kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Internacionalni kup Slunj Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
2014
259
10
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
115
2
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
Medalists
1. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
2. ANA PRANJIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
2015
153
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
54
2
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -37
2016
10
5
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
297
3
LEONARDA DEAK (BTI)
2017
55
6
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
234
0
SARA KRZNAR (NINJA)
2018
193
10
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
233
11
LEONA BARTOLIN (NINJA)
2019
317
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
21
5
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2020
10
0
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
55
6
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
2021
233
8
LEONA BARTOLIN (NINJA)
21
9
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2023
55
0
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
21
3
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
PF - Mlađe kadetkinje -42
2022
231
0
ŠTEFANIJA RUKAVINA (KOBRA G)
179
7
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
22
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
80
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
133
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
2024
179
5
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
22
2
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2025
80
5
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
133
15
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
2028
179
12
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
133
4
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. MARIJA ERSTIC, PRETORIAN
PF - Mlađe kadetkinje -47
2026
105
5
EMA KATIĆ (TGRSL)
12
15
LARA RADOČAJ (TGRSL)
2027
307
11
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
134
4
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
2029
12
8
LARA RADOČAJ (TGRSL)
307
12
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
3. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
3. EMA KATIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađe kadetkinje +47
2030
120
7
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
207
4
LEA LONČAR (DRAGA)
263
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
13
LARA RADOČAJ (TGRSL)
195
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
2032
120
4
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
263
8
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
2031
13
17
LARA RADOČAJ (TGRSL)
195
19
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
2034
263
4
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
195
5
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
3. LAURA MARKOVIĆ, TIGAR, Karlovac