001 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -42 | DANIEL GEORGIEV (IKKEN BULGARIA) |
9:2 | TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA) |
002 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -42 | ONDREJ FRANEK (Fighters club) |
WO | RONALDO KOVAČEVIĆ (ZAGREB) |
003 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -42 | FILIP GRBIĆ (BUDOKAI LABIN) |
0:10 | DENIS MUHAREMOVIĆ (KVARNER) |
004 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -42 | VERES ROLAND (KiralyTeam Pointfigthing Academy) |
2:0 | ANDREAS HLAD (ZAGREB) |
005 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -42 | DANIEL GEORGIEV (IKKEN BULGARIA) |
6:0 | LUKAS ŠEKRST (LEGEND) |
006 | 1/2 | PF - Stariji kadeti -42 | DENIS MUHAREMOVIĆ (KVARNER) |
4:7 | VERES ROLAND (KiralyTeam Pointfigthing Academy) |
007 | 1/2 | PF - Stariji kadeti -42 | DANIEL GEORGIEV (IKKEN BULGARIA) |
6:3 | ONDREJ FRANEK (Fighters club) |
008 | 1/16 | PF - Stariji kadeti -47 | SZENTPÉTERI BENCE (Debreczeni Team) |
6:0 | SALAH SADELLAH (Team Bestfighter) |
009 | 1/16 | PF - Stariji kadeti -47 | RENE RISTOVSKI (KIT IZOLA) |
7:1 | MIHAEL TOLIĆ (BROD) |
010 | 1/1 | PF - Stariji kadeti -42 | DANIEL GEORGIEV (IKKEN BULGARIA) |
1:0 | VERES ROLAND (KiralyTeam Pointfigthing Academy) |
011 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -47 | SZENTPÉTERI BENCE (Debreczeni Team) |
3:0 | ANDREAS HLAD (ZAGREB) |
012 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -47 | DIMITAR DYAKOV (IKKEN BULGARIA) |
0:1 | VERES ROLAND (KiralyTeam Pointfigthing Academy) |
013 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -47 | DINO TREŠNJIĆ (FUTURA) |
2:5 | ROK TOMAŽIĆ (KBV Ormož) |
014 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -47 | MIHAEL JAVOROVIĆ (ZAGREB) |
7:0 | LAJOS FÉSŰ (Szigetszentmiklós - Tököl SE) |
015 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -47 | RENE RISTOVSKI (KIT IZOLA) |
2:4 | NIKOLA ROŽIĆ (MOSLAVAC) |
016 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -47 | LEOPOLD KATALINIĆ (ZAGREB) |
AB. | FILIP ČULINA (BENKOVAC) |
017 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -47 | DANIEL GEORGIEV (IKKEN BULGARIA) |
6:0 | LEONARDO PUH (KRAPINA) |
018 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -47 | ŽELJKO KOVAČEVIĆ (ZAGREB) |
WO. | IVAN AMENT (LEGEND) |
019 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -47 | SZENTPÉTERI BENCE (Debreczeni Team) |
0:1 | VERES ROLAND (KiralyTeam Pointfigthing Academy) |
020 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -47 | ROK TOMAŽIĆ (KBV Ormož) |
3:5 | MIHAEL JAVOROVIĆ (ZAGREB) |
021 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -47 | NIKOLA ROŽIĆ (MOSLAVAC) |
4:8 | FILIP ČULINA (BENKOVAC) |
022 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -47 | DANIEL GEORGIEV (IKKEN BULGARIA) |
5:1 | IVAN AMENT (LEGEND) |
023 | 1/2 | PF - Stariji kadeti -47 | VERES ROLAND (KiralyTeam Pointfigthing Academy) |
3:2 | MIHAEL JAVOROVIĆ (ZAGREB) |
024 | 1/2 | PF - Stariji kadeti -47 | FILIP ČULINA (BENKOVAC) |
0:6 | DANIEL GEORGIEV (IKKEN BULGARIA) |
025 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -52 | NEJC POPOŠEK (PTUJ) |
