kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
INTERNACIONALNI KUP 'SLUNJ OPEN'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti -42
B001
278
3
PERO PRATLJAČIĆ (KBK TD)
284
0
DANIJEL PRATLJAČIĆ (KBK TD)
286
TOMISLAV JELIĆ (KBK TD)
B003
278
3
PERO PRATLJAČIĆ (KBK TD)
286
0
TOMISLAV JELIĆ (KBK TD)
Medalists
1. PERO PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
2. TOMISLAV JELIĆ, DRAGON&SOKOL
3. DANIJEL PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
B002
10
2
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
251
1
PATRIK BUZA (ARMUS)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. PATRIK BUZA, ARMUS
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
B004
270
3
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
230
0
ANIS HADŽIĆ (KRŠAN)
248
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
264
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
250
ERIK BUZA (ARMUS)
B006
270
0
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
248
3
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
B005
264
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
250
0
ERIK BUZA (ARMUS)
B008
248
0
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
264
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUKA KLIŠANIĆ, ARMUS
2. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. IVAN KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ERIK BUZA, ARMUS
LC - Stariji kadeti -57
B007
136
6
ROBERT SIČANICA (KLOŠTAR)
229
3
MILENKO POTPARA (KRŠAN)
55
BELMIN CRNOLIC (SANICA)
B009
136
2
ROBERT SIČANICA (KLOŠTAR)
55
1
BELMIN CRNOLIC (SANICA)
Medalists
1. ROBERT SIČANICA, KLOŠTAR IVANIĆ
2. BELMIN CRNOLIC, KBK "Sanica"
3. MILENKO POTPARA, PREDATOR
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
B010
134
3
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
214
0
IVAN TAROKIC (PRETORI)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, KLOŠTAR IVANIĆ
2. IVAN TAROKIC, PRETORIAN
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -69
B011
272
0
JOZO PRATLJAČIĆ (KBK TD)
183
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
207
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
B013
183
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
207
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
Medalists
1. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. JOZO PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
B012
192
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
213
3
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
Medalists
1. BRUNO MIKULIĆ, POLAČA
2. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
3. ----
3. ----