PB)
43
3
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
2. AJLA HUJDUR, KBV "PRISON BREAK"
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (female) -46
2025
238
1
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
126
2
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
2026
50
0
ZARA LERGA (PRETORI)
191
3
NIRMELA HUJDUR (KBV.PB)
2028
126
2
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
191
1
NIRMELA HUJDUR (KBV.PB)
Medalists
1. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
2. NIRMELA HUJDUR, KBV "PRISON BREAK"
3. MATEA ULOŽNIK, MORNAR
3. ZARA LERGA, PRETORIAN
KL - Older cadets (female) -50
2027
45
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
19
0
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (female) -55
2029
259
0
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
20
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
247
KATARINA PALADA (TROGIR)
255
MARINA RADIĆ (LOTUS)
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2031
20
3
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
247
0
KATARINA PALADA (TROGIR)
2030
255
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
6
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2033
20
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
6
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. KATARINA PALADA, TROGIR
KL - Older cadets (female) +65
2032
39
3
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
245
0
IVANA RADIĆ (TROGIR)
Medalists
1. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
2. IVANA RADIĆ, TROGIR
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -57
2034
194
0
HUSEIN ISIĆ (BORAC)
187
3
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
Medalists
1. MUSTAFA BOŠNJAK, KBS Borac Jelah
2. HUSEIN ISIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -69
2035
210
3
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
22
0
IJAD RAMIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. LUKA KNEZ, KNEZ
2. IJAD RAMIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -74
2036
173
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
100
0
IVAN MILJAK (AMENO)
2037
88
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
186
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
2039
173
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
88
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. IVAN MILJAK, AMENO
3. BORNA ŠOLIĆ, AMENO
KL - Juniors (male) -89
2038
21
3
KENAN HUSEINBAŠIĆ (TEŠANJ)
229
0
IVAN MUSTAPIĆ (MAWASHI)
169
ARDIT BERISHA (AMENO)
2040
21
3
KENAN HUSEINBAŠIĆ (TEŠANJ)
169
0
ARDIT BERISHA (AMENO)
Medalists
1. KENAN HUSEINBAŠIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. ARDIT BERISHA, AMENO
3. IVAN MUSTAPIĆ, MAWASHI
3. ----
KL - Juniors (male) +94
2038A
185
0
MARIN ČULJAK (POSUJŠE)
183
3
LJUBO KNEZOVIĆ (POSUJŠE)
Medalists
1. LJUBO KNEZOVIĆ, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
2. MARIN ČULJAK, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. ----
3. ----
KL - Juniors (female) -60
2041
211
0
VLATKA KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
231
3
UNA MARAVIĆ (KUTINA)
239
MIHAELA ANIĆ (MORNAR)
2043
231
3
UNA MARAVIĆ (KUTINA)
239
0
MIHAELA ANIĆ (MORNAR)
Medalists
1. UNA MARAVIĆ, KUTINA
2. MIHAELA ANIĆ, MORNAR
3. VLATKA KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. ----
KL - Seniors (male) -57
2042
197
0
HUSEIN ISIĆ (BORAC)
201
3
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
Medalists
1. MUSTAFA BOŠNJAK, KBS Borac Jelah
2. HUSEIN ISIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
KL - Seniors (male) -69
2044
110
3
MAHIR UŽIČANIN (KBV.PB)
111
0
FAHRUDIN VALJEVAC (KBV.PB)
Medalists
1. MAHIR UŽIČANIN, KBV "PRISON BREAK"
2. FAHRUDIN VALJEVAC, KBV "PRISON BREAK"
3. ----
3. ----
KL - Seniors (male) -84
2045
188
3
JOSIP VRKIĆ (DUGIRAT)
112
0
TARIK HUJDUR (KBV.PB)
215
MLADEN SIKIRICA (MAWASHI)
2047
188
3
JOSIP VRKIĆ (DUGIRAT)
215
0
MLADEN SIKIRICA (MAWASHI)
Medalists
1. JOSIP VRKIĆ, DALMACIJA
2. MLADEN SIKIRICA, MAWASHI
3. TARIK HUJDUR, KBV "PRISON BREAK"
3. ----
KL - Seniors (female) +70
2046
232
3
ANTONIJA ZEC (PITBUL)
165
0
VENKA KNEZEVIC (PRETORI)
Medalists
1. ANTONIJA ZEC, PIT BULL, Split
2. VENKA KNEZEVIC, PRETORIAN
3. ----
3. ----