0:4 | DEL GAUDIO LORENZO (Dynamite team) |
026a | 1/8 | PF - Stariji kadeti -52 | LUKA KRMPOTIĆ (KUTINA) |
0:4 | SZENTPÉTERI BENCE (Debreczeni Team) |
026b | 1/1 | PF - Stariji kadeti -47 | VERES ROLAND (KiralyTeam Pointfigthing Academy) |
0:2 | DANIEL GEORGIEV (IKKEN BULGARIA) |
027 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -52 | MIHAEL JAVOROVIĆ (ZAGREB) |
1:4 | CSÁK BENCE (Debreczeni Team) |
028 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -52 | SALAH SADELLAH (Team Bestfighter) |
2:5 | DEJAN KOCIPER (KBV Ormož) |
029 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -52 | DIMITAR DYAKOV (IKKEN BULGARIA) |
5:0 | JOSIP ROGALO (LAV, Pula) |
030 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -52 | TOMISLAV ČOP (TIGAR BROD) |
0:6 | SALLAY GÁBOR (Debreczeni Team) |
031 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -52 | ANTONIO ŠILJAC (ZAGREB) |
6:5 | MATJAŽ PLEH (KBV Ormož) |
032 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -52 | KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA) |
1:0 | NIKLAS BOGNER (Rohrbach) |
033 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -52 | DEL GAUDIO LORENZO (Dynamite team) |
4:3 | SZENTPÉTERI BENCE (Debreczeni Team) |
034 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -52 | CSÁK BENCE (Debreczeni Team) |
1:0 | DEJAN KOCIPER (KBV Ormož) |
035 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -52 | DIMITAR DYAKOV (IKKEN BULGARIA) |
2:1 | SALLAY GÁBOR (Debreczeni Team) |
036 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -52 | ANTONIO ŠILJAC (ZAGREB) |
3:6 | KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA) |
037 | 1/2 | PF - Stariji kadeti -52 | DEL GAUDIO LORENZO (Dynamite team) |
3:0 | CSÁK BENCE (Debreczeni Team) |
038 | 1/2 | PF - Stariji kadeti -52 | DIMITAR DYAKOV (IKKEN BULGARIA) |
4:1 | KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA) |
039 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -57 | MARIO RADIĆ (LAV, Pula) |
2:4 | IVAN BALIĆ (LEGEND) |
040 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -57 | ANTONIO ŠILJAC (ZAGREB) |
WO. | MATEO ĐUDARIĆ (MOSLAVAC) |
041 | 1/1 | PF - Stariji kadeti -52 | DEL GAUDIO LORENZO (Dynamite team) |
1:3 | DIMITAR DYAKOV (IKKEN BULGARIA) |
042 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -57 | DEL GAUDIO LORENZO (Dynamite team) |
WO. | NINO VLADOVIĆ-RELJA (DELTA) |
043 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -57 | MATEJ TURAK (SUŠAK) |
0:6 | ALEKSANDAR ZVJERAC (FUTURA) |
044 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -57 | LEO MIHALIĆ (ZAGREB) |
2:4 | MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKOVAC) |
045 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -57 | IVAN BALIĆ (LEGEND) |
0:6 | MATEO ĐUDARIĆ (MOSLAVAC) |
046 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -57 | DEL GAUDIO LORENZO (Dynamite team) |
5:1 | HIDVÉGI NÁNDOR (Debreczeni Team) |
047 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -57 | ALEKSANDAR ZVJERAC (FUTURA) |
0:6 | CSÁK BENCE (Debreczeni Team) |
