kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks/Sen), K1 (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DUBRAVA
GLINA
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
OTOK
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti-47
PF - Stariji kadeti-57
PF - Stariji kadeti-63
PF - Stariji kadeti+69
PF - Starije kadetkinje-55
PF - Seniori-69
PF - Seniori-79
PF - Seniori+94
PF - Seniorke-70
PF - Stariji kadeti-47
1020
243
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
263
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
1021
231
5
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
80
15
SANDI STENTA (PLANET)
1047
243
11
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
80
1
SANDI STENTA (PLANET)
Medalists
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. SANDI STENTA, PLANET SPORT
3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. NIKOLA KUSTURA, LOTUS
PF - Stariji kadeti-57
1022
72
11
ALEK KUŠAR (PLANET)
214
1
NOA REPIĆ (OMEGA)
1023
62
5
PATRIK BERGER (ZG)
76
15
LUKA PLANINAC (PLANET)
1048
72
10
ALEK KUŠAR (PLANET)
76
6
LUKA PLANINAC (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
3. NOA REPIĆ, OMEGA
3. PATRIK BERGER, ZAGREB
PF - Stariji kadeti-63
47
MORIS TRBULIN (LAV)
1004
208
6
TOMA RUJAK (MAWASHI)
245
8
MATIJA HMELINA (JASTREB)
1005
60
11
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
50
6
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
1006
264
0
TIN KOVAČEVIĆ (HUS-OS)
79
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
1031
47
10
MORIS TRBULIN (LAV)
245
0
MATIJA HMELINA (JASTREB)
1032
60
10
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
79
5
MICHAEL STENTA (PLANET)
1053
47
16
MORIS TRBULIN (LAV)
60
7
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
Medalists
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. MATEJ SARVAŠ, SUŠAK
3. MATIJA HMELINA, JASTREB
3. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
PF - Stariji kadeti+69
244
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
1008
64
7
IVAN ĐAKOVIĆ (HUS-OS)
215
11
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
69
JAN GREBENAR (HUS-OS)
75
IVANO ČELIĆ (PLANET)
1035
244
10
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
215
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
1036
69
0
JAN GREBENAR (HUS-OS)
75
11
IVANO ČELIĆ (PLANET)
1055
244
11
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
75
1
IVANO ČELIĆ (PLANET)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
3. STJEPAN ANDRIĆ, OMEGA
3. JAN GREBENAR, HUS
PF - Starije kadetkinje-55
7
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
1010
225
12
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
187
8
MAJA ČABARKAPA (HUS-OS)
1011
78
17
MARTINA GRABAR (PLANET)
175
9
LEONARDA DEAK (BTI)
1012
251
0
LANA NOHA (KBK MOS)
223
10
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
1039
7
11
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
225
0
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
1040
78
15
MARTINA GRABAR (PLANET)
223
11
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
1057
7
15
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
78
5
MARTINA GRABAR (PLANET)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. MAGDALENA TOKIĆ, VELEBIT
3. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
PF - Seniori-69
2002
90
11
ANTONIO JURMAN (PLANET)
191
0
MIHAEL MATIJEVIĆ (HUS-OS)
2003
192
0
FILIP OSTRIHON (HUS-OS)
83
10
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
2020
90
20
ANTONIO JURMAN (PLANET)
83
16
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
Medalists
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. MIHAEL MATIJEVIĆ, HUS
3. FILIP OSTRIHON, HUS
PF - Seniori-79
2004
77
15
MARKO DŽIN (PLANET)
233
5
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
2005
196
0
PETAR MAROŠI (HUS-OS)
260
10
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
2021
77
13
MARKO DŽIN (PLANET)
260
3
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. VALENTINO ŽUNAC, TIGAR, Karlovac
3. KARLO MIJIĆ, LOTUS
3. PETAR MAROŠI, HUS
PF - Seniori+94
2006
132
10
JURE DRLJE (AMENO)
220
0
ROBERT KRČELIĆ (HUS-OS)
2007
247
3
BRANIMIR LOKNAR (JASTREB)
74
13
DINO TREŠNJIĆ (PLANET)
2022
132
10
JURE DRLJE (AMENO)
74
0
DINO TREŠNJIĆ (PLANET)
Medalists
1. JURE DRLJE, AMENO
2. DINO TREŠNJIĆ, PLANET SPORT
3. ROBERT KRČELIĆ, HUS
3. BRANIMIR LOKNAR, JASTREB
PF - Seniorke-70
2019
4
8
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
210
4
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
Medalists
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. ELIZABETA CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----