kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km,Sen) i K1 (Jun,Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
FRANKOPAN
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
OMEGA
OMIŠALJ
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
RUDAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
K1 - Juniori -60
K1 - Juniori -67
K1 - Juniori -75
K1 - Juniori -91
K1 - Juniori +91
K1 - Seniori -71
K1 - Seniori -75
K1 - Seniori -81
K1 - Seniori +91
K1 - Seniorke -65
K1 - Seniorke -70
K1 - Juniori -60
R1005
293
3
MATEJ BOŠNJAK (BUSHIDO)
314
0
ANTE PEJIĆ (IMPACT)
R1006
263
3
ROBERT ZUFIC (KBRUDAN)
28
0
LUKA PLELI (BLITZ)
R1007
307
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
389
0
IVAN VRSALOVIĆ (MORNAR)
R1008
312
0
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
193
0
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
R1032
293
3
MATEJ BOŠNJAK (BUSHIDO)
263
0
ROBERT ZUFIC (KBRUDAN)
R1033
307
2
UROŠ PAJIĆ (KING)
193
1
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
R1054
293
0
MATEJ BOŠNJAK (BUSHIDO)
307
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
Medalists
1. UROŠ PAJIĆ, KING
2. MATEJ BOŠNJAK, BUSHIDO
3. SALAHUDIN ŠUKE, TROJAN
3. ROBERT ZUFIC, RUDAN
K1 - Juniori -67
R1001
100
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (IVNCG)
167
0
PATRIK IFKO (HUS-OS)
388
KARLO KOPIC (MORNAR)
R1002
31
0
PATRIK BAČANI (BLITZ)
375
3
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
248
JOSIP GEČEVIĆ (DUBRAVA)
R1003
32
0
PETAR MAROŠI (BLITZ)
20
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
168
KREŠIMIR IVANOV (HUS-OS)
R1004
351
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
107
0
MARIN PLESKALT (KOBRABJ)
300
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
R1018
100
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (IVNCG)
388
0
KARLO KOPIC (MORNAR)
R1019
375
0
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
248
3
JOSIP GEČEVIĆ (DUBRAVA)
R1020
20
0
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
168
0
KREŠIMIR IVANOV (HUS-OS)
R1021
351
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
300
0
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
R1040
100
1
MATEJ KOVAČEVIĆ (IVNCG)
248
2
JOSIP GEČEVIĆ (DUBRAVA)
R1041
20
0
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
351
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
R1058
248
3
JOSIP GEČEVIĆ (DUBRAVA)
351
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
Medalists
1. JOSIP GEČEVIĆ, DUBRAVA
2. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
3. MATEJ KOVAČEVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
K1 - Juniori -75
R1012
357
0
TOMISLAV BARUKČIĆ (BUSHIDO)
232
3
VITO KOŠAR (ŠK)
R1013
393
0
JOSIP ČUJIĆ (MORNAR)
349
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
R1014
292
0
ZVONIMR PIGL (BUSHIDO)
410
3
LEO HADŽIĆ (DINAMIT)
R1015
391
2
MARINO HORVAT (MORNAR)
350
1
IVAN POBRIĆ (AMENO)
R1036
232
3
VITO KOŠAR (ŠK)
349
0
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
R1037
410
3
LEO HADŽIĆ (DINAMIT)
391
0
MARINO HORVAT (MORNAR)
R1056
232
3
VITO KOŠAR (ŠK)
410
0
LEO HADŽIĆ (DINAMIT)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. LEO HADŽIĆ, DYNAMITE
3. BORNA MANOJLOVIĆ, AMENO
3. MARINO HORVAT, MORNAR
K1 - Juniori -91
R1028
82
0
ZVONIMIR MATKOVIĆ (MORNAR)
254
3
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
295
DANIJEL LULIĆ (BUSHIDO)
R1050
254
3
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
295
0
DANIJEL LULIĆ (BUSHIDO)
Medalists
1. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
2. DANIJEL LULIĆ, BUSHIDO
3. ZVONIMIR MATKOVIĆ, MORNAR
3. ----
K1 - Juniori +91
R1029
81
3
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
104
0
ANTONIO GIBAS (KOBRABJ)
172
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
R1051
81
3
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
172
0
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. GABRIJEL OJDANIC, MORNAR
2. FILIP PINTARIĆ, HUS
3. ANTONIO GIBAS, KOBRA, Bjelovar
3. ----
K1 - Seniori -71
R2004
11
3
IVAN BEBER (SV. DUH)
78
0
ADAM BLAUHORN (SPARTAN)
15
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
R2005
402
2
JOZO STUPALO (MORNAR)
103
1
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
R2006
354
3
DINO TAĆI (AMENO)
155
0
DANIJEL BAŽANT (ZELG)
R2028
11
0
IVAN BEBER (SV. DUH)
15
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
R2029
402
0
JOZO STUPALO (MORNAR)
354
3
DINO TAĆI (AMENO)
R2048
15
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
354
0
DINO TAĆI (AMENO)
Medalists
1. FINKO BARIŠIĆ, PIT BULL, Split
2. DINO TAĆI, AMENO
3. IVAN BEBER, SVETI DUH
3. JOZO STUPALO, MORNAR
K1 - Seniori -75
R2001
407
0
ANTE ĆALETA (MORNAR)
255
3
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
7
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
229
ANTE BUZOV (UNIRENT)
201
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
R2002
75
3
IVAN LETICA (SPARTAN)
159
0
MATEJ ČARAPAR (TRNJE)
400
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
R2003
302
3
MARKO DORIC (KBRUDAN)
399
0
FILIP DILBER (MORNAR)
245
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
R2012
255
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
7
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2013
229
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
201
0
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
R2014
75
1
IVAN LETICA (SPARTAN)
400
2
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
R2015
302
0
MARKO DORIC (KBRUDAN)
245
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
R2034
7
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
229
0
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R2035
400
0
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
245
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
R2051
7
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
245
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
Medalists
1. NIKOLA CRVENKOVIĆ, LEON GYM
2. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. ANTE BUZOV, UNI RENT
K1 - Seniori -81
R2007
267
0
ALBAN DEXARI (OFC)
303
3
DAMIR BOŠNJAK (KBRUDAN)
10
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
R2008
237
0
FILIP GAGULA (LEONGYM)
406
3
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
R2009
258
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
203
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
R2030
303
0
DAMIR BOŠNJAK (KBRUDAN)
10
3
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
R2031
406
3
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
258
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R2049
10
3
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
406
0
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
Medalists
1. GAJ ĆOSIĆ, SVETI DUH
2. DAVOR DADIĆ, MORNAR
3. DAMIR BOŠNJAK, RUDAN
3. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
K1 - Seniori +91
R2010
206
3
SIMON KRIZMANIĆ (KING)
284
0
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
401
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
R2011
283
0
MARIO DUJMOVIĆ (HUS-OS)
397
3
PETAR DREŽNJAK (MORNAR)
355
TOMISLAV ČIKOTIĆ (AMENO)
R2032
206
2
SIMON KRIZMANIĆ (KING)
401
1
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
R2033
397
0
PETAR DREŽNJAK (MORNAR)
355
3
TOMISLAV ČIKOTIĆ (AMENO)
R2050
206
0
SIMON KRIZMANIĆ (KING)
355
3
TOMISLAV ČIKOTIĆ (AMENO)
Medalists
1. TOMISLAV ČIKOTIĆ, AMENO
2. SIMON KRIZMANIĆ, KING
3. PETAR DREŽNJAK, MORNAR
3. HRVOJE UJEVIĆ, MORNAR
K1 - Seniorke -65
R2025
363
3
FILIPA MERČEP (LOTUS)
18
0
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ (PITBUL)
R2026
408
0
IVANA CVITAN (MORNAR)
163
3
ŠEJLA OMIČEVIĆ (HUS-OS)
R2046
363
0
FILIPA MERČEP (LOTUS)
163
3
ŠEJLA OMIČEVIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. ŠEJLA OMIČEVIĆ, HUS
2. FILIPA MERČEP, LOTUS
3. IVANA CVITAN, MORNAR
3. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ, PIT BULL, Split
K1 - Seniorke -70
R2027
16
0
LIDIA TOŠIĆ (PITBUL)
57
3
NIVES RADIĆ (DALMATI)
394
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
R2047
57
2
NIVES RADIĆ (DALMATI)
394
1
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
Medalists
1. NIVES RADIĆ, DALMATINO
2. HELENA JURIŠIĆ, MORNAR
3. LIDIA TOŠIĆ, PIT BULL, Split
3. ----