kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km,Sen) i K1 (Jun,Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
FRANKOPAN
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
OMEGA
OMIŠALJ
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
RUDAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
K1 - Juniori -60
K1 - Juniori -71
K1 - Seniori -75
K1 - Seniori -81
K1 - Juniori -60
R1005
293
3
MATEJ BOŠNJAK (BUSHIDO)
314
0
ANTE PEJIĆ (IMPACT)
R1006
263
3
ROBERT ZUFIC (KBRUDAN)
28
0
LUKA PLELI (BLITZ)
R1007
307
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
389
0
IVAN VRSALOVIĆ (MORNAR)
R1008
312
0
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
193
0
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
R1032
293
3
MATEJ BOŠNJAK (BUSHIDO)
263
0
ROBERT ZUFIC (KBRUDAN)
R1033
307
2
UROŠ PAJIĆ (KING)
193
1
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
R1054
293
0
MATEJ BOŠNJAK (BUSHIDO)
307
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
Medalists
1. UROŠ PAJIĆ, KING
2. MATEJ BOŠNJAK, BUSHIDO
3. SALAHUDIN ŠUKE, TROJAN
3. ROBERT ZUFIC, RUDAN
K1 - Juniori -71
R1009
235
3
ALEN MERIĆ (LEONGYM)
348
0
RAUL SUNARA (AMENO)
77
VIKTOR GOJAN (SPARTAN)
R1010
170
3
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
299
0
LEO BRČINA (DUGIRAT)
R1011
264
0
LORIS RITOŠA (KBRUDAN)
80
3
LUKA MRŠA (SPARTAN)
R1034
235
2
ALEN MERIĆ (LEONGYM)
77
1
VIKTOR GOJAN (SPARTAN)
R1035
170
0
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
80
3
LUKA MRŠA (SPARTAN)
R1055
235
3
ALEN MERIĆ (LEONGYM)
80
0
LUKA MRŠA (SPARTAN)
Medalists
1. ALEN MERIĆ, LEON GYM
2. LUKA MRŠA, SPARTAN GYM
3. VIKTOR GOJAN, SPARTAN GYM
3. FILIP IVEŠIĆ, HUS
K1 - Seniori -75
R2001
407
0
ANTE ĆALETA (MORNAR)
255
3
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
7
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
229
ANTE BUZOV (UNIRENT)
201
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
R2002
75
3
IVAN LETICA (SPARTAN)
159
0
MATEJ ČARAPAR (TRNJE)
400
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
R2003
302
3
MARKO DORIC (KBRUDAN)
399
0
FILIP DILBER (MORNAR)
245
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
R2012
255
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
7
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2013
229
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
201
0
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
R2014
75
1
IVAN LETICA (SPARTAN)
400
2
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
R2015
302
0
MARKO DORIC (KBRUDAN)
245
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
R2034
7
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
229
0
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R2035
400
0
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
245
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
R2051
7
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
245
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
Medalists
1. NIKOLA CRVENKOVIĆ, LEON GYM
2. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. ANTE BUZOV, UNI RENT
K1 - Seniori -81
R2007
267
0
ALBAN DEXARI (OFC)
303
3
DAMIR BOŠNJAK (KBRUDAN)
10
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
R2008
237
0
FILIP GAGULA (LEONGYM)
406
3
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
R2009
258
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
203
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
R2030
303
0
DAMIR BOŠNJAK (KBRUDAN)
10
3
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
R2031
406
3
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
258
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R2049
10
3
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
406
0
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
Medalists
1. GAJ ĆOSIĆ, SVETI DUH
2. DAVOR DADIĆ, MORNAR
3. DAMIR BOŠNJAK, RUDAN
3. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS