kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Internacionalni kup Slunj Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -42
2033
312
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
219
1
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
2035
298
1
MARTIN MAJSEC (BTI)
309
2
LUKA SMOLIC (PRETORI)
27
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
2037
309
0
LUKA SMOLIC (PRETORI)
27
6
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
Medalists
1. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
2. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
3. MARTIN MAJSEC, BTI
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
2036
255
7
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
28
6
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
104
STIPE PRTENJAČA (POLAČA)
198
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
97
LOREN DOMBA (LAV)
2038
255
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
104
0
STIPE PRTENJAČA (POLAČA)
2039
198
8
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
97
9
LOREN DOMBA (LAV)
2041
255
5
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
97
4
LOREN DOMBA (LAV)
Medalists
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. STIPE PRTENJAČA, POLAČA
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
PF - Stariji kadeti -57
2040
205
0
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
140
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
98
LOREN DOMBA (LAV)
2042
140
8
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
98
1
LOREN DOMBA (LAV)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. ANTE OŽBOLT, DRAGA
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
2043
101
6
DUJE ŽEPINA (POLAČA)
288
0
LOVRE CVITKUŠIĆ (PRETORI)
2044
142
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
299
0
MARTIN FIKET (BTI)
2046
101
0
DUJE ŽEPINA (POLAČA)
142
7
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. DUJE ŽEPINA, POLAČA
3. MARTIN FIKET, BTI
3. LOVRE CVITKUŠIĆ, PRETORIAN