kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks) , LC (Jun), KL (Sen), LK (Jun)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
BLITZ
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
DUBRAVA
FIGHTER
FRANKOPAN
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
RUDAN
SISAK
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF -Stariji kadeti -47
PF -Starije kadetkinje -46
PF -Starije kadetkinje -50
KL -Seniori -79
KL -Seniorke -70
PF -Stariji kadeti -47
1008
122
5
LUKA HUŠAK (LAV)
277
7
TOMA RUJAK (MAWASHI)
1010
143
5
DIEGO ALDIN (BURA)
210
3
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
1011
173
11
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
6
4
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
1012
278
10
LEON NOLA (MAWASHI)
382
5
LUKA PLANINAC (PLANET)
1013
277
0
TOMA RUJAK (MAWASHI)
143
7
DIEGO ALDIN (BURA)
1014
173
12
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
278
7
LEON NOLA (MAWASHI)
1016
143
2
DIEGO ALDIN (BURA)
173
12
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. DIEGO ALDIN, BURA
3. LEON NOLA, MAWASHI
3. TOMA RUJAK, MAWASHI
PF -Starije kadetkinje -46
1037
94
9
CVITA KALCINA (VELEBIT)
194
10
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
1039
204
9
LEONA BARTOLIN (NINJA)
301
1
MARTINA GRABAR (PLANET)
1040
297
9
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
103
8
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
195
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
1041
194
0
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
204
10
LEONA BARTOLIN (NINJA)
1042
297
10
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
195
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
1044
204
2
LEONA BARTOLIN (NINJA)
297
4
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
3. DEA ŽIVKOVIĆ, LOTUS
PF -Starije kadetkinje -50
1043
14
7
ANA SOVEC (ZMAJ)
198
9
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
281
SARA JELIĆ (MAWASHI)
1045
304
10
SARAH BUDIČIN (PLANET)
196
9
MARINA RADIĆ (LOTUS)
97
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
1046
198
0
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
281
10
SARA JELIĆ (MAWASHI)
1047
304
6
SARAH BUDIČIN (PLANET)
97
10
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
1049
281
10
SARA JELIĆ (MAWASHI)
97
0
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. SARA JELIĆ, MAWASHI
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
3. SARAH BUDIČIN, PLANET SPORT
KL -Seniori -79
1067
264
0
ROKO ŠARE (VELEBIT)
127
3
FRAN PAPIĆ (CRO)
31
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
1068
287
0
DEJAN GRAHOVAC (KOBRABJ)
132
3
PETAR JERAMAZ (PAUCI)
339
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
1069
20
3
VALENTIN POZAIĆ (ZMAJ)
32
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
307
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
241
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
253
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
1070
127
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
31
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
1071
132
0
PETAR JERAMAZ (PAUCI)
339
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
1072
20
0
VALENTIN POZAIĆ (ZMAJ)
307
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
1073
241
2
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
253
1
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
1074
31
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
339
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
1075
307
1
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
241
2
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
1077
339
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
241
0
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
Medalists
1. GORDAN BAKŠIĆ, JASTREB
2. MATEO KRSNIK, LEON GYM
3. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
KL -Seniorke -70
2064
255
3
KARMEN GALAC (VELEBIT)
149
0
BRIGITA ŽAMARIJA (CRO)
Medalists
1. KARMEN GALAC, VELEBIT
2. BRIGITA ŽAMARIJA, CROATIA
3. ----
3. ----