kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Internacionalni kup Slunj Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -28
1048
108
8
IVAN UDOVIĆ (LAV)
172
2
SIMON CURI (TIGAR)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. SIMON CURI, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1049
248
5
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
245
12
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. FILIP BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
2001
247
7
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
320
9
TEO GRGIĆ (2002BIH)
2002
246
2
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
95
12
LUKA HUŠAK (LAV)
2005
320
3
TEO GRGIĆ (2002BIH)
95
10
LUKA HUŠAK (LAV)
Medalists
1. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
2. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ALEKSANDER GLAVIČIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -42
2003
106
4
MORIS TRBULIN (LAV)
243
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
2004
294
3
LEONARDO ČVEK (BTI)
41
4
TEO GRGIĆ (2002BIH)
2006
243
11
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
41
3
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. LEONARDO ČVEK, BTI
PF - Mlađi kadeti -47
2007
135
3
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
244
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
109
IVAN TUKA (LAV)
225
ANTE MESIĆ (TIGAR)
107
MORIS TRBULIN (LAV)
2009
244
8
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
109
3
IVAN TUKA (LAV)
2008
225
0
ANTE MESIĆ (TIGAR)
107
6
MORIS TRBULIN (LAV)
2012
244
10
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
107
7
MORIS TRBULIN (LAV)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. IVAN TUKA, LAV, Pula
3. ANTE MESIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Mlađi kadeti +47
2010
254
3
NOEL KUDIĆ (BUDOL)
136
6
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
2011
45
6
ENIO DUKIC (PRETORI)
302
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
2013
136
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
45
6
ENIO DUKIC (PRETORI)
Medalists
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LUKA REPULEC, TIGAR, Karlovac
3. NOEL KUDIĆ, BUDOKAI LABIN