kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km,Sen) i K1 (Jun,Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
FRANKOPAN
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
OMEGA
OMIŠALJ
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
RUDAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Seniori -94
K1 - Juniori -60
K1 - Seniorke -56
PF - Mlađi kadeti -32
1007
94
0
PETAR BERVIDA (KUTINA)
96
0
DOMINIK CERČIĆ (IVNCG)
364
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
1009
70
6
MIKA OROS (LAV-MED)
327
1
TIN KARAPETRIĆ (IMPACT)
72
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1010
384
13
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
366
6
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
71
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1011
112
7
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
42
0
LUKA VREŠ (KBK)
115
ROKO RIBARIĆ (OMEGA)
1012
96
0
DOMINIK CERČIĆ (IVNCG)
364
0
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
1013
70
1
MIKA OROS (LAV-MED)
72
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1014
384
14
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
71
4
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1015
112
6
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
115
10
ROKO RIBARIĆ (OMEGA)
1016
364
8
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
72
7
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1017
384
3
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
115
12
ROKO RIBARIĆ (OMEGA)
1019
364
12
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
115
7
ROKO RIBARIĆ (OMEGA)
Medalists
1. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. ROKO RIBARIĆ, OMEGA
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
PF - Mlađi kadeti -42
1027
178
1
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
310
11
DAVID ŠTRK (IMPACT)
194
ALEK KUŠAR (PLANET)
1029
144
3
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
113
10
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
362
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1030
183
11
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
380
0
GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ (TGRBROD)
221
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
93
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
127
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1031
310
0
DAVID ŠTRK (IMPACT)
194
11
ALEK KUŠAR (PLANET)
1032
113
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
362
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1033
183
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
221
10
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1034
93
4
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
127
9
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1035
194
12
ALEK KUŠAR (PLANET)
362
2
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1036
221
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
127
1
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1038
194
7
ALEK KUŠAR (PLANET)
221
1
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. IVAN MARETIĆ, JASTREB
3. ŠIMUN BARIĆ, HBD
PF - Mlađe kadetkinje -37
2018
305
0
ANA JOVIĆ (BURA)
116
0
LANA NOHA (KBK MOS)
199
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
2020
339
4
ELENA ČVEK (BTI)
131
9
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
227
ZOA VIVODA (SUŠAK)
2021
326
3
EMILI BARIČEVIĆ (IMPACT)
89
13
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
219
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
2022
151
0
PAULA MRKONJIĆ (FRANK.)
36
10
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
2023
253
10
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
187
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
2024
305
2
ANA JOVIĆ (BURA)
199
5
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
2025
131
8
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
227
4
ZOA VIVODA (SUŠAK)
2026
89
6
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
219
2
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
2027
36
7
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
253
8
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
2028
199
3
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
131
0
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
2029
89
6
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
253
7
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
2031
199
0
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
253
2
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
Medalists
1. TIA PAULINA SRIĆA, SUŠAK
2. EVA LEONA KOMŠIĆ, KING
3. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
3. ELENA LJUBEK, ZMAJ
PF - Seniori -94
1067
347
10
JURE DRLJE (AMENO)
313
0
DARKO KOLAR (IMPACT)
Medalists
1. JURE DRLJE, AMENO
2. DARKO KOLAR, IMPACT
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -60
R1005
293
3
MATEJ BOŠNJAK (BUSHIDO)
314
0
ANTE PEJIĆ (IMPACT)
R1006
263
3
ROBERT ZUFIC (KBRUDAN)
28
0
LUKA PLELI (BLITZ)
R1007
307
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
389
0
IVAN VRSALOVIĆ (MORNAR)
R1008
312
0
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
193
0
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
R1032
293
3
MATEJ BOŠNJAK (BUSHIDO)
263
0
ROBERT ZUFIC (KBRUDAN)
R1033
307
2
UROŠ PAJIĆ (KING)
193
1
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
R1054
293
0
MATEJ BOŠNJAK (BUSHIDO)
307
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
Medalists
1. UROŠ PAJIĆ, KING
2. MATEJ BOŠNJAK, BUSHIDO
3. SALAHUDIN ŠUKE, TROJAN
3. ROBERT ZUFIC, RUDAN
K1 - Seniorke -56
R2023
160
0
LUCIJA SLADOLJEV (TRNJE)
315
3
ANČICA NAĐ (IMPACT)
59
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
R2044
315
0
ANČICA NAĐ (IMPACT)
59
3
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
Medalists
1. KARMELA MAKELJA, DALMATINO
2. ANČICA NAĐ, IMPACT
3. LUCIJA SLADOLJEV, TRNJE
3. ----