kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks), LC (Jun), KL (Sen), LK (Jun)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
CROATIA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
HBD
HUS
IMPACT
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SISAK
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TNT
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
VISOČICA
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Seniori-74
LK - Juniori-51
LK - Juniori-67
LK - Juniori-71
LK - Juniori-91
LK - Juniori+91
LK - Juniorke-56
LK - Juniorke-60
KL - Seniori-74
3012
153
0
PATRIK KRIZMANIĆ (ADRIAGM)
184
3
EDIN RIZOVIĆ (MEGA.C.)
98
ANTE BUZOV (UNIRENT)
3014
217
0
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
166
3
PJERO TABAK (MORNAR)
143
MATKO LOZANČIĆ (DUBRAVA)
3015
184
0
EDIN RIZOVIĆ (MEGA.C.)
98
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
3016
166
0
PJERO TABAK (MORNAR)
143
3
MATKO LOZANČIĆ (DUBRAVA)
3018
98
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
143
0
MATKO LOZANČIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. MATKO LOZANČIĆ, DUBRAVA
3. EDIN RIZOVIĆ, MEGA CENTAR
3. PJERO TABAK, MORNAR
LK - Juniori-51
R026
285
3
RENE KALIMAN (DRAGA)
180
0
ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER (MORNAR)
R027
179
0
MIHAEL FILJIĆ (KOBRABJ)
108
3
IVAN JURIČ (PITBUL)
R049
285
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
108
3
IVAN JURIČ (PITBUL)
Medalists
1. IVAN JURIČ, PIT BULL, Split
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. MIHAEL FILJIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER, MORNAR
LK - Juniori-67
R013
46
0
ALEXANDAR CVETKO (OFC)
254
3
FRANCO JERKOVIĆ (SPARTAN)
102
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R014
163
3
PAULO ROGULJ (MORNAR)
188
0
MARIN OZRETIĆ (PITBUL)
R015
305
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
225
0
PAOLO BALISTRIERI (ZELG)
R040
254
0
FRANCO JERKOVIĆ (SPARTAN)
102
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R041
163
0
PAULO ROGULJ (MORNAR)
305
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R059
102
0
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
305
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. PAULO ROGULJ, MORNAR
3. FRANCO JERKOVIĆ, SPARTAN GYM
LK - Juniori-71
R001
93
1
ANTONIO FILJIĆ (KOBRABJ)
157
2
NOA REŽIĆ (KBK SK)
284
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
199
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
51
KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ (DOMSA)
267
TOMISLAV MATIĆ (SPARTAN)
159
DANI GRABNER (MORNAR)
194
ANTONIO PALIĆ (PITBUL)
37
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
R018
157
0
NOA REŽIĆ (KBK SK)
284
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
R019
199
0
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
51
3
KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ (DOMSA)
R020
267
0
TOMISLAV MATIĆ (SPARTAN)
159
3
DANI GRABNER (MORNAR)
R021
194
0
ANTONIO PALIĆ (PITBUL)
37
3
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
R044
284
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
51
0
KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ (DOMSA)
R045
159
0
DANI GRABNER (MORNAR)
37
3
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
R061
284
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
37
0
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. PATRIK GRĐAN, MLADOST
2. FILIP IVEŠIĆ, HUS
3. KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ, DOMSA
3. DANI GRABNER, MORNAR
LK - Juniori-91
R030
164
3
ZVONIMIR MATKOVIĆ (MORNAR)
62
0
DENIS ERIC (KING)
152
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
R051
164
3
ZVONIMIR MATKOVIĆ (MORNAR)
152
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. ZVONIMIR MATKOVIĆ, MORNAR
2. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
3. DENIS ERIC, KING
3. ----
LK - Juniori+91
R031
160
2
DINO DOBRKOVIĆ (MORNAR)
123
1
MARKO PERKOVIĆ (KOBRABJ)
161
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
R052
160
3
DINO DOBRKOVIĆ (MORNAR)
161
0
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
Medalists
1. DINO DOBRKOVIĆ, MORNAR
2. GABRIJEL OJDANIC, MORNAR
3. MARKO PERKOVIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. ----
LK - Juniorke-56
R032
183
0
KRISTINA TRESELJ (MORNAR)
218
3
INES MAROKOVIĆ (HUS-OS)
175
LUCIJA DELIĆ (MORNAR)
R053
218
0
INES MAROKOVIĆ (HUS-OS)
175
3
LUCIJA DELIĆ (MORNAR)
Medalists
1. LUCIJA DELIĆ, MORNAR
2. INES MAROKOVIĆ, HUS
3. KRISTINA TRESELJ, MORNAR
3. ----
LK - Juniorke-60
R033
107
3
DEA BOLANČA (PITBUL)
162
0
MIHAELA ANIĆ (MORNAR)
111
LEE LALIĆ (PITBUL)
R054
107
3
DEA BOLANČA (PITBUL)
111
0
LEE LALIĆ (PITBUL)
Medalists
1. DEA BOLANČA, PIT BULL, Split
2. LEE LALIĆ, PIT BULL, Split
3. MIHAELA ANIĆ, MORNAR
3. ----