kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km,Sen) i K1 (Jun,Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
FRANKOPAN
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
OMEGA
OMIŠALJ
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
RUDAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -28
2001
304
6
TINA KUPREŠAKOVIĆ (LAV)
153
7
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
66
LUCIJA BOTICA (KBK)
182
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
41
EVA GAL (KBK)
2003
153
0
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
66
10
LUCIJA BOTICA (KBK)
2002
182
1
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
41
11
EVA GAL (KBK)
2005
66
1
LUCIJA BOTICA (KBK)
41
4
EVA GAL (KBK)
Medalists
1. EVA GAL, LEGEND
2. LUCIJA BOTICA, LEGEND
3. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
3. PAULA JAKOVAC, FRANKOPAN
PF - Mlađe kadetkinje -32
2004
260
6
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
226
8
VITA JUGOVIĆ (SUŠAK)
392
BEATA IVAS (HBD)
2006
99
0
LIA LEONA RIBIĆ (IVNCG)
39
8
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
2007
250
0
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
74
0
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
2008
43
0
TEA IVANOVIĆ (KBK)
48
10
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
2009
197
10
HANA ZUBER (PLANET)
152
0
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
2010
87
3
MARIJA VLAIĆ (MARJAN)
321
1
SARA BOBAN (MAWASHI)
2011
252
1
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
322
11
LUNA MOČILAC (TGRSL)
2012
226
4
VITA JUGOVIĆ (SUŠAK)
392
2
BEATA IVAS (HBD)
2013
39
10
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
74
0
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
2014
48
5
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
197
6
HANA ZUBER (PLANET)
2015
87
3
MARIJA VLAIĆ (MARJAN)
322
9
LUNA MOČILAC (TGRSL)
2016
226
4
VITA JUGOVIĆ (SUŠAK)
39
10
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
2017
197
5
HANA ZUBER (PLANET)
322
7
LUNA MOČILAC (TGRSL)
2019
39
10
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
322
2
LUNA MOČILAC (TGRSL)
Medalists
1. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
2. LUNA MOČILAC, TIGAR, Slunj
3. VITA JUGOVIĆ, SUŠAK
3. HANA ZUBER, PLANET SPORT
PF - Mlađe kadetkinje -37
2018
305
0
ANA JOVIĆ (BURA)
116
0
LANA NOHA (KBK MOS)
199
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
2020
339
4
ELENA ČVEK (BTI)
131
9
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
227
ZOA VIVODA (SUŠAK)
2021
326
3
EMILI BARIČEVIĆ (IMPACT)
89
13
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
219
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
2022
151
0
PAULA MRKONJIĆ (FRANK.)
36
10
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
2023
253
10
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
187
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
2024
305
2
ANA JOVIĆ (BURA)
199
5
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
2025
131
8
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
227
4
ZOA VIVODA (SUŠAK)
2026
89
6
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
219
2
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
2027
36
7
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
253
8
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
2028
199
3
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
131
0
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
2029
89
6
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
253
7
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
2031
199
0
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
253
2
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
Medalists
1. TIA PAULINA SRIĆA, SUŠAK
2. EVA LEONA KOMŠIĆ, KING
3. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
3. ELENA LJUBEK, ZMAJ
PF - Mlađe kadetkinje -42
2030
234
3
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
329
13
DORA GREGO (FRANK.)
38
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
341
LEONARDA DEAK (BTI)
223
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
328
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
320
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
261
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
92
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
2032
329
0
DORA GREGO (FRANK.)
38
10
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2033
341
10
LEONARDA DEAK (BTI)
223
0
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
2034
328
0
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
320
10
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
2035
261
10
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
92
0
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
2036
38
10
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
341
0
LEONARDA DEAK (BTI)
2037
320
0
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
261
11
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
2039
38
2
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
261
8
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. KATE ŠTEFANAC, MAWASHI
3. LEONARDA DEAK, BTI