kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks), LC (J), KL (S) i LK (J)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište R
TEŽINE / UZRASTI
KL - Seniori -63
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
KL - Seniori -89
KL - Seniori -94
KL - Seniori +94
KL - Seniorke -50
KL - Seniorke -55
KL - Seniorke -60
KL - Seniorke -65
KL - Seniorke -70
KL - Seniorke +70
KL - Seniori -63
3001
12
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
77
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
55
ANTONIO KRUŠLIN (HUS-OS)
3003
12
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
55
0
ANTONIO KRUŠLIN (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. ANTONIO KRUŠLIN, HUS
3. ----
3. ----
KL - Seniori -69
3002
164
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
283
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
203
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
3004
214
0
BORNA JUKIĆ (KBK SK)
181
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
10
IVAN SOVEC (ZMAJ)
3005
283
2
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
203
1
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
3006
181
2
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
10
1
IVAN SOVEC (ZMAJ)
3008
283
1
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
181
2
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. IVAN SOVEC, ZMAJ
3. MIHAEL HALLER, SVETI DUH
KL - Seniori -74
3007
81
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
9
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
3009
128
0
IVICA SENDO (MEGA.C.)
145
3
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
3010
162
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
146
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
173
ANTE BUZOV (UNIRENT)
3011
9
37
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
145
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
3012
146
0
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
173
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
3014
9
0
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
173
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
Osvajači medalja
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
3. MARCO OPŠIVAĆ, BUDOKAI
3. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
KL - Seniori -79
3013
251
0
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
76
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
222
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
3015
255
0
SANJIN STIJOVIĆ (ZELG)
306
3
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
176
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
3016
76
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
222
0
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
3017
306
3
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
176
0
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
3019
76
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
306
0
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
2. TIHOMIR VRANJIĆ, IVANIĆ GRAD
3. MARKO ŽOVIN, HUS
3. IVAN STRINIĆ, UNI RENT
KL - Seniori -84
3018
140
0
VEDRAN DRAGIČEVIĆ (ADRIAGM)
152
0
MATEO MOKOLE (TIGAR)
318
ARMANDO VALE (KRŠAN)
320
MATEJ LEBO (TGRBROD)
78
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
3020
140
0
VEDRAN DRAGIČEVIĆ (ADRIAGM)
318
3
ARMANDO VALE (KRŠAN)
3021
320
3
MATEJ LEBO (TGRBROD)
78
0
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
3023
318
0
ARMANDO VALE (KRŠAN)
320
3
MATEJ LEBO (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. MATEJ LEBO, TIGAR BROD
2. ARMANDO VALE, PREDATOR
3. ANTE UREMOVIĆ, ARMUS
3. VEDRAN DRAGIČEVIĆ, ADRIA GYM
KL - Seniori -89
3022
224
0
ZVONIMIR ČOTRA (HUS-OS)
213
0
IVAN MATIŠA (OFC)
Osvajači medalja
1. IVAN MATIŠA, OFC
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Seniori -94
3024
121
0
DANIEL GVERO (SVMATEJ)
82
3
EUGEN LALJAK (ARMUS)
Osvajači medalja
1. EUGEN LALJAK, ARMUS
2. DANIEL GVERO, SVETI MATEJ
3. ----
3. ----
KL - Seniori +94
3025
149
1
ZORAN MILOŠ (PAUCI)
108
2
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
47
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
326
SEAN ŠTURBEJ (KRŠAN)
66
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
3027
108
3
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
47
0
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
3026
326
0
SEAN ŠTURBEJ (KRŠAN)
66
3
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
3029
108
0
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
66
3
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. DEAN FATORIĆ, BUDOKAI
2. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. SEAN ŠTURBEJ, PREDATOR
3. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
KL - Seniorke -50
3028
338
0
VALENTINA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
123
3
LUCIJA POLOVINA (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LUCIJA POLOVINA, TIGAR, Karlovac
2. VALENTINA MAJDANDŽIĆ, JASTREB
3. ----
3. ----
KL - Seniorke -55
3030
253
0
SABRINA CRNČEVIĆ (ZELG)
139
3
LUCIJA REGVAT (ZG)
Osvajači medalja
1. LUCIJA REGVAT, ZAGREB
2. SABRINA CRNČEVIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----
KL - Seniorke -60
3031
7
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
296
0
ANAMARIJA SUHINA (TITAN)
3032
135
0
JASENKA RIBARIĆ (ALFA ZG)
201
3
DEA PREDRIJEVAC (SV. DUH)
3034
7
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
201
0
DEA PREDRIJEVAC (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. DEA PREDRIJEVAC, SVETI DUH
3. ANAMARIJA SUHINA, TITAN GYM
3. JASENKA RIBARIĆ, ALFA TEAM
KL - Seniorke -65
3033
218
1
ISIDORA ĐELNAR (OFC)
319
2
MARIJA SIRIC (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. MARIJA SIRIC, TIGAR BROD
2. ISIDORA ĐELNAR, OFC
3. ----
3. ----
KL - Seniorke -70
3035
278
0
KARMEN GALAC (VELEBIT)
285
3
FILIPA MERČEP (LOTUS)
148
BLANKA RAKIDŽIJA (PAUCI)
3037
285
3
FILIPA MERČEP (LOTUS)
148
0
BLANKA RAKIDŽIJA (PAUCI)
Osvajači medalja
1. FILIPA MERČEP, LOTUS
2. BLANKA RAKIDŽIJA, PAUCI
3. KARMEN GALAC, VELEBIT
3. ----
KL - Seniorke +70
3036
193
0
ANTONELA TOMAŠEVIĆ (DUBRAVA)
298
3
KRISTINA MIKEC (TITAN)
346
VENKA KNEZEVIC (PRETORI)
252
MAJA BRITVIĆ (ZELG)
297
LUCIJA ŠĆRBEC (TITAN)
3038
298
0
KRISTINA MIKEC (TITAN)
346
3
VENKA KNEZEVIC (PRETORI)
3039
252
3
MAJA BRITVIĆ (ZELG)
297
0
LUCIJA ŠĆRBEC (TITAN)
3040
346
0
VENKA KNEZEVIC (PRETORI)
252
3
MAJA BRITVIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. MAJA BRITVIĆ, TROJAN ISTRA
2. VENKA KNEZEVIC, PRETORIAN
3. LUCIJA ŠĆRBEC, TITAN GYM
3. KRISTINA MIKEC, TITAN GYM