kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks/Sen), K1 (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DUBRAVA
GLINA
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
OTOK
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti-47
PF - Starije kadetkinje-46
PF - Starije kadetkinje-50
PF - Starije kadetkinje-60
PF - Starije kadetkinje-65
PF - Seniori-79
PF - Seniorke-60
PF - Seniorke+70
PF - Stariji kadeti-47
1020
243
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
263
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
1021
231
5
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
80
15
SANDI STENTA (PLANET)
1047
243
11
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
80
1
SANDI STENTA (PLANET)
Medalists
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. SANDI STENTA, PLANET SPORT
3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. NIKOLA KUSTURA, LOTUS
PF - Starije kadetkinje-46
128
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
1009
163
13
ZARA LERGA (PRETORI)
232
5
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
184
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
161
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
1037
128
14
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
163
4
ZARA LERGA (PRETORI)
1038
184
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
161
10
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
1056
128
2
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
161
1
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. ZARA LERGA, PRETORIAN
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
PF - Starije kadetkinje-50
249
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
1001
228
7
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
149
1
NIKOLINA DEVČIĆ (ZG)
176
LORENA ZEBA (BTI)
148
NATAŠA LABAŠ (MINOTAU)
1002
61
9
ZOA VIVODA (SUŠAK)
217
10
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
49
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
85
NIKA BABIĆ (OTOK)
29
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
1014
249
8
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
228
10
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
1015
176
10
LORENA ZEBA (BTI)
148
0
NATAŠA LABAŠ (MINOTAU)
1016
217
5
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
49
15
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1017
85
0
NIKA BABIĆ (OTOK)
29
11
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
1043
228
15
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
176
5
LORENA ZEBA (BTI)
1044
49
12
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
29
8
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
1059
228
4
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
49
10
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. EVA LEONA KOMŠIĆ, KING
3. LORENA ZEBA, BTI
PF - Starije kadetkinje-60
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
1013
91
11
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
205
1
MATEA LOZIĆ (MAWASHI)
236
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
123
ROKA PULJAK (TIGAR)
1041
6
10
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
91
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
1042
236
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
123
10
ROKA PULJAK (TIGAR)
1058
6
9
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
123
1
ROKA PULJAK (TIGAR)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. ROKA PULJAK, TIGAR, Karlovac
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
PF - Starije kadetkinje-65
1025
117
12
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
229
3
MARINA RADIĆ (LOTUS)
1026
162
10
MILICA MATIĆ (PRETORI)
116
0
LANA KIRIN (TIGAR)
1050
117
10
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
162
0
MILICA MATIĆ (PRETORI)
Medalists
1. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MILICA MATIĆ, PRETORIAN
3. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. LANA KIRIN, TIGAR, Karlovac
PF - Seniori-79
2004
77
15
MARKO DŽIN (PLANET)
233
5
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
2005
196
0
PETAR MAROŠI (HUS-OS)
260
10
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
2021
77
13
MARKO DŽIN (PLANET)
260
3
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. VALENTINO ŽUNAC, TIGAR, Karlovac
3. KARLO MIJIĆ, LOTUS
3. PETAR MAROŠI, HUS
PF - Seniorke-60
224
KATA ŠARE (VELEBIT)
2009
133
14
KRISTINA RAVLIĆ (AMENO)
235
4
FILIPA MERČEP (LOTUS)
2024
224
6
KATA ŠARE (VELEBIT)
133
10
KRISTINA RAVLIĆ (AMENO)
Medalists
1. KRISTINA RAVLIĆ, AMENO
2. KATA ŠARE, VELEBIT
3. FILIPA MERČEP, LOTUS
3. ----
PF - Seniorke+70
2010
248
0
VEDRANA HALINČIĆ (JASTREB)
259
0
LARA MATOŠEVIĆ (HUS-OS)
2011
186
0
LEONARDA IVAŠIĆ (BUDOL)
234
10
ANĐELA PANDŽA (LOTUS)
2025
248
10
VEDRANA HALINČIĆ (JASTREB)
234
0
ANĐELA PANDŽA (LOTUS)
Medalists
1. VEDRANA HALINČIĆ, JASTREB
2. ANĐELA PANDŽA, LOTUS
3. ----
3. LEONARDA IVAŠIĆ, BUDOKAI LABIN