kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Sen), LC (Sen), K1 (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DUBRAVA
FIGHTER
FUTURA
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
OMEGA
OMIŠALJ
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF- Seniori +94
PF- Seniorke -65
PF- Seniorke +70
LC- Seniori -94
LC- Seniori +94
LC- Seniorke -65
LC- Seniorke +70
K1- Juniori -57
K1- Juniori -75
K1- Juniori -81
K1- Seniori -67
K1- Seniori -71
K1- Seniori -86
K1- Seniori +91
PF- Seniori +94
1011
81
8
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
107
15
JURE DRLJE (AMENO)
1012
274
0
ROBERT KRČELIĆ (HUS-OS)
109
10
PERO GAZILJ (AMENO)
1015
107
0
JURE DRLJE (AMENO)
109
10
PERO GAZILJ (AMENO)
Osvajači medalja
1. PERO GAZILJ, AMENO
2. JURE DRLJE, AMENO
3. ROBERT KRČELIĆ, HUS
3. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
PF- Seniorke -65
1016
103
10
ANĐELA STANIĆ (AMENO)
299
0
LARA MATOŠEVIĆ (HUS-OS)
1017
102
0
KRISTINA RAVLIĆ (AMENO)
233
0
NINA NEGOVANOVIĆ (BUDOL)
1020
103
10
ANĐELA STANIĆ (AMENO)
102
0
KRISTINA RAVLIĆ (AMENO)
Osvajači medalja
1. ANĐELA STANIĆ, AMENO
2. KRISTINA RAVLIĆ, AMENO
3. LARA MATOŠEVIĆ, HUS
3. ----
PF- Seniorke +70
1019
105
10
ELA FILIPOVIĆ (AMENO)
261
15
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. ELA FILIPOVIĆ, AMENO
3. ----
3. ----
LC- Seniori -94
2020
108
3
JURE DRLJE (AMENO)
284
0
JOSIP PALADA (TROGIR)
Osvajači medalja
1. JURE DRLJE, AMENO
2. JOSIP PALADA, TROGIR
3. ----
3. ----
LC- Seniori +94
2021
19
3
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
174
0
ANTONIO GIBAS (KOBRABJ)
2022
220
3
ESMIR SULEJMANOSKI (ROVINJ)
110
0
ZVONIMIR BOBAN (AMENO)
2024
221
3
LUKAS JURIĆ (ROVINJ)
40
0
FILIP ŽIVKOVIĆ (ŠK)
2025
168
0
EUGEN LALJAK (LOŠINJ)
78
0
BORIS MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
2028
19
2
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
220
1
ESMIR SULEJMANOSKI (ROVINJ)
2029
221
0
LUKAS JURIĆ (ROVINJ)
78
3
BORIS MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
2032
19
0
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
78
3
BORIS MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. BORIS MIŠKOVIĆ, BUDOKAI
2. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
3. LUKAS JURIĆ, BUDOKAI
3. ESMIR SULEJMANOSKI, BUDOKAI
LC- Seniorke -65
2031
104
3
ANĐELA STANIĆ (AMENO)
300
0
LARA MATOŠEVIĆ (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. ANĐELA STANIĆ, AMENO
2. LARA MATOŠEVIĆ, HUS
3. ----
3. ----
LC- Seniorke +70
2034
106
1
ELA FILIPOVIĆ (AMENO)
262
2
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. ELA FILIPOVIĆ, AMENO
3. ----
3. ----
K1- Juniori -57
R2014
181
0
TONI ŠULJANOVIĆ (AMENO)
13
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
183
ANTE TOMIĆ (AMENO)
R2035
13
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
183
0
ANTE TOMIĆ (AMENO)
Osvajači medalja
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. ANTE TOMIĆ, AMENO
3. TONI ŠULJANOVIĆ, AMENO
3. ----
K1- Juniori -75
130
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
R2006
155
3
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
189
0
NOA IGNEC (AMENO)
R2007
156
3
LEO BRČINA (DUGIRAT)
298
0
NIKOLA BISKUPOVIĆ (MORNAR)
R2008
114
0
RAUL SUNARA (AMENO)
150
3
DOMINIK BURAZER (SPARTAN)
R2026
130
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
155
0
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
R2027
156
0
LEO BRČINA (DUGIRAT)
150
3
DOMINIK BURAZER (SPARTAN)
R2044
130
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
150
0
DOMINIK BURAZER (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. FILIP MATIĆ, HUS
2. DOMINIK BURAZER, SPARTAN GYM
3. MARIO RAVLIĆ, DALMACIJA
3. LEO BRČINA, DALMACIJA
K1- Juniori -81
41
VITO KOŠAR (ŠK)
R2018
188
3
ROKO UZELAC (AMENO)
173
0
FILIP KOVAČ (KOBRABJ)
R2038
41
3
VITO KOŠAR (ŠK)
188
0
ROKO UZELAC (AMENO)
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. ROKO UZELAC, AMENO
3. FILIP KOVAČ, KOBRA, Bjelovar
3. ----
K1- Seniori -67
83
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
R1011
29
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
185
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
R1036
83
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
29
0
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
2. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
3. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
3. ----
K1- Seniori -71
111
DINO TAĆI (AMENO)
R1004
184
3
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
96
0
PETAR KRIŠKOVIĆ (IMPACT)
R1005
293
0
NEDILJKO ŠIPIĆ (MORNAR)
112
3
PETAR MUŠURA (AMENO)
131
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
R1024
111
3
DINO TAĆI (AMENO)
184
0
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
R1025
112
0
PETAR MUŠURA (AMENO)
131
3
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
R1043
111
3
DINO TAĆI (AMENO)
131
0
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. DINO TAĆI, AMENO
2. JOSIP SAMARDŽIĆ, HUS
3. KRISTIJAN MIŠKULIN, KOBRA, Bjelovar
3. PETAR MUŠURA, AMENO
K1- Seniori -86
87
LUKA JAMAN (BLITZ)
R1006
228
0
ANDREJ JURINEC (ARMUS)
187
0
MARKO MIŠURA (AMENO)
152
PETAR JAMAN (SPARTAN)
289
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
R1026
87
3
LUKA JAMAN (BLITZ)
187
0
MARKO MIŠURA (AMENO)
R1027
152
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
289
0
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
R1044
87
0
LUKA JAMAN (BLITZ)
152
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
2. LUKA JAMAN, BLITZ
3. MARIO ZEDNIK, MORNAR
3. MARKO MIŠURA, AMENO
K1- Seniori +91
R1016
195
0
TOMISLAV ČIKOTIĆ (AMENO)
153
3
ANTO ŠIRIĆ (SPARTAN)
R1017
287
0
PETAR DREŽNJAK (MORNAR)
206
0
SIMON KRIZMANIĆ (KING)
R1039
153
2
ANTO ŠIRIĆ (SPARTAN)
287
1
PETAR DREŽNJAK (MORNAR)
Osvajači medalja
1. ANTO ŠIRIĆ, SPARTAN GYM
2. PETAR DREŽNJAK, MORNAR
3. TOMISLAV ČIKOTIĆ, AMENO
3. ----