kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Karlovac Open 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
ARMUS
Banska Bystrica
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
CS TIGER CLUB KARATE ARAD
DALMATINO
Debreczeni Team
DELTA
DEMA THAIBOXING
DESPOT PRNJAVOR
DRAGON&SOKOL
Dragonteam
Dynamite team
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
FC Kovačić
Fighters club
FUTURA
Guard klub kickbox KOŠICE
HAMMER GYM
HUS
IKKEN BULGARIA
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KBV Ormož
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KIT IZOLA
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KRŠKO
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
MAČE
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
PAKRAC
Panter Prešov
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
Rohrbach
Shadow
SHARK GYM
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI ZOILO
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Team Bestfighter
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
Tigers Sada Team
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TSUNAMI
UNI RENT
VELEBIT
Wasa FightSport
ZAGREB
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
FC - Juniori -67
LK - Seniori -81
LK - Seniorke -56
FC - Juniori -67
524
0
TIMON HABAS (DEMATHA)
543
3
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
964
0
TINO BAGO (IMOTSKI)
891
0
DENI KOVAČEVIĆ (PITBZG)
543
0
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
964
0
TINO BAGO (IMOTSKI)
Medalists
1. SLAVKO ŽILIĆ, ARMUS
2. TINO BAGO, IMOTSKI
3. TIMON HABAS, DEMA THAIBOXING
3. DENI KOVAČEVIĆ, PIT BULL, Zagreb
LK - Seniori -81
534
0
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
523
0
MATEJ BAŽIKA (DEMATHA)
667
3
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
962
0
ALDO SIMONOVIĆ (KING)
523
0
MATEJ BAŽIKA (DEMATHA)
667
3
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. DARIO GVOZDANOVIĆ, JASTREB
2. MATEJ BAŽIKA, DEMA THAIBOXING
3. ALDO SIMONOVIĆ, KING
3. MANUEL SMOLJAN, BUDOKAI
LK - Seniorke -56
522
0
TANJA BRULC (DEMATHA)
544
0
MATEA JURAŠKOVIĆ (ARMUS)
368
VLADIMIRA ŠMELKOVA (FGHTCLB)
544
1
MATEA JURAŠKOVIĆ (ARMUS)
368
2
VLADIMIRA ŠMELKOVA (FGHTCLB)
Medalists
1. VLADIMIRA ŠMELKOVA, Fighters club
2. MATEA JURAŠKOVIĆ, ARMUS
3. TANJA BRULC, DEMA THAIBOXING
3. ----