kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks/Sen), K1 (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DUBRAVA
GLINA
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
OTOK
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Starije kadetkinje-50
K1 - Juniori -71
K1 - Juniori -75
K1 - Juniori +91
PF - Starije kadetkinje-50
249
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
1001
228
7
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
149
1
NIKOLINA DEVČIĆ (ZG)
176
LORENA ZEBA (BTI)
148
NATAŠA LABAŠ (MINOTAU)
1002
61
9
ZOA VIVODA (SUŠAK)
217
10
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
49
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
85
NIKA BABIĆ (OTOK)
29
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
1014
249
8
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
228
10
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
1015
176
10
LORENA ZEBA (BTI)
148
0
NATAŠA LABAŠ (MINOTAU)
1016
217
5
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
49
15
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1017
85
0
NIKA BABIĆ (OTOK)
29
11
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
1043
228
15
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
176
5
LORENA ZEBA (BTI)
1044
49
12
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
29
8
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
1059
228
4
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
49
10
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. EVA LEONA KOMŠIĆ, KING
3. LORENA ZEBA, BTI
K1 - Juniori -71
16
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R1005
238
3
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
88
0
IVAN MATOZAN (OTOK)
237
LUKA KARLO LJUBAS (SVMATEJ)
180
PAULO ROGULJ (MORNAR)
R1017
16
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
238
0
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
R1018
237
0
LUKA KARLO LJUBAS (SVMATEJ)
180
0
PAULO ROGULJ (MORNAR)
R1035
16
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
180
0
PAULO ROGULJ (MORNAR)
Medalists
1. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. PAULO ROGULJ, MORNAR
3. PETAR MORIĆ, SVETI MATEJ
3. LUKA KARLO LJUBAS, SVETI MATEJ
K1 - Juniori -75
154
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
R1006
86
0
DINO HRAŠKO (OTOK)
188
3
MATEO ZOVKO (MORNAR)
R1007
153
0
LEO BRČINA (DUGIRAT)
207
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
R1008
139
0
NOA IGNEC (AMENO)
193
3
ERIK BUZA (BUZA ZG)
R1019
154
0
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
188
3
MATEO ZOVKO (MORNAR)
R1020
207
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
193
3
ERIK BUZA (BUZA ZG)
R1036
188
0
MATEO ZOVKO (MORNAR)
193
3
ERIK BUZA (BUZA ZG)
Medalists
1. ERIK BUZA, TEAM BUZA
2. MATEO ZOVKO, MORNAR
3. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. MARIO RAVLIĆ, DALMACIJA
K1 - Juniori +91
R1013
140
3
ARDIT BERISHA (AMENO)
87
0
MATEJ BABIĆ (OTOK)
31
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
R1032
140
0
ARDIT BERISHA (AMENO)
31
3
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. MIKAEL GOLUBOVIĆ, SVETI DUH
2. ARDIT BERISHA, AMENO
3. MATEJ BABIĆ, OTOK
3. ----