048 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -57 | MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKOVAC) |
1:2 | SALLAY GÁBOR (Debreczeni Team) |
049 | 1/2 | PF - Stariji kadeti -57 | MATEO ĐUDARIĆ (MOSLAVAC) |
2:5 | DEL GAUDIO LORENZO (Dynamite team) |
050 | 1/2 | PF - Stariji kadeti -57 | CSÁK BENCE (Debreczeni Team) |
1:2 | SALLAY GÁBOR (Debreczeni Team) |
051 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -63 | MICHAEL ERNST (Rohrbach) |
4:6 | ŽAN TOMAŽIĆ (KBV Ormož) |
052 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -63 | KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA) |
4:0 | ANDREJ BREULJ (TIGAR BROD) |
053 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -63 | TIN PRPIĆ (KUTINA) |
0:6 | MIHAEL BEBER (JASTREB) |
053a | 1/8 | PF - Stariji kadeti -63 | ROK VRTAČNIK (karate klub Pon*Do*Kwan Izlake) |
6:0 | SLAVKO TROŠELJAC (TIGAR BROD) |
054 | 1/1 | PF - Stariji kadeti -57 | DEL GAUDIO LORENZO (Dynamite team) |
4:3 | SALLAY GÁBOR (Debreczeni Team) |
055 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -63 | ŽAN TOMAŽIĆ (KBV Ormož) |
5:3 | LAURINCZ ZOLTÁN (Debreczeni Team) |
056 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -63 | KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA) |
4:2 | EDI NOVAČIĆ (ZAGREB) |
057 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -63 | MIHAEL BEBER (JASTREB) |
6:7 | DENIS ŠILJAC (ZAGREB) |
058 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -63 | SZÁSZ KRISTÓF (Debreczeni Team) |
2:4 | ROK VRTAČNIK (karate klub Pon*Do*Kwan Izlake) |
059 | 1/2 | PF - Stariji kadeti -63 | ŽAN TOMAŽIĆ (KBV Ormož) |
3:4 | KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA) |
060 | 1/2 | PF - Stariji kadeti -63 | DENIS ŠILJAC (ZAGREB) |
0:3 | ROK VRTAČNIK (karate klub Pon*Do*Kwan Izlake) |
061 | 1/8 | PF - Stariji kadeti -69 | MARTIN HRASTINSKI (BTI) |
0:6 | MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZAGREB) |
062 | 1/1 | PF - Stariji kadeti -63 | KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA) |
0:1 | ROK VRTAČNIK (karate klub Pon*Do*Kwan Izlake) |
063 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -69 | MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZAGREB) |
3:5 | MICHELE PADOAN (Team Bestfighter) |
064 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -69 | BRUNO MIKULIĆ (BENKOVAC) |
0:6 | DÁVID OPAUSZKI (Debreczeni Team) |
065 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -69 | MARKO HIRŠELJ (KIT IZOLA) |
0:6 | BORISLAV HADJIGENOV (IKKEN BULGARIA) |
066 | 1/4 | PF - Stariji kadeti -69 | MATIC ŠPAJZER (PON DO KWAN ZAGORJE) |
3:4 | SZÁSZ KRISTÓF (Debreczeni Team) |
067 | 1/2 | PF - Stariji kadeti -69 | MICHELE PADOAN (Team Bestfighter) |
5:4 | DÁVID OPAUSZKI (Debreczeni Team) |
068 | 1/2 | PF - Stariji kadeti -69 | BORISLAV HADJIGENOV (IKKEN BULGARIA) |
6:4 | SZÁSZ KRISTÓF (Debreczeni Team) |
069 | 1/8 | PF - Stariji kadeti +69 | SIMJON TOMLJENOVIĆ (TIGAR, Slunj) |
WO. | TADEJ KOLANDER (PON DO KWAN ZAGORJE) |
070 | 1/8 | PF - Stariji kadeti +69 | DIMITAR VIDENOV (IKKEN BULGARIA) |
10:1 | MATIC ŠPAJZER (PON DO KWAN ZAGORJE) |
