kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks), LC (Jun), KL (Sen), LK (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF-Stariji kadeti
PF-Starije kadetkinje
LC-Juniori
LC-Juniorke
KL-Seniori
KL-Seniorke
LK-Juniori
LK-Juniorke
TEŽINE / UZRASTI
KL - Seniorke-50
KL - Seniorke-60
KL - Seniorke-65
KL - Seniorke-70
KL - Seniorke+70
KL - Seniorke-50
3036
133
0
MARA VICELJA (SUŠAK)
289
3
VALENTINA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
3037
48
0
SNJEŽANA PRGOMET (DALMATI)
66
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
3039
289
0
VALENTINA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
66
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. VALENTINA MAJDANDŽIĆ, JASTREB
3. SNJEŽANA PRGOMET, DALMATINO
3. MARA VICELJA, SUŠAK
KL - Seniorke-60
3040
145
3
IVA SUČIĆ (DUBRAVA)
94
0
ANTONELA ŠIMIĆ (KOBRABJ)
86
LUCIJA REGVAT (ZG)
3041
11
1
KORINA ZUGAN (BUZET)
49
2
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
3042
17
0
LEONA MIŠLJENOVIĆ (LOŠINJ)
12
3
KATA ŠARE (VELEBIT)
3043
145
3
IVA SUČIĆ (DUBRAVA)
86
0
LUCIJA REGVAT (ZG)
3044
49
2
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
12
1
KATA ŠARE (VELEBIT)
3046
145
0
IVA SUČIĆ (DUBRAVA)
49
3
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
Osvajači medalja
1. KARMELA MAKELJA, DALMATINO
2. IVA SUČIĆ, DUBRAVA
3. KATA ŠARE, VELEBIT
3. LUCIJA REGVAT, ZAGREB
KL - Seniorke-65
3045
109
0
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ (PITBUL)
76
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
KL - Seniorke-70
3047
105
0
ANTONIJA ZEC (PITBUL)
50
3
NIVES RADIĆ (DALMATI)
Osvajači medalja
1. NIVES RADIĆ, DALMATINO
2. ANTONIJA ZEC, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
KL - Seniorke+70
3048
147
1
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
227
2
VENKA KNEZEVIC (PRETORI)
187
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
3049
227
0
VENKA KNEZEVIC (PRETORI)
187
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
2. VENKA KNEZEVIC, PRETORIAN
3. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
3. ----