kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks), LC (Jun), KL (Sen), LK (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
CROATIA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
HBD
HUS
IMPACT
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SISAK
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TNT
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
VISOČICA
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LK - Juniori-67
LK - Juniori-71
LK - Juniori-75
LK - Juniori-67
R013
46
0
ALEXANDAR CVETKO (OFC)
254
3
FRANCO JERKOVIĆ (SPARTAN)
102
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R014
163
3
PAULO ROGULJ (MORNAR)
188
0
MARIN OZRETIĆ (PITBUL)
R015
305
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
225
0
PAOLO BALISTRIERI (ZELG)
R040
254
0
FRANCO JERKOVIĆ (SPARTAN)
102
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R041
163
0
PAULO ROGULJ (MORNAR)
305
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R059
102
0
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
305
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. PAULO ROGULJ, MORNAR
3. FRANCO JERKOVIĆ, SPARTAN GYM
LK - Juniori-71
R001
93
1
ANTONIO FILJIĆ (KOBRABJ)
157
2
NOA REŽIĆ (KBK SK)
284
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
199
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
51
KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ (DOMSA)
267
TOMISLAV MATIĆ (SPARTAN)
159
DANI GRABNER (MORNAR)
194
ANTONIO PALIĆ (PITBUL)
37
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
R018
157
0
NOA REŽIĆ (KBK SK)
284
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
R019
199
0
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
51
3
KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ (DOMSA)
R020
267
0
TOMISLAV MATIĆ (SPARTAN)
159
3
DANI GRABNER (MORNAR)
R021
194
0
ANTONIO PALIĆ (PITBUL)
37
3
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
R044
284
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
51
0
KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ (DOMSA)
R045
159
0
DANI GRABNER (MORNAR)
37
3
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
R061
284
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
37
0
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. PATRIK GRĐAN, MLADOST
2. FILIP IVEŠIĆ, HUS
3. KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ, DOMSA
3. DANI GRABNER, MORNAR
LK - Juniori-75
R002
197
3
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
53
0
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
38
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
R003
52
0
PATRIK KLARIĆ (DOMSA)
300
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
R004
156
0
JOSIP RUŠNOV (SAMOBOR)
203
3
PATRIK BUTKOVIĆ (KING)
R005
252
0
TIN JOSIP ČURIK (SPARTAN)
299
3
RAUL SUNARA (AMENO)
155
BRUNO VRBNJAK (SAMOBOR)
R006
253
3
MIHAEL PAVALIĆ (SPARTAN)
301
0
NOA IGNEC (AMENO)
251
DOMINIK BURAZER (SPARTAN)
R022
197
0
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
38
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
R023
300
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
203
0
PATRIK BUTKOVIĆ (KING)
R024
299
3
RAUL SUNARA (AMENO)
155
0
BRUNO VRBNJAK (SAMOBOR)
R025
253
0
MIHAEL PAVALIĆ (SPARTAN)
251
3
DOMINIK BURAZER (SPARTAN)
R046
38
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
300
0
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
R047
299
3
RAUL SUNARA (AMENO)
251
0
DOMINIK BURAZER (SPARTAN)
R062
38
0
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
299
3
RAUL SUNARA (AMENO)
Osvajači medalja
1. RAUL SUNARA, AMENO
2. FILIP MATIĆ, HUS
3. DOMINIK BURAZER, SPARTAN GYM
3. BORNA MANOJLOVIĆ, AMENO