kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks/Sen), K1 (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area R1
Area R2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
K1 - Seniori -63,5
K1 - Seniori -67
K1 - Seniori -71
K1 - Seniori -75
K1 - Seniori -81
K1 - Seniori -86
K1 - Seniori -91
K1 - Seniori +91
K1 - Seniorke -56
K1 - Seniorke -60
K1 - Seniorke -65
K1 - Seniorke -70
K1 - Seniorke +70
K1 - Seniori -63,5
R2020
24
3
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
48
0
LUKA LALIĆ (KOBRABJ)
R2021
150
0
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
33
3
LUKA MIKLEČIĆ (DUBRAVA)
R2040
24
3
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
33
0
LUKA MIKLEČIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. IVAN ZIDAR, SVETI DUH
2. LUKA MIKLEČIĆ, DUBRAVA
3. LUKA LALIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. FILIP VIDOVIĆ, LEON GYM
K1 - Seniori -67
R2036
26
0
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
10
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
Medalists
1. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
2. MIHAEL HALLER, SVETI DUH
3. ----
3. ----
K1 - Seniori -71
8
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
R2006
212
0
ROKO PINTARIĆ (LEONGYM)
65
3
DARIO ANIĆ (HUS-OS)
R2007
108
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
68
0
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
134
PETAR MUŠURA (AMENO)
R2028
8
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
65
0
DARIO ANIĆ (HUS-OS)
R2029
108
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
134
3
PETAR MUŠURA (AMENO)
R2045
8
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
134
0
PETAR MUŠURA (AMENO)
Medalists
1. ANDREJ KEDVEŠ, BLITZ
2. PETAR MUŠURA, AMENO
3. DARIO ANIĆ, HUS
3. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
K1 - Seniori -75
104
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R2001
66
3
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
168
0
LUKA CERANJA (PRETORI)
152
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
109
FRAN PAPIĆ (CRO)
135
RAUL SUNARA (AMENO)
52
IVAN LETICA (SPARTAN)
67
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
23
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2008
104
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
66
0
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
R2009
152
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
109
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
R2010
135
0
RAUL SUNARA (AMENO)
52
3
IVAN LETICA (SPARTAN)
R2011
67
0
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
23
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2030
104
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
152
0
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
R2031
52
0
IVAN LETICA (SPARTAN)
23
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2046
104
0
ANTE BUZOV (UNIRENT)
23
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. ANTE BUZOV, UNI RENT
3. IVAN LETICA, SPARTAN GYM
3. KRISTIAN NEVISTIĆ, LEON GYM
K1 - Seniori -81
14
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
R2002
35
3
LUKA VARGOVIĆ (DUBRAVA)
136
0
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
R2003
173
3
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
97
0
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
40
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R2004
113
3
ANDREJ GRUBJEŠIĆ (MEGA.C.)
9
0
MATKO BABIĆ (BLITZ)
25
LEO PERKOVIĆ (SV. DUH)
190
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
30
VITO KOŠAR (ŠK)
R2012
14
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
35
0
LUKA VARGOVIĆ (DUBRAVA)
R2013
173
0
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
40
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R2014
113
0
ANDREJ GRUBJEŠIĆ (MEGA.C.)
25
3
LEO PERKOVIĆ (SV. DUH)
R2015
190
0
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
30
3
VITO KOŠAR (ŠK)
R2032
14
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
40
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R2033
25
0
LEO PERKOVIĆ (SV. DUH)
30
3
VITO KOŠAR (ŠK)
R2047
40
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
30
0
VITO KOŠAR (ŠK)
Medalists
1. GAJ ĆOSIĆ, SPARTAN GYM
2. VITO KOŠAR, ŠKORPION
3. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. LEO PERKOVIĆ, SVETI DUH
K1 - Seniori -86
41
PETAR JAMAN (SPARTAN)
R2005
110
3
ARMAN JAPIĆ (CRO)
167
0
JOSIP ČERINA (PRETORI)
174
MARKO MIŠURA (AMENO)
84
FILIP OCVIREK (KOBRABJ)
189
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
170
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
15
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
42
LUKA JAMAN (SPARTAN)
R2016
41
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
110
0
ARMAN JAPIĆ (CRO)
R2017
174
0
MARKO MIŠURA (AMENO)
84
0
FILIP OCVIREK (KOBRABJ)
R2018
189
0
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
170
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
R2019
15
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
42
3
LUKA JAMAN (SPARTAN)
R2034
41
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
84
0
FILIP OCVIREK (KOBRABJ)
R2035
170
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
42
0
LUKA JAMAN (SPARTAN)
R2048
41
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
170
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
Medalists
1. ANDI VRTAČIĆ, TROJAN ISTRA
2. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
3. LUKA JAMAN, SPARTAN GYM
3. FILIP OCVIREK, KOBRA, Bjelovar
K1 - Seniori -91
R2022
13
0
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
218
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
R2023
103
0
PATRIK RAPAIĆ (MEGA.C.)
105
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
R2041
218
0
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
105
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
Medalists
1. LUKA ŽULJEVIC, UNI RENT
2. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
3. PATRIK RAPAIĆ, MEGA CENTAR
3. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
K1 - Seniori +91
39
ANTO ŠIRIĆ (SPARTAN)
R2024
130
0
MARKO DELIJA (KULA )
156
3
PETAR DREŽNJAK (MORNAR)
R2042
39
3
ANTO ŠIRIĆ (SPARTAN)
156
0
PETAR DREŽNJAK (MORNAR)
Medalists
1. ANTO ŠIRIĆ, SPARTAN GYM
2. PETAR DREŽNJAK, MORNAR
3. MARKO DELIJA, KBK Kula
3. ----
K1 - Seniorke -56
R2025
57
3
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
200
0
ANČICA NAĐ (IMPACT)
R2026
34
0
IVA SUČIĆ (DUBRAVA)
37
3
SARA MATOSEVIC (TRNJE)
R2043
57
1
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
37
2
SARA MATOSEVIC (TRNJE)
Medalists
1. SARA MATOSEVIC, TRNJE
2. KARMELA MAKELJA, DALMATINO
3. IVA SUČIĆ, DUBRAVA
3. ANČICA NAĐ, IMPACT
K1 - Seniorke -60
R2037
11
3
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ (PITBUL)
95
0
TIHANA ULAKOVIĆ (TRNJE)
Medalists
1. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. TIHANA ULAKOVIĆ, TRNJE
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke -65
R2038
241
3
NIKA JURKOVIĆ (SPARTAN)
270
0
NATALIJA BOŽIĆ (SPARTAN)
Medalists
1. NIKA JURKOVIĆ, SPARTAN GYM
2. NATALIJA BOŽIĆ, SPARTAN GYM
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke -70
R2039
269
0
ANA STOJANOVIĆ (PITBUL)
18
3
ANTONIJA ZEC (PITBUL)
Medalists
1. ANTONIJA ZEC, PIT BULL, Split
2. ANA STOJANOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke +70
22
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
R2027
92
0
ŠEJLA OMIČEVIĆ (ŠK)
227
3
GLORIA DRETVIĆ (TRNJE)
R2044
22
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
227
0
GLORIA DRETVIĆ (TRNJE)
Medalists
1. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
2. GLORIA DRETVIĆ, TRNJE
3. ŠEJLA OMIČEVIĆ, ŠKORPION
3. ----