071 | 1/1 | PF - Stariji kadeti -69 | MICHELE PADOAN (Team Bestfighter) |
4:2 | BORISLAV HADJIGENOV (IKKEN BULGARIA) |
072 | 1/4 | PF - Stariji kadeti +69 | SIMJON TOMLJENOVIĆ (TIGAR, Slunj) |
5:8 | MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZAGREB) |
073 | 1/4 | PF - Stariji kadeti +69 | MARIN ORLOVIĆ (DELTA) |
7:1 | ROK POTOČNIK (PTUJ) |
074 | 1/4 | PF - Stariji kadeti +69 | DIMITAR VIDENOV (IKKEN BULGARIA) |
8:3 | MATKO ŽIVČIĆ (ZAGREB) |
075 | 1/4 | PF - Stariji kadeti +69 | RICCARDO ALBANESE (Team Bestfighter) |
8:3 | DÁVID OPAUSZKI (Debreczeni Team) |
076 | 1/2 | PF - Stariji kadeti +69 | MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZAGREB) |
10:1 | MARIN ORLOVIĆ (DELTA) |
078 | 1/2 | PF - Stariji kadeti +69 | DIMITAR VIDENOV (IKKEN BULGARIA) |
5:7 | RICCARDO ALBANESE (Team Bestfighter) |
079 | 1/4 | PF - Starije kadetkinje -42 | ANA GABRIELA RACHICI (CS TIGER CLUB KARATE ARAD) |
0:6 | EMA REPIĆ (LEGEND) |
080 | 1/1 | PF - Stariji kadeti +69 | MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZAGREB) |
1:10 | RICCARDO ALBANESE (Team Bestfighter) |
081 | 1/2 | PF - Starije kadetkinje -42 | EMA REPIĆ (LEGEND) |
4:5 | HANA MIHELČIČ (KBV DOMŽALE) |
082 | 1/2 | PF - Starije kadetkinje -42 | DOMINIKA GUMANOVA (Guard klub kickbox KOŠICE) |
6:0 | ISKRA MARAVIĆ (LEGEND) |
083 | 1/4 | PF - Starije kadetkinje -46 | KLARA ERLIĆ (BENKOVAC) |
5:4 | GRACIA MARIĆ (KUTINA) |
084 | 1/4 | PF - Starije kadetkinje -46 | PETRA LONČAR (ZAGREB) |
7:0 | HANA MIHELČIČ (KBV DOMŽALE) |
085 | 1/4 | PF - Starije kadetkinje -46 | LAURINCZ BOGLÁRKA (Debreczeni Team) |
6:0 | NINA DUH (PTUJ) |
086 | 1/1 | PF - Starije kadetkinje -42 | HANA MIHELČIČ (KBV DOMŽALE) |
1:7 | DOMINIKA GUMANOVA (Guard klub kickbox KOŠICE) |
087 | 1/2 | PF - Starije kadetkinje -46 | KLARA ERLIĆ (BENKOVAC) |
0:7 | PETRA LONČAR (ZAGREB) |
088 | 1/2 | PF - Starije kadetkinje -46 | LAURINCZ BOGLÁRKA (Debreczeni Team) |
6:0 | LAURA PILJEK (IVANIĆ GRAD) |
089 | 1/4 | PF - Starije kadetkinje -50 | TEJA MIHELČIČ (KBV DOMŽALE) |
1:4 | LUCIJA CICVARA (ZAGREB) |
090 | 1/4 | PF - Starije kadetkinje -50 | BARTELME EVA (PON DO KWAN ZAGORJE) |
7:2 | MATEA MILIŠA (SUŠAK) |
091 | 1/1 | PF - Starije kadetkinje -46 | PETRA LONČAR (ZAGREB) |
6:1 | LAURINCZ BOGLÁRKA (Debreczeni Team) |
092 | 1/4 | PF - Starije kadetkinje -50 | TINA BALOH (PON DO KWAN ZAGORJE) |
1:3 | RÁKÓCZI RÉKA (Debreczeni Team) |
093 | 1/4 | PF - Starije kadetkinje -50 | SANDA ŠIMUNOVIĆ (OMEGA) |
6:3 | SARA BARIĆ (SUŠAK) |
094 | 1/2 | PF - Starije kadetkinje -50 | LUCIJA CICVARA (ZAGREB) |
2:1 | BARTELME EVA (PON DO KWAN ZAGORJE) |
095 | 1/2 | PF - Starije kadetkinje -50 | RÁKÓCZI RÉKA (Debreczeni Team) |
8:1 | SANDA ŠIMUNOVIĆ (OMEGA) |
096 | 1/16 | PF - Starije kadetkinje -55 | EVITA-LARA BRKIĆ (ZAGREB) |
3:1 | FRANKA FONOVIĆ (BUDOKAI LABIN) |
097 | 1/16 | PF - Starije kadetkinje -55 | MONIKA KOVAČEVIĆ (ZAGREB) |
WO. | NIKOLINA POŽEGA (TIGAR, Slunj) |
098 | 1/1 | PF - Starije kadetkinje -50 | LUCIJA CICVARA (ZAGREB) |
3:1 | RÁKÓCZI RÉKA (Debreczeni Team) |
099 | 1/8 | PF - Starije kadetkinje -55 | EVITA-LARA BRKIĆ (ZAGREB) |
5:4 | BARTELME EVA (PON DO KWAN ZAGORJE) |
