kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks), LC (Jun), KL (Sen), LK (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
CROATIA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
HBD
HUS
IMPACT
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SISAK
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TNT
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
VISOČICA
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -42
LC - Juniori-69
LC - Juniori-74
LC - Juniorke-55
KL - Seniorke-60
PF - Stariji kadeti -42
1004
315
8
JAN ČAR (MEGA.C.)
287
12
EMANUEL SUROP (DRAGA)
292
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1006
260
9
MARINO STORIĆ (HBD)
18
10
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
64
FILIP ANDRIĆ (KING)
1007
287
0
EMANUEL SUROP (DRAGA)
292
10
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1008
18
10
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
64
0
FILIP ANDRIĆ (KING)
1010
292
10
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
18
0
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
Osvajači medalja
1. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
2. LOVRO GOLUBOVIĆ, VIKTORIA
3. EMANUEL SUROP, DRAGA
3. FILIP ANDRIĆ, KING
LC - Juniori-69
2019
21
0
ATILIO RAKIĆ (LOŠINJ)
39
0
PATRIK IFKO (HUS-OS)
124
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
56
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
89
IVAN KRALJEVIĆ (CRO)
2021
39
0
PATRIK IFKO (HUS-OS)
124
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
2022
56
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
89
0
IVAN KRALJEVIĆ (CRO)
2024
124
1
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
56
2
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
3. IVAN KRALJEVIĆ, CROATIA
3. PATRIK IFKO, HUS
LC - Juniori-74
2023
20
0
MARIN CURRI (LOŠINJ)
40
0
PATRIK BAČANI (HUS-OS)
318
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
2025
135
3
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
257
0
HARI KORACA (VRSAR)
281
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
2026
40
0
PATRIK BAČANI (HUS-OS)
318
3
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
2027
135
3
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
281
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
2029
318
0
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
135
3
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. MAURO-ANTONIO SRIĆA, SUŠAK
2. PREDRAG ŠANTIĆ, EXCALIBUR
3. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. PATRIK BAČANI, HUS
LC - Juniorke-55
2045
136
0
NIKA CERANIĆ (SUŠAK)
58
3
UNA MARAVIĆ (KUTINA)
2046
270
0
LENA KUNDA (LOŠINJ)
138
3
SARA PEŠUT (SUŠAK)
2049
58
3
UNA MARAVIĆ (KUTINA)
138
0
SARA PEŠUT (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. UNA MARAVIĆ, KUTINA
2. SARA PEŠUT, SUŠAK
3. NIKA CERANIĆ, SUŠAK
3. LENA KUNDA, VIKTORIA
KL - Seniorke-60
3040
145
3
IVA SUČIĆ (DUBRAVA)
94
0
ANTONELA ŠIMIĆ (KOBRABJ)
86
LUCIJA REGVAT (ZG)
3041
11
1
KORINA ZUGAN (BUZET)
49
2
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
3042
17
0
LEONA MIŠLJENOVIĆ (LOŠINJ)
12
3
KATA ŠARE (VELEBIT)
3043
145
3
IVA SUČIĆ (DUBRAVA)
86
0
LUCIJA REGVAT (ZG)
3044
49
2
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
12
1
KATA ŠARE (VELEBIT)
3046
145
0
IVA SUČIĆ (DUBRAVA)
49
3
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
Osvajači medalja
1. KARMELA MAKELJA, DALMATINO
2. IVA SUČIĆ, DUBRAVA
3. KATA ŠARE, VELEBIT
3. LUCIJA REGVAT, ZAGREB