kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks) , LC (Jun), KL (Sen), LK (Jun)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
BLITZ
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
DUBRAVA
FIGHTER
FRANKOPAN
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
RUDAN
SISAK
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF -Stariji kadeti -42
PF -Stariji kadeti -63
PF -Starije kadetkinje -42
PF -Starije kadetkinje -55
LC -Juniori -63
LC -Juniori -69
LC -Juniori -74
LC -Juniori -79
LC -Juniorke -55
LC -Juniorke -60
LC -Juniorke -65
LC -Juniorke -70
PF -Stariji kadeti -42
1001
1
2
IVAN UDOVIĆ (LAV)
341
11
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
292
ALEK KUŠAR (PLANET)
176
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
263
LUKA MIHOKOVIC (MEGA.C.)
139
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
295
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
181
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
108
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1003
341
2
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
292
5
ALEK KUŠAR (PLANET)
1002
176
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
263
10
LUKA MIHOKOVIC (MEGA.C.)
1004
139
2
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
295
8
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1005
181
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
108
10
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1006
292
10
ALEK KUŠAR (PLANET)
263
0
LUKA MIHOKOVIC (MEGA.C.)
1007
295
8
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
108
5
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1009
292
15
ALEK KUŠAR (PLANET)
295
10
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. LUKA MIHOKOVIC, MEGA CENTAR
3. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
PF -Stariji kadeti -63
1022
60
5
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
104
7
ENIO DUKIC (PRETORI)
1023
185
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
46
10
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
1025
104
4
ENIO DUKIC (PRETORI)
46
8
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
2. ENIO DUKIC, PRETORIAN
3. LUCAS HRVATIN JUGOVAC, BUDOKAI LABIN
3. LEON BENEDETTI, SUŠAK
PF -Starije kadetkinje -42
1029
254
8
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
166
1
PAOLA BRŽENDA (BUZET)
334
ANA MARETIĆ (JASTREB)
322
DORA GREGO (FRANK.)
26
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
197
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
102
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
68
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
164
LARA RYTZ (BUZET)
1031
254
4
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
334
2
ANA MARETIĆ (JASTREB)
1032
322
2
DORA GREGO (FRANK.)
26
13
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1033
197
3
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
102
6
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
1034
68
14
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
164
4
LARA RYTZ (BUZET)
1035
254
0
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
26
9
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1036
102
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
68
1
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
1038
26
11
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
68
0
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. TIA PAULINA SRIĆA, SUŠAK
3. ANAI RAŽNJEVIĆ, SUŠAK
3. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
PF -Starije kadetkinje -55
1048
337
0
EVA SAKOMAN (JASTREB)
65
10
NIKA CERANIĆ (SUŠAK)
1050
170
10
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
276
0
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
1051
111
5
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
273
9
PAOLA RONČEVIĆ (DRAGA)
1052
169
1
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
303
3
SARA KUTIĆ (PLANET)
1053
65
5
NIKA CERANIĆ (SUŠAK)
170
1
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
1054
273
6
PAOLA RONČEVIĆ (DRAGA)
303
7
SARA KUTIĆ (PLANET)
1056
65
10
NIKA CERANIĆ (SUŠAK)
303
0
SARA KUTIĆ (PLANET)
Medalists
1. NIKA CERANIĆ, SUŠAK
2. SARA KUTIĆ, PLANET SPORT
3. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. PAOLA RONČEVIĆ, DRAGA
LC -Juniori -63
2002
125
0
DAVID IVŠIĆ (CRO)
54
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
7
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
192
BRUNO CVITANOVIĆ (LOTUS)
56
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
2004
54
0
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
7
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
2003
192
0
BRUNO CVITANOVIĆ (LOTUS)
56
3
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
2006
7
1
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
56
2
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
Medalists
1. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
2. TOMISLAV KATUŠIĆ, OMEGA
3. BRUNO CVITANOVIĆ, LOTUS
3. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
LC -Juniori -69
2005
215
0
OLIVER OZVAČIĆ (IVNCG)
331
3
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
180
RUBEN DEKOVIĆ (KING)
261
IGOR ŠUŠNJAR (MEGA.C.)
