kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Sen), LC (Sen), K1 (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Juniorke
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
K1- Seniori -57
K1- Seniori -60
K1- Seniori -63,5
K1- Seniori -67
K1- Seniori -71
K1- Seniori -75
K1- Seniori -81
K1- Seniori -86
K1- Seniori -91
K1- Seniori +91
K1- Seniori -57
R1030
205
0
LUKA MIKLEČIĆ (DUBRAVA)
119
3
KRISTIAN KOLAJ (OFC)
Osvajači medalja
1. KRISTIAN KOLAJ, OFC
2. LUKA MIKLEČIĆ, DUBRAVA
3. ----
3. ----
K1- Seniori -60
R1031
71
1
PATRIK JURAK (TRNJE)
252
2
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
2. PATRIK JURAK, TRNJE
3. ----
3. ----
K1- Seniori -63,5
R1032
31
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
51
0
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. IVAN ZIDAR, SVETI DUH
3. ----
3. ----
K1- Seniori -67
83
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
R1011
29
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
185
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
R1036
83
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
29
0
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
2. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
3. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
3. ----
K1- Seniori -71
111
DINO TAĆI (AMENO)
R1004
184
3
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
96
0
PETAR KRIŠKOVIĆ (IMPACT)
R1005
293
0
NEDILJKO ŠIPIĆ (MORNAR)
112
3
PETAR MUŠURA (AMENO)
131
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
R1024
111
3
DINO TAĆI (AMENO)
184
0
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
R1025
112
0
PETAR MUŠURA (AMENO)
131
3
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
R1043
111
3
DINO TAĆI (AMENO)
131
0
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. DINO TAĆI, AMENO
2. JOSIP SAMARDŽIĆ, HUS
3. KRISTIJAN MIŠKULIN, KOBRA, Bjelovar
3. PETAR MUŠURA, AMENO
K1- Seniori -75
49
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R1001
279
3
IVAN DAJAK (MORNAR)
171
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
R1002
250
1
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
294
2
MARINO HORVAT (MORNAR)
151
IVAN LETICA (SPARTAN)
219
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
R1003
198
3
TOMISLAV CERIĆ (BLITZ)
215
0
KRUNOSLAV RUŽIĆIĆ (BUSHIDO)
100
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
192
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R1007
49
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
279
0
IVAN DAJAK (MORNAR)
R1008
294
0
MARINO HORVAT (MORNAR)
151
3
IVAN LETICA (SPARTAN)
R1009
219
3
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
198
0
TOMISLAV CERIĆ (BLITZ)
R1010
100
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
192
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R1028
49
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
151
0
IVAN LETICA (SPARTAN)
R1029
219
1
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
192
2
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R1045
49
1
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
192
2
ANTE BUZOV (UNIRENT)
Osvajači medalja
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. IVAN LETICA, SPARTAN GYM
K1- Seniori -81
R1012
38
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
21
0
LUKA VARGOVIĆ (DUBRAVA)
R1013
54
0
LEO PERKOVIĆ (SV. DUH)
90
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
R1037
38
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
90
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
2. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
3. LUKA VARGOVIĆ, DUBRAVA
3. LEO PERKOVIĆ, SVETI DUH
K1- Seniori -86
87
LUKA JAMAN (BLITZ)
R1006
228
0
ANDREJ JURINEC (ARMUS)
187
0
MARKO MIŠURA (AMENO)
152
PETAR JAMAN (SPARTAN)
289
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
R1026
87
3
LUKA JAMAN (BLITZ)
187
0
MARKO MIŠURA (AMENO)
R1027
152
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
289
0
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
R1044
87
0
LUKA JAMAN (BLITZ)
152
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
2. LUKA JAMAN, BLITZ
3. MARIO ZEDNIK, MORNAR
3. MARKO MIŠURA, AMENO
K1- Seniori -91
R1014
27
2
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
213
1
PATRIK RAPAIĆ (MEGA.C.)
R1015
35
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
193
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
R1038
27
3
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
193
0
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
Osvajači medalja
1. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
2. LUKA ŽULJEVIC, UNI RENT
3. PATRIK RAPAIĆ, MEGA CENTAR
3. LUKA ŽULJEVIĆ, PIT BULL, Split
K1- Seniori +91
R1016
195
0
TOMISLAV ČIKOTIĆ (AMENO)
153
3
ANTO ŠIRIĆ (SPARTAN)
R1017
287
0
PETAR DREŽNJAK (MORNAR)
206
0
SIMON KRIZMANIĆ (KING)
R1039
153
2
ANTO ŠIRIĆ (SPARTAN)
287
1
PETAR DREŽNJAK (MORNAR)
Osvajači medalja
1. ANTO ŠIRIĆ, SPARTAN GYM
2. PETAR DREŽNJAK, MORNAR
3. TOMISLAV ČIKOTIĆ, AMENO
3. ----