kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks), LC (Jun), KL (Sen), LK (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
CROATIA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
HBD
HUS
IMPACT
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SISAK
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TNT
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
VISOČICA
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
KL - Seniori-84
KL - Seniorke-65
KL - Seniorke-70
KL - Seniorke+70
LK - Juniori-51
LK - Juniori-60
LK - Juniori-63,5
LK - Juniori-67
LK - Juniori-71
LK - Juniori-81
LK - Juniorke-60
LK - Juniorke-65
LK - Juniorke-70
KL - Seniori-84
3023
276
0
MLADEN SIKIRICA (MAWASHI)
181
0
ALVIN ALIŠIĆ (MEGA.C.)
244
MATEJ LEBO (TGRBROD)
79
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
310
IVAN SAMBRAILO (PITBUL)
3025
276
0
MLADEN SIKIRICA (MAWASHI)
244
3
MATEJ LEBO (TGRBROD)
3026
79
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
310
0
IVAN SAMBRAILO (PITBUL)
3028
244
0
MATEJ LEBO (TGRBROD)
79
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. MATEJ LEBO, TIGAR BROD
3. IVAN SAMBRAILO, PIT BULL, Split
3. MLADEN SIKIRICA, MAWASHI
KL - Seniorke-65
3045
109
0
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ (PITBUL)
76
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
KL - Seniorke-70
3047
105
0
ANTONIJA ZEC (PITBUL)
50
3
NIVES RADIĆ (DALMATI)
Osvajači medalja
1. NIVES RADIĆ, DALMATINO
2. ANTONIJA ZEC, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
KL - Seniorke+70
3048
147
1
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
227
2
VENKA KNEZEVIC (PRETORI)
187
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
3049
227
0
VENKA KNEZEVIC (PRETORI)
187
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
2. VENKA KNEZEVIC, PRETORIAN
3. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
3. ----
LK - Juniori-51
R026
285
3
RENE KALIMAN (DRAGA)
180
0
ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER (MORNAR)
R027
179
0
MIHAEL FILJIĆ (KOBRABJ)
108
3
IVAN JURIČ (PITBUL)
R049
285
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
108
3
IVAN JURIČ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. IVAN JURIČ, PIT BULL, Split
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. MIHAEL FILJIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER, MORNAR
LK - Juniori-60
R007
88
0
DAVID IVŠIĆ (CRO)
192
3
IGOR ŠURINA (PITBUL)
228
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
R008
200
0
LUCIJAN VALENČIĆ (DINAMIT)
74
3
LUKA MIKLEČIĆ (DUBRAVA)
104
ILIR DESKAJ (PITBUL)
R036
192
3
IGOR ŠURINA (PITBUL)
228
0
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
R037
74
1
LUKA MIKLEČIĆ (DUBRAVA)
104
2
ILIR DESKAJ (PITBUL)
R057
192
3
IGOR ŠURINA (PITBUL)
104
0
ILIR DESKAJ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. IGOR ŠURINA, PIT BULL, Split
2. ILIR DESKAJ, PIT BULL, Split
3. SALAHUDIN ŠUKE, TROJAN
3. LUKA MIKLEČIĆ, DUBRAVA
LK - Juniori-63,5
R009
193
3
TOMISLAV LJELJAK (PITBUL)
32
0
MICHEL CVETKO (OFC)
R010
114
3
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
95
0
ERIC SANTO (KOBRABJ)
R011
65
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
282
0
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
R012
103
0
MISLAV LOZINA (PITBUL)
100
3
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
R038
193
0
TOMISLAV LJELJAK (PITBUL)
114
3
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
R039
65
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
100
0
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
R058
114
2
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
65
1
UROŠ PAJIĆ (KING)
Osvajači medalja
1. DAVOR AMULIĆ, PIT BULL, Split
2. UROŠ PAJIĆ, KING
3. TOMISLAV LJELJAK, PIT BULL, Split
3. ZVONIMIR MARIĆ, IMPACT
LK - Juniori-67
R013
46
0
ALEXANDAR CVETKO (OFC)
254
3
FRANCO JERKOVIĆ (SPARTAN)
102
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R014
163
3
PAULO ROGULJ (MORNAR)
188
0
MARIN OZRETIĆ (PITBUL)
R015
305
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
225
0
PAOLO BALISTRIERI (ZELG)
R040
254
0
FRANCO JERKOVIĆ (SPARTAN)
102
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R041
163
0
PAULO ROGULJ (MORNAR)
305
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R059
102
0
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
305
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. PAULO ROGULJ, MORNAR
3. FRANCO JERKOVIĆ, SPARTAN GYM
LK - Juniori-71
R001
93
1
ANTONIO FILJIĆ (KOBRABJ)
157
2
NOA REŽIĆ (KBK SK)
284
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
199
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
51
KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ (DOMSA)
267
TOMISLAV MATIĆ (SPARTAN)
159
DANI GRABNER (MORNAR)
194
ANTONIO PALIĆ (PITBUL)
37
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
R018
157
0
NOA REŽIĆ (KBK SK)
284
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
R019
199
0
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
51
3
KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ (DOMSA)
R020
267
0
TOMISLAV MATIĆ (SPARTAN)
159
3
DANI GRABNER (MORNAR)
R021
194
0
ANTONIO PALIĆ (PITBUL)
37
3
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
R044
284
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
51
0
KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ (DOMSA)
R045
159
0
DANI GRABNER (MORNAR)
37
3
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
R061
284
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
37
0
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. PATRIK GRĐAN, MLADOST
2. FILIP IVEŠIĆ, HUS
3. KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ, DOMSA
3. DANI GRABNER, MORNAR
LK - Juniori-81
R016
201
0
ANDREJ GRUBJESIC (DINAMIT)
286
3
VALENTINO FLORIJANIĆ (MLADOST)
222
PETAR TOPIĆ (PKREŠ4)
R017
306
3
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
190
0
LUKA DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
297
ROKO UZELAC (AMENO)
R042
286
0
VALENTINO FLORIJANIĆ (MLADOST)
222
3
PETAR TOPIĆ (PKREŠ4)
R043
306
3
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
297
0
ROKO UZELAC (AMENO)
R060
222
3
PETAR TOPIĆ (PKREŠ4)
306
0
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. PETAR TOPIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
2. BORNA ŠOBOTA, SVETI DUH
3. VALENTINO FLORIJANIĆ, MLADOST
3. ROKO UZELAC, AMENO
LK - Juniorke-60
R033
107
3
DEA BOLANČA (PITBUL)
162
0
MIHAELA ANIĆ (MORNAR)
111
LEE LALIĆ (PITBUL)
R054
107
3
DEA BOLANČA (PITBUL)
111
0
LEE LALIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. DEA BOLANČA, PIT BULL, Split
2. LEE LALIĆ, PIT BULL, Split
3. MIHAELA ANIĆ, MORNAR
3. ----
LK - Juniorke-65
R034
113
3
TONIJA ŠUTIĆ (PITBUL)
72
0
LARA MADI (DUBRAVA)
110
TINA RADMAN (PITBUL)
R055
113
3
TONIJA ŠUTIĆ (PITBUL)
110
0
TINA RADMAN (PITBUL)
Osvajači medalja
1. TONIJA ŠUTIĆ, PIT BULL, Split
2. TINA RADMAN, PIT BULL, Split
3. LARA MADI, DUBRAVA
3. ----
LK - Juniorke-70
R035
189
3
ANA STOJANOVIĆ (PITBUL)
185
0
LORENA MAYER (DUBRAVA)
271
ANA BEKAVAC (PITBUL)
R056
189
3
ANA STOJANOVIĆ (PITBUL)
271
0
ANA BEKAVAC (PITBUL)
Osvajači medalja
1. ANA STOJANOVIĆ, PIT BULL, Split
2. ANA BEKAVAC, PIT BULL, Split
3. LORENA MAYER, DUBRAVA
3. ----