kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks) , LC (Jun), KL (Sen), LK (Jun)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF -Stariji kadeti -42
PF -Stariji kadeti -47
PF -Stariji kadeti -52
PF -Stariji kadeti -57
PF -Stariji kadeti -63
PF -Stariji kadeti -69
PF -Stariji kadeti +69
PF -Stariji kadeti -42
1001
1
2
IVAN UDOVIĆ (LAV)
341
11
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
292
ALEK KUŠAR (PLANET)
176
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
263
LUKA MIHOKOVIC (MEGA.C.)
139
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
295
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
181
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
108
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1003
341
2
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
292
5
ALEK KUŠAR (PLANET)
1002
176
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
263
10
LUKA MIHOKOVIC (MEGA.C.)
1004
139
2
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
295
8
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1005
181
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
108
10
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1006
292
10
ALEK KUŠAR (PLANET)
263
0
LUKA MIHOKOVIC (MEGA.C.)
1007
295
8
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
108
5
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1009
292
15
ALEK KUŠAR (PLANET)
295
10
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. LUKA MIHOKOVIC, MEGA CENTAR
3. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
PF -Stariji kadeti -47
1008
122
5
LUKA HUŠAK (LAV)
277
7
TOMA RUJAK (MAWASHI)
1010
143
5
DIEGO ALDIN (BURA)
210
3
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
1011
173
11
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
6
4
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
1012
278
10
LEON NOLA (MAWASHI)
382
5
LUKA PLANINAC (PLANET)
1013
277
0
TOMA RUJAK (MAWASHI)
143
7
DIEGO ALDIN (BURA)
1014
173
12
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
278
7
LEON NOLA (MAWASHI)
1016
143
2
DIEGO ALDIN (BURA)
173
12
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. DIEGO ALDIN, BURA
3. LEON NOLA, MAWASHI
3. TOMA RUJAK, MAWASHI
PF -Stariji kadeti -52
1015
311
4
TEO SEGA SUMIĆ (BUZET)
302
8
MICHAEL STENTA (PLANET)
174
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
321
ADRIAN BENJA (FRANK.)
378
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
1017
302
12
MICHAEL STENTA (PLANET)
174
2
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1018
321
2
ADRIAN BENJA (FRANK.)
378
9
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
1021
302
10
MICHAEL STENTA (PLANET)
378
9
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
Medalists
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. ALEKSANDER GLAVIČIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ADRIAN BENJA, FRANKOPAN
PF -Stariji kadeti -57
1019
209
5
BARTUL BAKICA (LOTUS)
190
2
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1020
167
0
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
3
10
MORIS TRBULIN (LAV)
1024
209
0
BARTUL BAKICA (LOTUS)
3
6
MORIS TRBULIN (LAV)
Medalists
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. BARTUL BAKICA, LOTUS
3. DANIJEL VODOPIJA, FIGHTER
3. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
PF -Stariji kadeti -63
1022
60
5
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
104
7
ENIO DUKIC (PRETORI)
1023
185
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
46
10
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
1025
104
4
ENIO DUKIC (PRETORI)
46
8
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
2. ENIO DUKIC, PRETORIAN
3. LUCAS HRVATIN JUGOVAC, BUDOKAI LABIN
3. LEON BENEDETTI, SUŠAK
PF -Stariji kadeti -69
1026
47
3
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
338
10
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. FRAN HUDJIK, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF -Stariji kadeti +69
1027
294
2
DEAN VIRAG (PLANET)
335
12
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
1028
5
7
IVAN JERKOVIĆ (OMEGA)
2
5
LOREN DOMBA (LAV)
1030
335
9
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
5
8
IVAN JERKOVIĆ (OMEGA)
Medalists
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. IVAN JERKOVIĆ, OMEGA
3. DEAN VIRAG, PLANET SPORT
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula