kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks/Sen), K1 (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DUBRAVA
GLINA
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
OTOK
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti-69
PF - Starije kadetkinje-55
PF - Starije kadetkinje-60
PF - Seniorke-60
PF - Stariji kadeti-69
181
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1007
257
8
IVAN ZAGORAC (POLAČA)
89
10
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
256
ANTONIO MIKULIĆ (POLAČA)
182
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
1033
181
12
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
89
2
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1034
256
0
ANTONIO MIKULIĆ (POLAČA)
182
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
1054
181
10
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
256
0
ANTONIO MIKULIĆ (POLAČA)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ANTONIO MIKULIĆ, POLAČA
3. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. LUCAS HRVATIN JUGOVAC, BUDOKAI LABIN
PF - Starije kadetkinje-55
7
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
1010
225
12
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
187
8
MAJA ČABARKAPA (HUS-OS)
1011
78
17
MARTINA GRABAR (PLANET)
175
9
LEONARDA DEAK (BTI)
1012
251
0
LANA NOHA (KBK MOS)
223
10
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
1039
7
11
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
225
0
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
1040
78
15
MARTINA GRABAR (PLANET)
223
11
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
1057
7
15
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
78
5
MARTINA GRABAR (PLANET)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. MAGDALENA TOKIĆ, VELEBIT
3. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
PF - Starije kadetkinje-60
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
1013
91
11
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
205
1
MATEA LOZIĆ (MAWASHI)
236
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
123
ROKA PULJAK (TIGAR)
1041
6
10
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
91
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
1042
236
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
123
10
ROKA PULJAK (TIGAR)
1058
6
9
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
123
1
ROKA PULJAK (TIGAR)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. ROKA PULJAK, TIGAR, Karlovac
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
PF - Seniorke-60
224
KATA ŠARE (VELEBIT)
2009
133
14
KRISTINA RAVLIĆ (AMENO)
235
4
FILIPA MERČEP (LOTUS)
2024
224
6
KATA ŠARE (VELEBIT)
133
10
KRISTINA RAVLIĆ (AMENO)
Medalists
1. KRISTINA RAVLIĆ, AMENO
2. KATA ŠARE, VELEBIT
3. FILIPA MERČEP, LOTUS
3. ----