Odabrano natjecanje: Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks), LC (Jun), KL (Sen), LK (Jun)

DISCIPLINE
 
 

Total all

 KlubMuškoBodMuškoPoredakŽenskoBodŽenskoPoredakUkupnoBod1. mjesta2. mjesta3. mjestaUkupnoPoredak
1.PIT BULL, Split231.351.587721.
2.SUŠAK193.302.496542.
3.HUS OSIJEK212.416.251553.
4.ZMAJ156.99.244114.
5.MORNAR175.710.243165.
6.KUTINA816.153.234106.
7.PRETORIAN139.108.232347.
8.ARMUS193.123.202318.
9.UNI RENT156.030.153009.
10.PLANET SPORT148.123.1521210.
11.TIGAR, Karlovac431.116.1521210.
12.TIGAR, Slunj335.125.1513112.
13.LOTUS048.153.1513112.
14.DUBRAVA1011.513.1512414.
15.JASTREB1011.318.1321015.
16.MEGA CENTAR719.611.1320316.
17.DRAGA1011.318.1312217.
18.DALMATINO139.116.1220218.
19.KING1110.123.1211419.
20.MAWASHI620.513.1111320.
21.LAV, Pula1011.030.1020021.
22.MINOTAUR620.416.1003122.
23.AMENO915.030.910423.
24.SVETI DUH816.030.811024.
25.BUDOKAI LABIN816.030.801525.
26.EXCALIBUR 431.318.702126.
27.CROATIA431.318.701427.
28.MLADOST620.030.610128.
29.VELEBIT048.611.610128.
30.TIGAR BROD620.030.602030.
31.OMEGA620.030.601331.
32.FIGHTER139.513.601331.
33.BURA525.030.510033.
34.OFC525.030.510033.
35.PETAR KREŠIMIR IV.525.030.510033.
36.SVETI MATEJ525.030.510033.
37.ŠKORPION525.030.510033.
38.KOBRA525.030.501238.
39.VIKTORIA335.123.401139.
40.TROJAN-ISTRA431.030.401139.
41.BUDOKAI335.030.301041.
42.KRAPINA048.318.301041.
43.MOSLAVAC139.123.200243.
44.SPARTAN GYM238.030.200243.
45.DOMSA139.030.100145.
46.FRANKOPAN139.030.100145.
47.HBD139.030.100145.
48.IMPACT139.030.100145.
49.MARJAN 1975139.030.100145.
50.TROJAN-VODNJAN139.030.100145.
51.CICVARA TEAM048.123.100145.
52.LAV, Medulin048.123.100145.
53.ADRIA GYM048.030.000053.
54.BTI048.030.000053.
55.DYNAMITE048.030.000053.
56.NINJA048.030.000053.
57.SISAK048.030.000053.
58.TNT048.030.000053.
59.VISOČICA048.030.000053.
60.VRSAR048.030.000053.