52
NOA REŽIĆ (KBK SK)
2007
63
3
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
193
0
IVAN BATARELO (LOTUS)
368
TONI PERNAR (KBK)
177
IVAN ČUMIGAŠ (KING)
126
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
2008
331
0
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
180
3
RUBEN DEKOVIĆ (KING)
2009
261
3
IGOR ŠUŠNJAR (MEGA.C.)
52
0
NOA REŽIĆ (KBK SK)
2010
63
3
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
368
0
TONI PERNAR (KBK)
2011
177
0
IVAN ČUMIGAŠ (KING)
126
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
2012
180
3
RUBEN DEKOVIĆ (KING)
261
0
IGOR ŠUŠNJAR (MEGA.C.)
2013
63
0
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
126
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
2015
180
2
RUBEN DEKOVIĆ (KING)
126
1
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
Medalists
1. RUBEN DEKOVIĆ, KING
2. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
3. IGOR ŠUŠNJAR, MEGA CENTAR
3. MAURO-ANTONIO SRIĆA, SUŠAK
LC -Juniori -74
2014
377
3
FILIP ČULINA (POLAČA)
286
0
TOMISLAV ŠUŠENJ (KOBRABJ)
62
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
2016
377
0
FILIP ČULINA (POLAČA)
62
3
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
2. FILIP ČULINA, POLAČA
3. TOMISLAV ŠUŠENJ, KOBRA, Bjelovar
3. ----
LC -Juniori -79
2017
50
0
PAVO ČOBANOV (KBK SK)
153
3
KEVIN PRANJIC (MEGA.C.)
2018
124
0
PATRIK MLINAC (SUŠAK)
152
3
ROKO VULETA (MEGA.C.)
2020
153
3
KEVIN PRANJIC (MEGA.C.)
152
0
ROKO VULETA (MEGA.C.)
Medalists
1. KEVIN PRANJIC, MEGA CENTAR
2. ROKO VULETA, MEGA CENTAR
3. PAVO ČOBANOV, SISAK
3. PATRIK MLINAC, SUŠAK
LC -Juniorke -55
2025
375
0
KARLA GRBEŠIĆ (HUS-OS)
43
3
UNA MARAVIĆ (KBK)
64
SARA PEŠUT (SUŠAK)
2028
43
3
UNA MARAVIĆ (KBK)
64
0
SARA PEŠUT (SUŠAK)
Medalists
1. UNA MARAVIĆ, LEGEND
2. SARA PEŠUT, SUŠAK
3. KARLA GRBEŠIĆ, HUS
3. ----
LC -Juniorke -60
2026
25
0
LORENA POŽEGA (TGRSL)
58
3
EMMA LINIĆ (SUŠAK)
2027
162
0
KORINA ZUGAN (BUZET)
57
3
ELA ZNAOR (SUŠAK)
2031
58
1
EMMA LINIĆ (SUŠAK)
57
2
ELA ZNAOR (SUŠAK)
Medalists
1. ELA ZNAOR, SUŠAK
2. EMMA LINIĆ, SUŠAK
3. KORINA ZUGAN, FIGHTER
3. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
LC -Juniorke -65
2029
285
0
LARA SRDOJEVIĆ (KOBRABJ)
123
3
KLARA PRPIĆ (CRO)
2030
61
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
178
0
NINA NEGOVANOVIĆ (BUDOL)
2032
123
0
KLARA PRPIĆ (CRO)
61
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. KLARA PRPIĆ, CROATIA
3. NINA NEGOVANOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LARA SRDOJEVIĆ, KOBRA, Bjelovar
LC -Juniorke -70
2033
249
2
BRIGITA BEDI (SUŠAK)
226
1
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
Medalists
1. BRIGITA BEDI, SUŠAK
2. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----