100 | 1/8 | PF - Starije kadetkinje -55 | DORA MATKOVIĆ (OMEGA) |
1:4 | GÁL VIVIEN (KiralyTeam Pointfigthing Academy) |
101 | 1/8 | PF - Starije kadetkinje -55 | LARA DESPOT (ZAGREB) |
3:2 | DAJANA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA) |
102 | 1/8 | PF - Starije kadetkinje -55 | ADRIJANA ŠPLAJT (BROD) |
WO, | TEIDE UŠIĆ (LAV, Pula) |
103 | 1/8 | PF - Starije kadetkinje -55 | NIKOLINA POŽEGA (TIGAR, Slunj) |
WO. | SARA KOBAŠ (DELTA) |
104 | 1/8 | PF - Starije kadetkinje -55 | KAROLINA MIRKOVIĆ (OMEGA) |
0:7 | RÁKÓCZI RÉKA (Debreczeni Team) |
105 | 1/8 | PF - Starije kadetkinje -55 | PETRA MISKIĆ (ZAGREB) |
WO. | JANICA PETRAK (KUTINA) |
106 | 1/8 | PF - Starije kadetkinje -55 | LAURA PAŠIĆ (SUŠAK) |
WO. | LEILA PILAKOVIĆ (BUDOKAI LABIN) |
107 | 1/4 | PF - Starije kadetkinje -55 | EVITA-LARA BRKIĆ (ZAGREB) |
2:7 | GÁL VIVIEN (KiralyTeam Pointfigthing Academy) |
108 | 1/4 | PF - Starije kadetkinje -55 | LARA DESPOT (ZAGREB) |
4:6 | ADRIJANA ŠPLAJT (BROD) |
109 | 1/4 | PF - Starije kadetkinje -55 | NIKOLINA POŽEGA (TIGAR, Slunj) |
2:5 | RÁKÓCZI RÉKA (Debreczeni Team) |
110 | 1/4 | PF - Starije kadetkinje -55 | PETRA MISKIĆ (ZAGREB) |
6:0 | LAURA PAŠIĆ (SUŠAK) |
111 | 1/2 | PF - Starije kadetkinje -55 | GÁL VIVIEN (KiralyTeam Pointfigthing Academy) |
6:3 | ADRIJANA ŠPLAJT (BROD) |
112 | 1/2 | PF - Starije kadetkinje -55 | RÁKÓCZI RÉKA (Debreczeni Team) |
1:8 | PETRA MISKIĆ (ZAGREB) |
113 | 1/8 | PF - Starije kadetkinje -60 | LANA FIKET (BTI) |
0:6 | NIKOLINA POŽEGA (TIGAR, Slunj) |
114 | 1/1 | PF - Starije kadetkinje -55 | GÁL VIVIEN (KiralyTeam Pointfigthing Academy) |
6:3 | PETRA MISKIĆ (ZAGREB) |
115 | 1/4 | PF - Starije kadetkinje -60 | NIKOLINA POŽEGA (TIGAR, Slunj) |
WO. | MONIKA KOVAČEVIĆ (ZAGREB) |
116 | 1/4 | PF - Starije kadetkinje -60 | TEIDE UŠIĆ (LAV, Pula) |
WO. | LARA DESPOT (ZAGREB) |
117 | 1/4 | PF - Starije kadetkinje -60 | LUANA RITOŠA (FUTURA) |
11:8 | EVITA-LARA BRKIĆ (ZAGREB) |
118 | 1/4 | PF - Starije kadetkinje -60 | SZABO DORINA (KiralyTeam Pointfigthing Academy) |
0:1 | ANTONELA PERAIĆ (BENKOVAC) |
119 | 1/2 | PF - Starije kadetkinje -60 | NIKOLINA POŽEGA (TIGAR, Slunj) |
4:5 | LARA DESPOT (ZAGREB) |
120 | 1/2 | PF - Starije kadetkinje -60 | LUANA RITOŠA (FUTURA) |
2:8 | ANTONELA PERAIĆ (BENKOVAC) |
121 | 1/2 | PF - Starije kadetkinje -65 | ANA MARIJA MASELJ (karate klub Pon*Do*Kwan Izlake) |
0:6 | KARMEN GALAC (BENKOVAC) |
122 | 1/2 | PF - Starije kadetkinje -65 | MARIJA HODALJ (LEGEND) |
6:0 | LUCIJA GRGUREVIĆ (OMEGA) |
123 | 1/1 | PF - Starije kadetkinje -60 | LARA DESPOT (ZAGREB) |
2:10 | ANTONELA PERAIĆ (BENKOVAC) |
124 | 1/1 | PF - Starije kadetkinje -65 | KARMEN GALAC (BENKOVAC) |
6:0 | MARIJA HODALJ (LEGEND) |
125 | 1/4 | PF - Starije kadetkinje +65 | KLARA ORLOVIĆ (SUŠAK) |
2:1 | INES DURIĆ (KIT IZOLA) |
126 | 1/2 | PF - Starije kadetkinje +65 | IVONA ŠTEFANAC (TIGAR, Slunj) |
WO. | DOROTEA BARIĆ (LEGEND) |
127 | 1/2 | PF - Starije kadetkinje +65 | KLARA ORLOVIĆ (SUŠAK) |
2:0 | ANITA ŠANTOR (BROD) |
128 | 1/1 | PF - Starije kadetkinje +65 | KLARA ORLOVIĆ (SUŠAK) |
5:3 | DOROTEA BARIĆ (LEGEND) |